GFC Markets

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
Abisynt
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2010, 16:53

GFC Markets

Nieprzeczytany post autor: Abisynt »

Nie wiem czy też macie lub używacie Meta Tradera ale chyba jest bardziej popularny, Teraz jak wchodzi GFC Markets to dają sporo bonusów, o wiele więcej niż inni.

http://www.globtrex.com/Platforma/metaTrader


Kwota wpłaty BONUS
$ 100 $ 100
$ 1 000 $ 300
$ 3 000 $ 750
$ 10 000 + $ 2 000

Tytuł wątku został zmieniony na bardziej zrozumiały i adekwatny do treści- mod Astra
Ostatnio zmieniony 23 lip 2010, 12:06 przez Abisynt, łącznie zmieniany 1 raz.

Martunia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 26 cze 2010, 12:48

Nieprzeczytany post autor: Martunia »

Szkoda tylko, że:
Warunki Premii: Aby wypłacić otrzymaną Premię musisz wykonać minimalny obrót transakcyjny w wysokości $10 000 na każdy $1 premii. Przykład: jeśli otrzymałeś $100 premii musisz wykonać obrót transakcyjny w wysokości $1 000 000 aby wypłacić otrzymaną kwotę. Możesz wypłacić Twoje środki z rachunku przed osiągnięciem minimalnego progu obrotu, jednak zrzekasz się wtedy otrzymanej kwoty premii.
Tak pięknie nie ma. Zanim zrobisz taki obrót, to stracisz cały depozyt...

Podobny broker do FXGM, który dopiero co ruszył, a już ma mase negatywnych opinii...

copper
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2010, 14:22

Nieprzeczytany post autor: copper »

to jest podstawowa zasada jeżeli chodzi o premie u każdych brokerów

forex_junior
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 08 mar 2010, 14:39

Nieprzeczytany post autor: forex_junior »

Najważniejsze w tej platformie GFC Markets jest to że mają mieć niedługo WIG20 u siebie

like_forex
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2010, 11:44

Nieprzeczytany post autor: like_forex »

Martunia pisze:Szkoda tylko, że:
Warunki Premii: Aby wypłacić otrzymaną Premię musisz wykonać minimalny obrót transakcyjny w wysokości $10 000 na każdy $1 premii. Przykład: jeśli otrzymałeś $100 premii musisz wykonać obrót transakcyjny w wysokości $1 000 000 aby wypłacić otrzymaną kwotę. Możesz wypłacić Twoje środki z rachunku przed osiągnięciem minimalnego progu obrotu, jednak zrzekasz się wtedy otrzymanej kwoty premii.
Tak pięknie nie ma. Zanim zrobisz taki obrót, to stracisz cały depozyt...

Podobny broker do FXGM, który dopiero co ruszył, a już ma mase negatywnych opinii...
Ciekawe co wiesz na temat FXGM? Korzystales z ich uslug? Bo jak dla mnie to najpierw trzeba cos sprobowac, zeby wyrazac opinie. Jak dla mnie:
1. swietna obsluga klienta
2. maja MT4
3. stale spready, bez przekretow, inni brokerzy niby pisza ze od 1.6 a poteam ci wyskakuje dwa razy tyle
4. szybka wyplata kasy
5. 10%bonusu na pierwsz wplate (niezaleznie od wplaty)

Pozdrawiam

ulysse
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 05 gru 2009, 00:17

Nieprzeczytany post autor: ulysse »

Każdy broker dający premie od wpłacanego depozytu w oczywisty sposób jest zwykłą szulernią. A negatywne opinie zbierane w ekspresowym tempie tylko to potwierdzają.
Swoją drogą zastanawiające że użytkownicy chwalący zalety GFC zostali zbanowani na forum....Może wśród modów są reprezentanci KNF ;)

Awatar użytkownika
Kielki
Gaduła
Gaduła
Posty: 201
Rejestracja: 04 maja 2009, 10:11

Nieprzeczytany post autor: Kielki »

Byc mzoe bylo to multikonto, swego czasu i kilku dobrych brokerow oferowalo tego typy bonus, jednakze nie ma nic za darmo i zeby go wyplacic trzeba bylo zrobic odpowiedni obrot, pewnie w czasie k torego broker i tak wychodzi z tym bonusem na 0/+.
"What separates the winners from the losers, is the winners have learned how to lose"

like_forex
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2010, 11:44

Nieprzeczytany post autor: like_forex »

ulysse pisze:Każdy broker dający premie od wpłacanego depozytu w oczywisty sposób jest zwykłą szulernią. A negatywne opinie zbierane w ekspresowym tempie tylko to potwierdzają.
Swoją drogą zastanawiające że użytkownicy chwalący zalety GFC zostali zbanowani na forum....Może wśród modów są reprezentanci KNF ;)
Ja jakos dostalam bonus od depozytu poczatkowego 10% w FXGM i bez zadnych problemow moglam potem wyplacic moje pieniadze, cool heh?

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Swoją drogą zastanawiające że użytkownicy chwalący zalety GFC zostali zbanowani na forum...
A nie ciekawe jest to że to była jedna i ta sama osoba.
W sumie rekordzista chyba 7 nicków.
Ale jeszcze rozmawiać sam ze sobą to są jakieś żarty.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

ulysse
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 05 gru 2009, 00:17

Nieprzeczytany post autor: ulysse »

like_forex pisze:Ja jakos dostalam bonus
Ze zmianą swojej opinii poczekam na wypowiedzi statystycznie miarodajnej próbki uczestników forum, przy czym dobrze gdyby w próbce nie znajdowali się sami uczestnicy z tym jedynym postem na koncie.
Moja opinia jest subiektywna - samodzielnie tego (na szczęście!) nie sprawdzałem, ale jakoś tak biznesowo mi się nie składa dawanie takich bonusów...

Dopiero przeczytałem powyższy post :) Teraz już na nic nie będę czekał... Cóż się dziwić szulerni inaczej nie sprzedasz bo widać, słychać i czuć to z daleka :)

ODPOWIEDZ