Wskażniki astrologiczne

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
ziouo
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 28 paź 2009, 18:31

Nieprzeczytany post autor: ziouo »

A ja Ci "podsówam" słownik ortograficzny hihihihihi Tylko się nie obrażaj zaraz, to przyjacielska rada, jak zresztą i Twoja powyższa.

Awatar użytkownika
gooly
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:37

Nieprzeczytany post autor: gooly »

Teoretycznie każde zdarzenie mozna podciagnac mniej lub bardziej pod fazy księzyca wiec czemu i nie wykresy :D swoja droga pomysl godny pochwały :D

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Linie planet PlanetLine

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Prośba o zachowanie "porządku i czystości w temacie" :!:

Astro prognozy, analizy ... - a temat jest do dyspozycji :roll:

Dodaje kolejny wskaźnik PlanetLine, który współgra z modułem astro_indicators_mq4

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Posrak
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2010, 16:48

Nieprzeczytany post autor: Posrak »

Przyznaję niektóre czynniki astrologiczne mają jakiś tam wpływ na ludzi ale żeby od razu wiązać to z giełdą....hehe Powodzenia :lol:

Awatar użytkownika
AK53
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2009, 02:22

Nieprzeczytany post autor: AK53 »

Posrak pisze:Przyznaję niektóre czynniki astrologiczne mają jakiś tam wpływ na ludzi ale żeby od razu wiązać to z giełdą....hehe Powodzenia
A giełda to co? Składa się tylko z byków i misiów?
Giełda to przede wszystkim ludzie i ich emocje, a resztę dopowiedz sobie sam.

Posrak
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2010, 16:48

Nieprzeczytany post autor: Posrak »

Ja wyraziłem tylko moje zdanie na ten temat. Po prostu dla mnie jest rzeczą śmieszną doszukiwania się związków między astrologią i zachowaniem się inwestorów na rynku.

Załóżmy że np. pełnia wywołuje wśród ludzi wzrost napięcia emocjonalnego, czy to będzie oznaczać iż nagle wszyscy zaczną kupować albo sprzedawać?? Oczywiście że nie, może to wywołać podejmowanie przez inwestorów nieracjonalnych decyzji "szarpania" grą.

Jak więc powstały te wszystkie wskaźniki i metody astrologiczne?? Istnieje grupa ludzi którzy próbują na siłę wyszukać istnienie związków przyczynowo - skutkowych na giełdzie. Czytałem o tym w internecie wypowiedz dość zaufanego człowieka który bardzo dobrze to wszystko wyjaśnił.

Oczywiście nie chcę nikogo tutaj zniechęcać, to wasza sprawa ja tylko wypowiedziałem swoje zdanie.

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

Ja wyraziłem tylko moje zdanie na ten temat. Po prostu dla mnie jest rzeczą śmieszną doszukiwania się związków między astrologią i zachowaniem się inwestorów na rynku.
a mnie smiesza ludzie co neguja rzeczy o ktorych nie maja pojecia :D

Posrak pisze:Czytałem o tym w internecie wypowiedz dość zaufanego człowieka który bardzo dobrze to wszystko wyjaśnił.
:509: skoro tak to wszystko jasne zamknac watek zaufany czlowiek nie moze sie mylic :D

Posrak
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2010, 16:48

Nieprzeczytany post autor: Posrak »

xpep pisze:a mnie smiesza ludzie co neguja rzeczy o ktorych nie maja pojecia
Kiedyś byłem na etapie szukania swojego Grala i oczywiście natknąłem się na astro wskaźniki itp. jako niezwykle skuteczną, niedostrzeganą broń, ale w praktyce to tylko wymysł ludzki. I proszę Cię nie mów mi że nie mam pojęcia o czym mówię bo inaczej nie wypowiadałbym się

xpep pisze:skoro tak to wszystko jasne zamknac watek zaufany czlowiek nie moze sie mylic
Nie zaczepiaj bez potrzeby. Powiedziałem dlaczego ja się zraziłem do tej formy inwestowania ale ty musiałeś wszystko uogólnić...brak słów

Awatar użytkownika
xamael
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 09 cze 2009, 14:54

Nieprzeczytany post autor: xamael »

A mnie interesują czynniki Meteorologiczne :) Tj. jaka jest pogoda i ciśnienie nad WallStreet czy w Londynie, bo to ma ogromne znaczenie, gdzies czytałem ze przy niskiem ciśnieniu i zachmurzeniu ruchy cen mocno spadają, ale ciężej wyznaczyc ogólny trend.
Trzymając się systemu: 82% skuteczności || Grając wbrew systemowi: 8% skuteczności. Dyscyplina jest autorem większości zwycięstw.

Posrak
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2010, 16:48

Nieprzeczytany post autor: Posrak »

Przepis na sukces wg. xpep idz do monopolowego kup sobie gazetę z horoskopem i radami wróżki Matyldy a będziesz znał wszystkie ruchy rynku na następne 10 lat :D

ODPOWIEDZ