Wszystko o Pepperstone!

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Szybie pytanie: wczoraj wieczorem nastąpiła awaria serwera w wyniku czego powstała luka na wykresach między 19.31 a 21.37. Pytanie czy broker naprawi i wypełni lukę czy pozostanie dziura? Próbowałem ręcznie dopisać świece poprzez centrum historii ale po dodaniu i wyłączeniu/włączeniu platformy dopisane świece są sekundę po czym znikają i dalej pozostaje luka, próbowałem też importować z XM bo jest ten sam czas serwera czyli +1H względem naszego i po usunięciu świec z centrum historii w pepperstone i importowaniu świec z XM dzieje się to samo czyli świece znikają. :? Czy ma ktoś pomysł jak załatać tą dziurę bo do pełnej analizy potrzebuje kompletu świec bez luk.
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Najprościej będzie jak zalogujesz się na konto brokera innego niż australijski :). Wczoraj wszyscy stamtad mieli problem. Czy uzupełnią lukę? Na to pytanie odpowiedzieć może tylko Pepperstone.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Wszystko o Pepperstone!

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Pewnie nie uzupełnią, ale chodzi o to że chciałbym sam uzupełnić albo nawet dopisać ręcznie ale niestety coś robię źle. Jeżeli najniższy tf u mnie to M30 to może musiał bym dopisać brakujące m30 +h1 i edytować OHLC h4 żeby wszystko współgrało ze sobą i wtedy dopiero zadziała?
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

ODPOWIEDZ