Walczyc ze swoja psycha?

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
marcinmijagi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 790
Rejestracja: 23 sty 2012, 13:26

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: marcinmijagi »

Pablo90 pisze:A strategia jest zyskowna? Czy tak będziesz sobie klikał w nadziei, że stosowanie nieprzetestowanej strategii przyniesie zysk?
Czyli wystarczy kupic na allegro przetestowana strategie i sukces gwarantowany?
Cytaty, pipsów nie dają.

spontfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 778
Rejestracja: 05 wrz 2012, 14:55

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: spontfx »

Strategia to moja glowa.
Jedyny jaki problem mam to dobieranie pozycji i przelewarowanie.Chec pozadania jeszcze wiekszego zysku

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ale ten link do stopki to nadal masz źle skopiowany. On ma być w jednej linii. Nie rób "enter". Najlepiej skopiuj cały link z http://www.myfxbook.com/widgets do notatnika żebyś widział czy jest w jednej linii i dopiero wstaw do swojego profilu ten link. On ma być w jednej linii bez spacji i enterów jak tutaj

Kod: Zaznacz cały

[url=http://www.myfxbook.com/members/rookie_t/-rookie-xm-test/1234567][img]http://widgets.myfxbook.com/widgets/1234567/mini.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

marcinmijagi pisze:Czyli wystarczy kupic na allegro przetestowana strategie i sukces gwarantowany?
A uważasz, że te strategie są zyskowne i dobrze przetestowane? ;)

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

wg mnie nie ma czegos takiego jak dobrze przetestowana strategia, kazda strategia zostala przetestowana w zakresie pewnych okreslonych warunkach brzegowych ale nie mamy pewnosci czy te warunki brzegowe to juz jest wszystko czy jest jeszcze cos ponadto. o naszym sukcesie decyduje to, czy w odpowiednim momencie potrafimy powiedziec sobie "dosc" czyli odpowiednio szybko spi......ac.

Awatar użytkownika
marcinmijagi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 790
Rejestracja: 23 sty 2012, 13:26

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: marcinmijagi »

irmentruda pisze:wg mnie nie ma czegos takiego jak dobrze przetestowana strategia, kazda strategia zostala przetestowana w zakresie pewnych okreslonych warunkach brzegowych ale nie mamy pewnosci czy te warunki brzegowe to juz jest wszystko czy jest jeszcze cos ponadto. o naszym sukcesie decyduje to, czy w odpowiednim momencie potrafimy powiedziec sobie "dosc" czyli odpowiednio szybko spi......ac.
:564:
Cytaty, pipsów nie dają.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Trochę naśmieciliśmy u Ciebie. Chyba możesz usunąć ten wątek i założyć nowy. Widziałem że dziennik belona zniknął, więc jak już to ogarniesz, można zgłosić do moderata o usunięcie wątku. Zaczniesz wszystko od początku...

jackub

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: jackub »

juszjuszmilion pisze:Wiadomo, do własnej analizy można sobie ustawić.
Ale spontfx ma cos innego na myśli.
NIe załapałem żeglarzu co spontfx.... chce , czy nie aby z danego konta wyświetlało się tylko od określonej daty i analizował wejścia od określonej daty... ja tak to zrozumiałem... oświeć mnie proszę jeśli się mylę... :oops:

spontfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 778
Rejestracja: 05 wrz 2012, 14:55

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: spontfx »

jackub pisze:
juszjuszmilion pisze:Wiadomo, do własnej analizy można sobie ustawić.
Ale spontfx ma cos innego na myśli.
NIe załapałem żeglarzu co spontfx.... chce , czy nie aby z danego konta wyświetlało się tylko od określonej daty i analizował wejścia od określonej daty... ja tak to zrozumiałem... oświeć mnie proszę jeśli się mylę... :oops:
dobrze prawisz

jackub

Re: Walczyc ze swoja psycha?

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Pokombinuj po kolei z tymi przyciskami uzyskasz oczekiwany efekt
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
powodzenia w zabawie... :564:

ODPOWIEDZ