Naked Trading (bez wskaznikow) - czyli Price Action w akcji

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Kontakt:

Re: Naked Trading (bez wskaznikow) - czyli Price Action w a

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn » 19 kwie 2019, 13:11

FreeWay pisze:Już ci napisałem gdzie sie masz udać by uzyskać odpowiedz , ale widzę że jesteś zbyt leniwy by to zrobić.
ps Wesołych Świąt ucałuj tatę przy jajku :D
Co do Świąt to nawzajem. Co do taty to niewykonalne bo juz dawno umarł ze starości. Za to pozdrów swojego ....synku :)
I ukłony dla mamy :d
Co do Rafała Z. to widze standard. Rafał to, Rafał tamto. A goście nie potrafia odpowiedzieć na proste pytanie. Mam teraz przeglądać dziesiątki filmów Rafała Z. by sie dowiedzieć prostej rzeczy :)
A może kolega po prostu nie potrafi na nie odpowiedzieć.
Wesołych Świąt wszystkim przy okazji.

Awatar użytkownika
FreeWay
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: FreeWay » 19 kwie 2019, 13:58

Cblondyn pisze:
FreeWay pisze: Jakby tak nad tym sie zastanowić to taka formacja objęcia mówi tyle że ktoś w danym momencie musiał kupić/sprzedać więcej niż było aktualnie dostępne , co nie jest gwarancją kontynuacji ruchu po wystąpieniu formacji.
A jaka formacja daje taką gwarancje. Chętnie sie dowiem i zaczne stosować :d
Czasami ludzie piszą bzdury nawet nie zdając sobie z tego sprawy :)
Zacznijmy od tego o co ci chodziło , nigdzie nie pisałem że jakaś daje gwarancje ewentualnie zwiększa prawdopodobieństwo. Z tym jeżozwierzem to był farmazon a ty to łyknąłeś i w to uwierzyłeś , tylko patrzeć jak cie ktoś metodą na wnuczka zrobi :D

Cblondyn
Maniak
Maniak
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn » 19 kwie 2019, 14:21

FreeWay pisze:
Cblondyn pisze:
FreeWay pisze: Jakby tak nad tym sie zastanowić to taka formacja objęcia mówi tyle że ktoś w danym momencie musiał kupić/sprzedać więcej niż było aktualnie dostępne , co nie jest gwarancją kontynuacji ruchu po wystąpieniu formacji.
A jaka formacja daje taką gwarancje. Chętnie sie dowiem i zaczne stosować :d
Czasami ludzie piszą bzdury nawet nie zdając sobie z tego sprawy :)
Zacznijmy od tego o co ci chodziło , nigdzie nie pisałem że jakaś daje gwarancje ewentualnie zwiększa prawdopodobieństwo. Z tym jeżozwierzem to był farmazon a ty to łyknąłeś i w to uwierzyłeś , tylko patrzeć jak cie ktoś metodą na wnuczka zrobi :D
Zarzut, że jakas formacja nie daje gwarancji jest co najmniej zaskakujący. Przeciez nie daje żadna i jest to wiedza dość powszechna. Może kolega wierzy, że są takowe co dają gwarancje "zawsze"? Przynajmniej taki można wyciągnąć wniosek :)
Co do formacji jeżozwierza to skoro podobno jest formacja" karmienia kaczek" to czemu nie ? :d
Pomysłowość ludzka w przypadku forexu juz przestała mnie dziwic :)
Co do formacji engulfa to jak na historii mozna sprawdzić jest niekiedy (nigdy zawsze) początkiem tworzenia sie nowego trendu/korekty. Zjawisko ze wszech miar zrozumiałe i wynika z dynamiki cenowej. Żadne cuda
Podsumowując. Czy engulf może byc początkiem odwrócenia trendu? Jak najbardziej. Czy zawsze? Absolutnie nie. Istotne jest w jakim miejscu wystapi. Opisuje to PA. Koniec kropka. Podobnie RGR czy DT czy jeszcze inna formacja cenowa/świecowa.

Awatar użytkownika
FreeWay
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: FreeWay » 19 kwie 2019, 14:33

Albo zbyt wcześnie zacząłeś świętować :D albo masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz lub jedno i drugie na raz , po raz który mam pisać ZE NIE DAJE GWARANCJI....

Cblondyn
Maniak
Maniak
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn » 19 kwie 2019, 14:48

FreeWay pisze:Albo zbyt wcześnie zacząłeś świętować :D albo masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz lub jedno i drugie na raz , po raz który mam pisać ZE NIE DAJE GWARANCJI....
Super ;)
A juz myślałem, że kolega uznał to za głowny zarzut w stosunku do engulfa :)
Gratuluje, że tak nie jest ;)
Co do tych 50% to może być doskonałym wynikiem :)

ODPOWIEDZ