VinciPro Journal

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
VinciPro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 513
Rejestracja: 14 kwie 2011, 11:13

Nieprzeczytany post autor: VinciPro »

Cadermo pisze:Zachłanność gubi.
Prymitywizm i strach także. Jeśli ucina się po paru pipsach, to coś nie tak. Jak ustawia się hurraoptymistyczne TP - podobnie.
Cadermo pisze:Tylko nie mów mi ,że stosujesz taki sam TP na kilku parach...
Owszem, przebadaj sobie rynek, porównaj wahania w pojedynczych falach i opowiedz co wyszło.
Uniwersytet Spekulacji - szkolenia GPW i FX

VinciPro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 513
Rejestracja: 14 kwie 2011, 11:13

Nieprzeczytany post autor: VinciPro »

Cadermo pisze:W takim razie po co BE? Takie ponawianie po zamkniętym trejdzie to gra na "szybcika"..
Co taki zszokowany, jeśli po większej korekcie, która jednocześnie mnie wycięła na BE, pojawi się sygnał to go biorę, jaki problem?
Microbi pisze:biorąc TP całą pozycją będziesz więcej na plusie, i to sporo.
Zgadzam się z Tobą, ale często po 15 pipsach cena lubi sobie wrócić i dalej już nie lecieć. Być może u Ciebie to się nie sprawdza, nie neguję tego, mi akurat podpasowało, ile traderów, tyle technik :)
Uniwersytet Spekulacji - szkolenia GPW i FX

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

VinciPro pisze:Owszem, przebadaj sobie rynek, porównaj wahania w pojedynczych falach i opowiedz co wyszło.
Każda para ma inną zmienność ,a Ty stosujesz stałe ,takie samo TP na każdej parze.. Nic się nie zmieniło od czasu kiedy stąd uciekłeś...Żegnam.
Archanioł pisze:Będziesz szkolił ze swojego systemu?
VinciPro pisze:Archanioł, czas pokaże, nie wiem co będzie jutro, a co dopiero w przeciągu miesiąca/paru miesięcy. Być może, czy to coś złego? Szanuję pieniądze i lubię kontakt z ludźm

Co do szkoleń to chyba już je oferujesz. Tak jakby ktoś nie wiedział . Mail w profliu vinciego:

grandforeverfx@gmail.com

Po wpisaniu w google wyskoczył jego blog z ofertą szkoleń po prawej stronie i mnóstwo spamu na forach forex itp.

Przykład. Aktualny jego profil na parkiet.com > Załącznik.

Kłamstwo to Twoja naturalna cecha widzę.Co się porobiło żeby niepełnoletni człowiek ,na utrzymaniu rodziców uczył jak się inwestuje pieniądze ? :shock:
Miejscowość Lębork
Data urodzenia: 19 Maj 1994
Zrobię kiedyś prowokację i zapiszę się do Ciebie na szkolenie z ogłoszenia na parkiet.com ,żeby mieć twardy dowód ,że powróciłeś tylko w jednym celu.
A wiesz po co? Bo nie lubię naciągaczy i oszustów ,którzy w dodatku biorą za to pieniądze..Nie piszę tego ,bo robisz mi konkurencję czy coś ,bo już dawno napisałem nawet kilka razy ,że NIGDY NIE BĘDĘ SZKOLIŁ . Całe forum trzyma mnie za słowo i słowa dotrzymam.

Juliuszu ,w internecie jest o Tobie wszystko i nie wymiguj się ,że nie.Nawet Little Scalper to zauważył ,że coś nie gra..

Pamiętaj ! Kłamstwo ma krótkie nogi !
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 22:01 przez Cadermo, łącznie zmieniany 9 razy.

VinciPro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 513
Rejestracja: 14 kwie 2011, 11:13

Nieprzeczytany post autor: VinciPro »

VinciPro pisze:porównaj wahania w pojedynczych falach
Cadermo pisze:Każda para ma inną zmienność
Czytaj ze zrozumieniem, nie boli, napisałem o pojedynczych falach a nie o zasięgu dziennym bo to oczywista sprawa, że na każdej parze będzie inny. Tyle godzin nad swoją strategią siedziałeś i badanie ruchów ograniczyłeś tylko do wahań dziennych?
Uniwersytet Spekulacji - szkolenia GPW i FX

VinciPro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 513
Rejestracja: 14 kwie 2011, 11:13

Nieprzeczytany post autor: VinciPro »

Cadermo, tamte wpisy były ze współpracy z Zicmarem, co z tego, że mail ten sam? Jak już pisałem, w sieci mnie nie znajdziesz. Nawet nie wiesz jak się nazywam. Twój post zgłaszam bo jest niemerytoryczny, prowokujący, jak zdecydowana większość Twoich pozostałych.

Tyle z mojej strony ;)

PS.

Ale łopatę masz dobrą, że moje wpisy z 2010 odkopujesz :lol: a wtedy to nawet nie wiedziałem co to jest forex bo siedziałem na GPW ;)
Uniwersytet Spekulacji - szkolenia GPW i FX

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

IP prawdę nam powie ,jeszcze tylko jedno potwierdzenie i będę miał być może twardy dowód na to ,że każde twoje słowo to kłamstwo :wink: To nie żadna prowokacja tylko zderzenie z rzeczywistością julku. Szkoda ,żeby sytuacja z ostatnich tygodni się powtórzyła i znów zostały oszukane kolejne osoby.

Zespół modów może mi dać 3 ostrzeżenie za offtop tylko i wyłącznie. Poświęcę się ,najwyżej mówi się trudno. Wolę w ten sposób niż dać zarobić kolejnemu naciągaczowi. Sprawa w toku ,jak tylko będę miał te informację to je tu umieszczę.

Kur zapiał. Ale i tak nie będę mógł upublicznić Twoich danych osobowych :(
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 22:24 przez Cadermo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Journal przeniesiony do odpowiedniego działu.

Kryptoreklama to również reklama a w tym wypadku jestem pewny że "Journal" nią jest.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 22:23 przez Esco, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Witam,

Postanowiłem podpiąć się do journala, bo korzystam z systemu Vinciego. Jak ktoś popatrzy na czas kiedy się zarejestrowałem i popatrzy na dzisiejszą datę, to może dojść do wniosku, że na temat FX mało wiem. Generalnie przechodziłem różne etapy w mitycznym świecie FX, bo zapewne, jak większość z Was miałem wątpliwości. Szczerze mówiąc (pisząc) zastanawiałem się czy w ogóle można na tym zarabiać... Bo po tym co dzieje się na forach miałem wątpliwości, jednak przenalizowałem to na zimno i przysłowiowe 2+2 dało mi 4. Unzałem, że szkoda mojego czasu na to, by plątać się po forum (dużo pyskówki ostatnimi czasy, mniej konkretów) i nie chce mi się przerabiać stosów książek, bo molem książkowym nie jestem. Krótko pisząc: postawiłem na szkolenie. Rozmawiałem z kilkoma osobami na forum i wybrałem Vinciego. Oczywiste jest to, że nie byłem przekonany co do jakości, bo cena była konkurencyjna w stosunku do innych. Jednak po przewertowaniu forum zaryzykowałem.
Systemu uczę się od ponad miesiąca: od samych podstaw (co to w ogóle jest fx itd., aż po treidowanie). Pracuję nad strategią na koncie demo i Vinci mi w tym pomaga. Mam swoje założenia, jeśli dobrze pójdzie, to kolejnym etapem będzie konto z mikrolotami, a później wyżej. Nie lubię szarżować. Najpierw muszę coś bardzo dobrze opanować, a później dopiero, kiedy czuję się pewnie, to jadę na maxa. Nie mam pojęcia, czy odniosę sukces (dla mnie oznacza to utrzymywanie się z FX), cyz porażkę, bo jeszcze wiele przede mną. Niemniej jednak będę wrzucał swoje treidy, te zyskowne, jak i stratne -krótko mówiąc wszystkie. Ucze się, więc mam prawo popełniać błędy, uczyć się na nich i w końcu je eliminować.

P.s. Może się zdarzyć, że nie codziennie będę wrzucał screeny, bo nie każdego dnia handluję. Jeśli zakończe jakiekolwiek wrzucanie screenów, to napiszę to -będę konsekwentny i szczery do bólu.

Poniżej wklejam swoje screeny z dzisiaj i od dzisiaj będę wklejał za pozwoleniem Vinciego screeny do jego journala. Proszę, by osoby które chcą nakręcać się negatywnie dały sobie spokój, bo chcę się rozwijać, a nie tracić czas na pyskówki.

Dziękuję, pozdrawiam, PEACE :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

biotiq pisze:bo cena była konkurencyjna
Wszystko na ten temat. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 22:48 przez Cadermo, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

VinciPro

chciałem zapytać co tak naprawdę się wydarzyło od czasu Twojego poprzedniego dziennika do rozpoczęcia tego?

Przypomnę może okolicznosci.
Padły zarzuty, że ściemniasz, że takie trejdy to tylko na demo itd
Ty na to, że już wkrótce udowodnisz, że w realu potrafisz dokładnie to samo dokonać co na demo. Bardzo długo trwała procedura otwierania konta (chociaż ja otwierałem w tym samym czasie i otwarłem w ciągu 4 dni)
Potem dłuuuuuuga cisza.
Przyznam szczerze, że przewidywałem 2 scenariusze:
1. Zrobisz prawdziwe "wejście smoka", pokażesz statement z reala i wszystkim spadną trampki;
2. Nigdy już nie pojawisz się na forum ...

A tu nagle 3 scenariusz - piszesz jak gdyby nigdy nic w nowym journalu, stosujesz 30 razy większy TF niż ostatnio, no i znowu zero konkretów ...

Więc chciałbym się dowiedzieć czy:
- spróbowałeś w realu tradingu na S10?
- jakie były rezultaty?
- jakie były odczucia w stosunku do demo?
- co spowodowało, że nagle przesiadłeś się na 30 razy wyższy TF (to tak jakby z wykresu godzinnego przejść na miesięczny)?
- w jakim celu założyłeś ten nowy dziennik skoro stary zakończyłeś z zarzutami, że jesteś oszustem i obiecałeś udowodnić, że tak nie jest a nie udowodniłeś ...

Trochę dla mnie jest niezrozumiałe Twoje zachowanie ... będę wdzięczny za odpowiedź ...

Zablokowany