wiedzawartamilion.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Cblondyn
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6864
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Wiecie jak odpowiedział "miszcz/pasożyt" na zaproszenie?
Popatrzcie jak podanie maila potrafi "zasrać" poczte nachalną reklamą pasożyta ;)
Dobra rada. Nie podawajcie swoich danych (e-mail, telefon) bo spotka Was to samo :)
https://www.youtube.com/watch?v=TPkyKwfCqws

Awatar użytkownika
TEOTARG
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2024, 09:46

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: TEOTARG »

wodzu pisze:
17 maja 2024, 10:09
Temat tej dyskusji jest ciekawy
Zasada jest prosta:
Jeżeli chwalisz się nowym Bugatti i pokazujesz publicznie ile to masz pieniędzy – to znaczy, że po prostu tego nie masz.
Jeżeli publicznie ktoś chwali się swoimi zyskownymi transakcjami – to też jest znak, że z nim coś nie tak (po za tym co ja mam zrobić z taką historyczną transakcją? czy mam pokazać moje z 2008?).
Te wszystkie reklamy i znani Traderzy – to po prostu jest ściema.

Ale…

Nie można wykluczyć że ci znani Traderzy nie zarabiają i nie można wykluczyć, że ich system nie działa. Pytanie czy sprzedają swój system czy kogoś innego?
Floor trader’s
Na pewno słyszeliście o strategii żółwia- to bardzo dobry i dochodowy system znany na całym świecie.
Wiele lat temu twórca sprzedał go firmie hedge za kilka M$. Po czym opublikował cała strategię w gazecie za free.
Ten facet daje szkolenia z tego sytemu do dziś – problem w tym, że wielu jego studentów nie potrafi z tego skorzystać prawidłowo, ale on sam kręci na tym miliony.
Do czego zmierzam: możesz powiedzieć najlepszy system i co należy robić i to za darmo a ludzie i tak nie będą chcieli z tego skorzystać.
Oczywiście nie ma systemu który jest nie omylny a od każdej reguły jest wyjątek a nieprzewidywalność rynku to jego natura.

Taki filmik - prowadzący z początku dość dobrze opowiada.. a pod koniec trochę głupoty
Trading Psychology | Why Normal Doesn’t Make Money | Part 1
https://www.youtube.com/watch?v=xoGOZD7-3gY - - part 1
W 100 procentach się zgadzam :) nawet jak dasz coś za darmo nawet pokażesz ,że idzie wykrecic tym wynik ludzie mogą stwierdzić ,że to nic nie warte (bo za darmo)

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Po co się dalej rozpisywać. Logicznie analizując schemat nagabywania od 'Wiedza warta miliomn" gość pokazuje swoje samochody itp( dobra materialne, które możliwe, ze nabył za BTC, kupione za grosze kilkanaście lat temu), wiec nie ma nic do ukrycia...? Jezeli tak, to dlaczego nie pokazuje swojego konta real online....? Na logike to biorąc, to takie konto powinno byc najpierw zaprezentowane jako dowód jego profesjonalizmu. Moja dygresja jest taka jak na początku- gość czerpie dochody głownie ze szkoleń a z trejdów, to jak mu się uda. Trader z kilkunastoletnim doswiadczeniem mógłby sie chociaż "pochwalić" jednorocznym wgladem w konto, najlepiej ostatniego roku, gdzie tak usilnie nagabuje na swoje szkolenia za 10 000 pln. Dla mnie żenada. Takich "Krzysztofów C" juz tu było kilku, co nawet z demo wypłacali im....;-). Szkoda słów...
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Cblondyn
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6864
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

TEOTARG pisze:
08 cze 2024, 16:06
,że idzie wykrecic tym wynik
I w tym sedno sprawy. Pokaż jak "wykręcasz tym wynik" to pogadamy czy coś jest warte czy nie ;)

Cblondyn
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6864
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

tantric pisze:
17 cze 2024, 20:56
to takie konto powinno byc najpierw zaprezentowane jako dowód jego profesjonalizmu.
Od tego powinna się zacząć jakakolwiek dyskusja o sprzedaży i propozycji szkolenia. Jak w sklepie. Oglądam towar przed zakupem ;)

fisher
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2024, 23:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: fisher »

Jestem tu od niedawna i na razie tylko czytam, bo nie mam wystarczającego doświadczenia w tradingu, ale zaintrygował mnie ten wątek bo z tego co tu czytam, to Robert Gawęda jest niezwykle skuteczny biznesowo. Też atakowały mnie jego reklamy na yt dość często.

Z tego co gdzieś widziałem, RG prowadzi szkolenia już od kilkunastu lat, cena 10K PLN od osoby (wow! - kwota mnie powaliła), ktoś wspomniał, że nie można w necie znaleźć negatywnych opinii o tych szkoleniach.
Nie wiem czy jego strategie są skuteczne, czy ludzie na nich zarabiają czy nie (nie wykluczam, że tak), ale na pewno nie można mu odmówić sukcesu biznesowego.
Można łatwo policzyć: załóżmy że pod wpływem reklam na szkolenia zapisze się rocznie 50 osób (może być więcej?), każda po 10K PLN, przychód roczny 500K PLN.
Przez 10 lat to daje 5 MLN PLN [przed opodatkowaniem]. Całkiem niezły wynik, zwłaszcza że osiągnięty małym kosztem i bez ryzyka.
Do tego ludzie, po szkoleniach u RG są zadowoleni (chyba?) jak widać z kilku postów tutaj.

Podkreślam: abstrahuję od zawartości tych szkoleń, bo tego nie znamy, oceniam tylko fakty.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2024, 20:47 przez fisher, łącznie zmieniany 1 raz.

Cblondyn
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6864
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

fisher pisze:
20 cze 2024, 20:44
, każda po 10K PLN, przychód roczny 500K PLN.
Oj tak. Nawet jest za co impreze frajerom zorganizować o czym często piszą i wychwalają. :d

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2606
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

fisher pisze:
20 cze 2024, 20:44
Jestem tu od niedawna i na razie tylko czytam, bo nie mam wystarczającego doświadczenia w tradingu, ale zaintrygował mnie ten wątek bo z tego co tu czytam, to Robert Gawęda jest niezwykle skuteczny biznesowo. Też atakowały mnie jego reklamy na yt dość często.
A co NAS to obchodzi ??? Kiepski Argument !!
fisher pisze:
20 cze 2024, 20:44
Z tego co gdzieś widziałem, RG prowadzi szkolenia już od kilkunastu lat, cena 10K PLN od osoby (wow! - kwota mnie powaliła), ktoś wspomniał, że nie można w necie znaleźć negatywnych opinii o tych szkoleniach. A najważniejsze opinie są tutaj od osób co brały udział oraz od NAS zanjących się na wszelkiej maści scamch 2-tygodniowych kursach zarabiania na FOREX
Nie pisz FARMAZONÓW można znaleźć i to sporo w różnych miejscach. W wielu miejscach też pisze taki "jednopostowy" użytkownik udający brak wiedzy ale wychwala gościa u którego nawet nie wykupił kursiku... a potem znika !!
fisher pisze:
20 cze 2024, 20:44
Nie wiem czy jego strategie są skuteczne, czy ludzie na nich zarabiają czy nie (nie wykluczam, że tak), ale na pewno nie można mu odmówić sukcesu biznesowego.
NIc nie wiesz ale czegoś nie wykluczasz co ?.. że na goleniu naiwnych odniósł sukces ? LITOŚCI !!! Z taką kryptyo gównianą reklamą to celuj w ludzi, którym brakuje piątej klepki!!!!
fisher pisze:
20 cze 2024, 20:44
Można łatwo policzyć: załóżmy że pod wpływem reklam na szkolenia zapisze się rocznie 50 osób (może być więcej?), każda po 10K PLN, przychód roczny 500K PLN.
Przez 10 lat to daje 5 MLN PLN [przed opodatkowaniem]. Całkiem niezły wynik, zwłaszcza że osiągnięty małym kosztem i bez ryzyka.
Do tego ludzie, po szkoleniach u RG są zadowoleni (chyba?) jak widać z kilku postów tutaj.
Znów obrażająca intelekt czytelników krypto reklama warta zużytego oleju po frytkach !!
Skoro lubisz statystyki to..... przeszkolił wg ciebie 500 osób to aktualnie są tu 3 osoby co chwalą kurs RG ale żadna z nich nie gra na koncie REALNYM co znaczy że na tym forum "chwali" osobę a nie JAKOŚĆ KURSU mniej niż 1% Uczestników !!!! Osób ostrzegających o kursie jest wielokrotnie więcej tylko na tym forum. Nie ma ANI JEDNEGO chwalącego się wynikami w REALu
fisher pisze:
20 cze 2024, 20:44
Podkreślam: abstrahuję od zawartości tych szkoleń, bo tego nie znamy, oceniam tylko fakty.
Nie ma żadnych faktów w twoim poście !!!
Nauczcie sie że nie ma drogi na skróty w tym biznesie a ŻADEM Guru nie sprzeda wam DOŚWIADCZENIA niezbędnego w tej robocie !!
A jak tak lubisz wyliczenia to gdyby grać tylko 10 lotów przez dziesięć lat stopniowo zwiększając wolumen powinien mieć spokojnie ponad 100 MLN PLN. To ja się pytam po jaką cholerę szkolić !!!
A dodatkowo weźcie sobie do serca że na FX liczy się tylko REALNY rachunek. Jak przez KILKANAŚCIE lat szkoleniowiec nie może pochwalić się nawet na JEDNYM KONCIE REALNYM to powinna się zapalić CZERWONA LAMPKA i nie gasnąć
"If music is dying musicians are killing it" - MP

fisher
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2024, 23:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: fisher »

OK. Rozumiem.
Osobiście gdybym, zarabiał tyle kasy na CFDs, że mógłbym z tego żyć, to nie przyszłoby mi do głowy, żeby zajmować się jakimiś szkoleniami, a "wiedzawartamilion" to po prostu "golenie naiwnych" i tyle.

Żadne płatne szkolenia z tadingu nie mają sensu, bo ich zasada istnienia jest sprzeczna. W sumie to takie proste, a jednak ludzie się na to łapią.

Jednak oprócz zdobywania własnego doświadczenia "niezbędnego w tej robocie" zamierzam skorzystać z darmowych kursów dostępnych na platformie xtb, bo wydają się sensowne.
Chociaż, sądzę że bardziej przydałby mi się "w tej robocie" kurs z pracy nad sobą :-) niż wpatrywanie się we wskaźniki lub próby opracowywania wysublimowanych strategii.

Do tej pory mój trading jest na sporym minusie i próbuję jakoś z tego wyjść, ale najwyraźniej sam jestem swoim przeciwnikiem, bo nie robię tego co powinienem i daję się ponosić emocjom.

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Cblondyn pisze:
10 maja 2024, 16:54
JerzyS pisze:
10 maja 2024, 16:23
Cblondyn pisze:
10 maja 2024, 16:03
Ja bym to nazwał "zlot frajerów". Pytanie. Jak może koleś oceniać strategie jak nie ma o tym zielonego pojęcia? Jak na razie nie pokazano to co najważniejsze.
Zyskowne rachunki :)
Jednak nie jesteś zbyt grzeczny.... :|
Bardzo mi przykro ale tak własnie myśle. Coś ci opowiem. Kilka razy namawiali mnie na szkolenie. To ja im odpowiadałem zawsze tak samo. "Siadamy razem przy wykresie i pokazujesz co zagrywasz. Tydzień, dwa jak kto woli. I poziom depozytu daje odpowiedź czy to coś warte. Zasady mało mnie obchodzą. I co mi zawsze odpowiadali? Dziesiątki wykrętów by tego nie robić. To ja sie pytam? Za co w takim razie mam płacić? "
Bo mądrzyć się przy wykresie gdy ma się za partnera co nie ma o tym pojęcia jest bardzo łatwe ;)
Naciągacze co sprzedają garnki, kołdry itp. badziew działaja dokładnie tak samo ;)
Chłop[aki admini, litości, zamknijcie ten zjebany przereklamowany watek. Gość nie zarabia na tradingu tylko na szkoleniach. Kilka lat temu jak publikowałem tu swoje trejdy to oficjanie wszyscy mieli wgląd na bierzaco. Wtedy to była strategia Imrana Saita. Zrobiłem ponad 600% w miesiac a póxniej ja "zmodernizowałem" i powaliem konto w trzy dni....Ale szkoleń nie robię.... :D :D :D
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

ODPOWIEDZ