Wygląd strony - proponowane skórki

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Wygląd strony - proponowane skórki

Nieprzeczytany post autor: rabit »

kris007 pisze:tak w tej ostatniej skórce górny prawy róg, patrz załacznik.
Dzieki . :564:
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Wygląd strony - proponowane skórki

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dziękue wszystkim bardzo za nadesłane propozycje.

Moja propozycja to styl "we_universal" - styl w pełni kompatybilny z najnowszą wersją forum phpBB 3.0.11. Przejrzysty, czytelny, bez żadnych szaleństw. Dodatkowo wstawiłem nowe, forexowe logo.

Jeżeli ktoś nie wie jak zobaczyć ten styl, a chciałby go sprawdzić to należy:

Wejść w opcje "Moje konto" -> "Ustawienia witryny" -> Z listy rozwijalnej "Styl witryny" wybrać opcję "we_universal".

Na pewno będzie trzeba dłuższą chwilę przyzwyczaić się do stylu. Proszę o opinie.

Jutro planujemy przeprowadzić ankietę wśród użytkowników forum dotyczącą wyboru najlepszych skórek.

Domyślnie pozostanie do wyboru ok. 5 najlepszych wybranych przez użytkowników (w tym jedna ciemna na noc).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Wygląd strony - proponowane skórki

Nieprzeczytany post autor: rabit »

rabit pisze:Domyślnie pozostanie do wyboru ok. 5 najlepszych wybranych przez użytkowników (w tym jedna ciemna na noc).
:564:
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Re: Wygląd strony - proponowane skórki

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

DragonFly pisze:Dziękue wszystkim bardzo za nadesłane propozycje.

Moja propozycja to styl "we_universal" - styl w pełni kompatybilny z najnowszą wersją forum phpBB 3.0.11. Przejrzysty, czytelny, bez żadnych szaleństw. Dodatkowo wstawiłem nowe, forexowe logo.

Jeżeli ktoś nie wie jak zobaczyć ten styl, a chciałby go sprawdzić to należy:

Wejść w opcje "Moje konto" -> "Ustawienia witryny" -> Z listy rozwijalnej "Styl witryny" wybrać opcję "we_universal".

Na pewno będzie trzeba dłuższą chwilę przyzwyczaić się do stylu. Proszę o opinie.

Jutro planujemy przeprowadzić ankietę wśród użytkowników forum dotyczącą wyboru najlepszych skórek.

Domyślnie pozostanie do wyboru ok. 5 najlepszych wybranych przez użytkowników (w tym jedna ciemna na noc).

Pozdrawiam.

Panie Adminie a czy można jeszcze zrobić testowo wersję ze starym banerkiem dopasowanym choćby do
pierwszej skórki subsilver2 tak jak to tu wspominałem http://forex-nawigator.biz/forum/wygl-d ... ml#p514049 ,
nie wymaga to raczej dużo pracy a wydaje mi sie że efekt może być ciekawy,
zwłaszcza dla osób z sentymentem do starego wyglądu nawi.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Wygląd strony - proponowane skórki

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

kris007 pisze:Panie Adminie a czy można jeszcze zrobić testowo wersję ze starym banerkiem dopasowanym choćby do
pierwszej skórki subsilver2 tak jak to tu wspominałem http://forex-nawigator.biz/forum/wygl-d ... ml#p514049 ,
nie wymaga to raczej dużo pracy a wydaje mi sie że efekt może być ciekawy,
zwłaszcza dla osób z sentymentem do starego wyglądu nawi.

Pozdrawiam
Oczywiście, zrobi się.

Dodałem kolejną propozycję do wyboru.
Myślę, że to może być "TO". Styl "we_clearblue". Przejrzysty i czytelny. Nie męczy oczu. Logo u góry oczywiście się zmieni.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Wygląd strony - proponowane skórki

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

WE Universal bardzo wąska. Chyba że ktoś to na tablecie ogląda to będzie ok...

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Re: Wygląd strony - proponowane skórki

Nieprzeczytany post autor: seba »

ja tam moze jestem staroswiecki ale jakos do mnie nie przemawiaja jakies cudowne kolory, balony i olowki w nowych skorkach
jak dla mnie to co ponizej to najlepsza propozycja poki co:
kris007 pisze:
daromanchester pisze: Czekamy na nawigatorową edycję skórki, może ktoś jeszcze chętny z talentem?
W sumie to nie trzeba wielkiego talentu aby doprowadzić do podobieństwa nawigatorowego skórki.
Zerknijcie w załącznik czym nowa tak naprawdę się różni od starej, oczywiście drobiazgami typu inaczej wyświetlane załączniki itp chyba nie ma co się przejmować, w zasadzie kolorystyka forum jest podobna, jedyne co się rzuca w oczy to baner i niebieskie belki, baner przecież można zamienić, najprościej bez żadnych cudów wystarczy stary baner dostosować do wymiarów obecnego na całą szerokość i już podobieństwo wróci, zapewne można też wstawić w starym rozmiarze, jedyne co zostanie to kolor belki, to przecież też da się zrobić modyfikując jedynie kolor i bez mała w kilku ruchach mamy stare unowocześnione nawi.
czyli lekko przerobiona obecna skorka subsilver2 + dostawione u gory stare zolte logo :)
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Re: Wygląd strony - proponowane skórki

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

seba pisze:ja tam moze jestem staroswiecki ale jakos do mnie nie przemawiaja jakies cudowne kolory, balony i olowki w nowych skorkach
jak dla mnie to co ponizej to najlepsza propozycja poki co:
kris007 pisze:
daromanchester pisze: Czekamy na nawigatorową edycję skórki, może ktoś jeszcze chętny z talentem?
W sumie to nie trzeba wielkiego talentu aby doprowadzić do podobieństwa nawigatorowego skórki.
Zerknijcie w załącznik czym nowa tak naprawdę się różni od starej, oczywiście drobiazgami typu inaczej wyświetlane załączniki itp chyba nie ma co się przejmować, w zasadzie kolorystyka forum jest podobna, jedyne co się rzuca w oczy to baner i niebieskie belki, baner przecież można zamienić, najprościej bez żadnych cudów wystarczy stary baner dostosować do wymiarów obecnego na całą szerokość i już podobieństwo wróci, zapewne można też wstawić w starym rozmiarze, jedyne co zostanie to kolor belki, to przecież też da się zrobić modyfikując jedynie kolor i bez mała w kilku ruchach mamy stare unowocześnione nawi.
czyli lekko przerobiona obecna skorka subsilver2 + dostawione u gory stare zolte logo :)
Dzięki :) no tak mi przyszło do głowy jak popatrzyłem na oba fora że w ten sposób można uzyskać podobieństwo,
jak widać wyżej Admin podjął rękawicę i obiecał testowo zrobić taką wersję.

Awatar użytkownika
nemezzis
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 12 lip 2010, 01:39

Re: Wygląd strony - proponowane skórki

Nieprzeczytany post autor: nemezzis »

Tu moje propozycje
http://demo.phpbb3styles.net/SpringElement
nie zebym jakos byl za ubuntu - po prostu kolorstycznie bardzo odpoczywajaco oczom.
http://demo.phpbb3styles.net/pro_ubuntu
Wybralem je pod wzgldem glownie kompozycji kolorow, ikony czy inne dodatki nie upieram sie mozna zmienic na bardziej obiektywne.
http://demo.phpbb3styles.net/prostylize_darkgrey
a tu sa ladne ikonki, nawet caly styl jest okey.
Demo obrazuje mozliwosci Twego Umyslu.
Real - poziom zakucia.

Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

Re: Wygląd strony - proponowane skórki

Nieprzeczytany post autor: Above »

Witam po dłuuugiej przerwie!

We_Universal - świetna skórka. Nie zmieniajcie bo znów zniknę ;)

Świetny TOP forum (ta grafika w tle), menu, logo i cała reszta...zgodnie z trendami. Dobry wybór - widzę, że użytkownicy mają gust (bo głosowali na tą skórkę) jak i administracja, że zaproponowała właśnie to rozwiązanie.

Teraz to z chęcią można wracać - tamte forum było gorzej niż kiepskie IMO.

Pozdr.
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

ODPOWIEDZ