wiedzawartamilion.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Cblondyn
Maniak
Maniak

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Wiecie jak odpowiedział "miszcz/pasożyt" na zaproszenie?
Popatrzcie jak podanie maila potrafi "zasrać" poczte nachalną reklamą pasożyta ;)
Dobra rada. Nie podawajcie swoich danych (e-mail, telefon) bo spotka Was to samo :)
https://www.youtube.com/watch?v=TPkyKwfCqws

Awatar użytkownika
TEOTARG
Bywalec
Bywalec

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: TEOTARG »

wodzu pisze:
17 maja 2024, 10:09
Temat tej dyskusji jest ciekawy
Zasada jest prosta:
Jeżeli chwalisz się nowym Bugatti i pokazujesz publicznie ile to masz pieniędzy – to znaczy, że po prostu tego nie masz.
Jeżeli publicznie ktoś chwali się swoimi zyskownymi transakcjami – to też jest znak, że z nim coś nie tak (po za tym co ja mam zrobić z taką historyczną transakcją? czy mam pokazać moje z 2008?).
Te wszystkie reklamy i znani Traderzy – to po prostu jest ściema.

Ale…

Nie można wykluczyć że ci znani Traderzy nie zarabiają i nie można wykluczyć, że ich system nie działa. Pytanie czy sprzedają swój system czy kogoś innego?
Floor trader’s
Na pewno słyszeliście o strategii żółwia- to bardzo dobry i dochodowy system znany na całym świecie.
Wiele lat temu twórca sprzedał go firmie hedge za kilka M$. Po czym opublikował cała strategię w gazecie za free.
Ten facet daje szkolenia z tego sytemu do dziś – problem w tym, że wielu jego studentów nie potrafi z tego skorzystać prawidłowo, ale on sam kręci na tym miliony.
Do czego zmierzam: możesz powiedzieć najlepszy system i co należy robić i to za darmo a ludzie i tak nie będą chcieli z tego skorzystać.
Oczywiście nie ma systemu który jest nie omylny a od każdej reguły jest wyjątek a nieprzewidywalność rynku to jego natura.

Taki filmik - prowadzący z początku dość dobrze opowiada.. a pod koniec trochę głupoty
Trading Psychology | Why Normal Doesn’t Make Money | Part 1
https://www.youtube.com/watch?v=xoGOZD7-3gY - - part 1
W 100 procentach się zgadzam :) nawet jak dasz coś za darmo nawet pokażesz ,że idzie wykrecic tym wynik ludzie mogą stwierdzić ,że to nic nie warte (bo za darmo)

ODPOWIEDZ