Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

1 w mt4 kliknalem przez przypadek jakis guzik i teraz za kazdym razem przy odpaleniu platfromy wyskakuja mi na pasku okna eur/usd z roznymi TF ppomimo, ze je zamykalem(usuwalem) z tego paska. (ten drobny pasek nad terminalem) ktory sluzy do przechodzenia miedzy roznymi oknami. Da rade jakos raz na zawsze zamknac te niechciane pary?

2 jak ustawic wskaźnik Stochastyczny w oknie z Bill'a Williams'a acelerator Oscillator (AC) z ustawieniem parametrów stochastyka (5,3,4)? 5=k, 3=d, 4 = spowolnienie?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10005
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

freshman89 pisze:2 jak ustawic wskaźnik Stochastyczny w oknie z Bill'a Williams'a acelerator Oscillator (AC) z ustawieniem parametrów stochastyka (5,3,4)? 5=k, 3=d, 4 = spowolnienie?
Wrzucasz na wykres AC, a następnie z lewej strony z zakładki nawigatora Wskaźniki własne wybierasz Stochastyka i przerzucasz go (klikasz, trzymasz, puszczasz) na okno wskaźnika AC. Ustawienia wpisujesz sobie sam jakie chcesz.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

thx a moglby mi ktos pokrotce objasnic dzialanie 2 oscylatorow: Bill'a Williams'a Awesome Oscillator (AO) i Bill'a Williams'a Accelerator Oscillator (AC) , jak je interpretowac? ja slupki sa u gory(ponad 0) to trend rosnany jak na dole spadkowy? jak zielone to rosna a czerwane spadaja? ale czemu czerwoce sa tez ponad histogramem? im wyzsze slupki tym mocniejszy wzrost a im nizsze tym traca sila?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10005
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Na to pytanie najlepiej odpowie Ci strona Billa Williamsa lub jego książki... Tam masz wszystko, czemu jest to tak liczone, co to oznacza, jak to interpretować...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 691
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

Czy swap ze znakiem minus np. -0,9 jest zawsze odejmowany od rachunku a bez minusa np. 32,50 dodawany?. Czy bez względu minus czy plus zawsze jest odejmowany?

Awatar użytkownika
xspojlerx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:54

Nieprzeczytany post autor: xspojlerx »

z minusem jest odejmowany a z bez minusa dodawany.

spawnster
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 cze 2011, 22:11

Nieprzeczytany post autor: spawnster »

Witam, mam jedno pytanie: czy w MT4 można ustawić trailing stop, jeżeli tak, to gdzie tego szukać?

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Prawym klikasz na transakcje i masz "trailing stop" ;)

Może są jeszcze inne metody,ale to wydaje się prosta:)

graczFx
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2011, 16:54

Nieprzeczytany post autor: graczFx »

Hej! Wiecie może, jaka jest minimalna kwota, z którą można grać na Alior Trader ECN? Nie mogę się doszukać tej informacji na ich stronie.

Awatar użytkownika
wenpow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:01

Nieprzeczytany post autor: wenpow »

jezeli dobrze kombinuje to 100zl. poniewaz grac mozna od 0.1 lota czyli 10 000, a przy dzwigni 1:100 daje nam to 100zl. jak cos to prosze mnie poprawic

ODPOWIEDZ