DayTrading: Piątek 22.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 22.05.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

rookie1 pisze:
22 maja 2020, 14:10
rozumiem ze idziemy po te shorty juz dzis :D czy jeszcze troszke poczekamy
[/quote]
Nie bierz tego na serio co pisze. Dla mnie jest szansa na chwilowa przewage kupujacych, jak dlugo, nie wiem... zaraz moga walna lage w dol, kto to wie...
[/quote]

Pani Jadzia z magla wie :p

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 22.05.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

rookie1 pisze:
22 maja 2020, 13:47
Technik ma wkaźnik co z jednej świecy wyczyta czy góra czy gół, buy czy sell xD Bo jak dla mnie EURUSD jest buy, lada moment może nawet. Ten harnonik to pierwszy jaki widzę od dawna i nie jest naciągany aż tak bardzo, tylko problem że już się zrealizował... TP osiągnięte właśnie teraz a wejście powinno w okolicach 1.1 w short.
pokaż to

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Piątek 22.05.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

Zibi 68 pisze:
22 maja 2020, 08:00
JohnTitor pisze:
22 maja 2020, 05:47
abc jak ta lala bedzie........ znowu mnie olewacie i uszczuplacie depozyty.
europa bedzie pomalutku orana, tylko dolar frank i gold.
BAX a ty tez wczoraj piszesz ze juz reala $ masz prawie calego a teraz cos snujesz o wzrostach na edku,
zieloni moga dostac oczo i mozgo pląsu.............. ja na szczescie jestem po wlasciej mańce.................
Zorany to ty masz beret.
pozwole sobie zrobic screena z tej obelgi i przypomne ci za jakis czas twoja ignorancje leszczyku

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 22.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

doktorek pisze:
22 maja 2020, 14:15
rookie1 pisze:
22 maja 2020, 14:10
rozumiem ze idziemy po te shorty juz dzis :D czy jeszcze troszke poczekamy
Nie bierz tego na serio co pisze. Dla mnie jest szansa na chwilowa przewage kupujacych, jak dlugo, nie wiem... zaraz moga walna lage w dol, kto to wie...
[/quote]

Pani Jadzia z magla wie :p
[/quote]
spoko rico
ja wszystko cokolwiek tu i ktokolwiek napisze odbieram bardzo powaznie
wieczorem tatar napisze
a nie mowilem to nikt mnie nie sluchal i znowu wszyscy beda myslec a co on takiego mowil :D

DOKTOREK TY NIE MADRKUJ TYLKO DAWAJA WSPARCIA I OPORKI ZWLASZCA
p JADZIA DZIS SIE MODLI , NIE WROZY
TITAR
proste pytanie na dolcu
co najpierw 4,1 czy 4,2 :D
Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, 14:31 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Waldemar1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 19 mar 2020, 16:18

Re: DayTrading: Piątek 22.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Waldemar1 »

Doktorek!
Wiedza to oczywiście, że podstawa. Masz w 100% rację. Chodziło mi tylko aby podkreślić, że dwaj świetni gracze, mają często odrębną wizję, ale nie wyzywają, się obrzucają kalumniami itp. I na tym doktorek polega klasa. Możemy się pięknie różnić przecież....
W.

rookie1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 15 maja 2020, 13:39

Re: DayTrading: Piątek 22.05.2020

Nieprzeczytany post autor: rookie1 »

szuler pisze:
22 maja 2020, 14:27
rookie1 pisze:
22 maja 2020, 13:47
Technik ma wkaźnik co z jednej świecy wyczyta czy góra czy gół, buy czy sell xD Bo jak dla mnie EURUSD jest buy, lada moment może nawet. Ten harnonik to pierwszy jaki widzę od dawna i nie jest naciągany aż tak bardzo, tylko problem że już się zrealizował... TP osiągnięte właśnie teraz a wejście powinno w okolicach 1.1 w short.
pokaż to
Chodzi Ci o harmonika? Mi pokazał to pol75, i statystycznie sygnał jest właśnie w punkcie D do punktu B. Kilka razy mnie już przewiozło do góry jak łapałem ten wierzchołek D kontrendowo, dlatego już nie gram harmoników. Wierzchołek C nie przebił A wiec jest ok tutaj. I wejście powinno być z wierzchołka D do B minimum, czasem rynek leci dalej, czasem się odbija, ale według tego co ja czytałem na temat harmoników tak to się rozgrywa. Może polecieć w dół, może się teraz odbić do góry. Dla mnie jest już po setupie, to jest nowe rozegranie.
EURUSDH1-harmonik.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Waldemar1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 19 mar 2020, 16:18

Re: DayTrading: Piątek 22.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Waldemar1 »

Doktorek
P.S.
Nie wiem czy pisałeś wcześniej na bankierze, ale tam to była kołtuneria. Szuler fajny i skuteczny technik czy XAB najaktywniejszy i chyba najlepszy wynikowo trader, a pomyje mu na głowę nieudacznicy wylewali.
W.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 22.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

rookie 1
ale nie zapominaj ze robienie formacji to zasada jest taka ze ty masz punkty ABCDE
i nie wylapyac szczyty czy dolki ale gasic pozycje na minmum przynajmniej 70 procent
i nie wskakiwac np teraz w cos co jesszcze sie nie rysuje a tylko moze byc
dt to inna bajka a o techniku to sorki nie pisz
bo jakos nie ma odwagi tu na dt pisac a błaka sie gdzies tam gdzie go nikt chyba 8) nie karci
ja sie myle dosc czesto ale i to zauwazam a tacy jak on maja trafnosc 99,9 :)
mnie wystarczy skromne 70 :)
znowu nawpierniczalem esek na tym daxie i znowu bede usrednial ze 3 dni albo wcale
3chyba raz w ciagu mca jak na daxie jada na ostatniej falce w dol tak jak ta ostatnia to zaczeli z ok 150 zrbili nowy dolek i tego samego dnia wrocili w to samo miejsce
sa tak powtarzalni jak barany AMEN :568:
i ciąglre na ten sam chamski numer mnie łapiąąąąąąąą brrrr
bo logicznie to az nie chce sie wierzyc ze takie cuda moga na fx byc :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, 15:29 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 22.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
https://iv.pl/image/GtBdpEe
to jest wyzsza sztuka tyle ile spadli tyle samo z powrotem w 1 dzien
majatki robi spekula i tyle
bo teraz ty ja czy inny trader niech glowkuje czu znowu w dol a moze w gore
karwa ze ja nie lubie teraz grac daxa tez w gore :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 22.05.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

rookie1 pisze:
22 maja 2020, 14:37
szuler pisze:
22 maja 2020, 14:27
rookie1 pisze:
22 maja 2020, 13:47
Technik ma wkaźnik co z jednej świecy wyczyta czy góra czy gół, buy czy sell xD Bo jak dla mnie EURUSD jest buy, lada moment może nawet. Ten harnonik to pierwszy jaki widzę od dawna i nie jest naciągany aż tak bardzo, tylko problem że już się zrealizował... TP osiągnięte właśnie teraz a wejście powinno w okolicach 1.1 w short.
pokaż to
Chodzi Ci o harmonika? Mi pokazał to pol75, i statystycznie sygnał jest właśnie w punkcie D do punktu B. Kilka razy mnie już przewiozło do góry jak łapałem ten wierzchołek D kontrendowo, dlatego już nie gram harmoników. Wierzchołek C nie przebił A wiec jest ok tutaj. I wejście powinno być z wierzchołka D do B minimum, czasem rynek leci dalej, czasem się odbija, ale według tego co ja czytałem na temat harmoników tak to się rozgrywa. Może polecieć w dół, może się teraz odbić do góry. Dla mnie jest już po setupie, to jest nowe rozegranie.
EURUSDH1-harmonik.png
I tu nie masz racji ,ciągle powtarzam że EU jest na smyczy Indeksu Dolara .Indeks ma Craba i obecnie walczą na linii oporu .Przebiją to na indeksię dotrą do B z Craba i EU osunie się niżej .Odbiją to EU będzie rosło ,tu innych cudów nie ma
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, 16:05 przez MERLIN, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany