Broker do kopiowania sygnałów.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Nyxa
Gaduła
Gaduła
Posty: 139
Rejestracja: 04 gru 2011, 16:19

Broker do kopiowania sygnałów.

Nieprzeczytany post autor: Nyxa »

Witam.

Szukam jakiegoś dobrego i godnego polecenia brokera u którego można kopiować transakcje. Tak wiem, że MetaQuotes ma taką możliwość ale mój aktualny broker nie wspiera tej inicjatywy (DM BZWBK).

Chcę by moje transakcje mogły być kopiowane przez innych w czasie rzeczywistym i żebym dostawał % od zysków, które wypracuje dla innych, a nie tak jak jest to w MetaQuotes - tylko subskrypcja miesięczna.

Macie jakieś pomysły? A jeżeli nie ma takowych to chociaż brokera godnego polecenia ale obsługującego system kopiowania sygnałów firmy MetaQuotes.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 584
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Broker do kopiowania sygnałów.

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

W czasie rzeczywistym? Chodzi Ci o to, że kopiowane po tej samej cenie? Raczej nikt uczciwy Ci tego nie zagwarantuje. Pierwsze co pomyślałem to xSocial w XTB, ale to dlatego, że ja uznaję tylko polskie DM. Zagranica mnie nie interesuje.

xSocial jest dość dobrze rozbudowany, a mieli go jeszcze rozwijać więc sprawdziłbym tę opcje.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10019
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker do kopiowania sygnałów.

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MowmiSasiad pisze:W czasie rzeczywistym? Chodzi Ci o to, że kopiowane po tej samej cenie? Raczej nikt uczciwy Ci tego nie zagwarantuje. Pierwsze co pomyślałem to xSocial w XTB, ale to dlatego, że ja uznaję tylko polskie DM. Zagranica mnie nie interesuje.

xSocial jest dość dobrze rozbudowany, a mieli go jeszcze rozwijać więc sprawdziłbym tę opcje.
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale xSocial działa chyba tylko na ich platformie xStation, czyli MT4 mówimy "papa".
Szukam jakiegoś dobrego i godnego polecenia brokera u którego można kopiować transakcje. Tak wiem, że MetaQuotes ma taką możliwość ale mój aktualny broker nie wspiera tej inicjatywy (DM BZWBK).
Tego zdania nie rozumiem... :) Szukasz nowego brokera ale piszesz też o aktualnym. Skoro szukasz nowego to co za różnica czy WBK to wspiera czy nie :). Inni wspierają więc może warto mimo wszystko skorzystać z MQ Signals. Z polskich ma to na pewno mForex, 1Wynagrodzenie od zysku jest dość rzadko spotykane, bo regulatorzy czuwają... I to już bliższe PAMM niż sygnałom więc jeśli zależy Ci na takim rozwiązaniu i myślisz o tym na poważnie to trzeba iść w tę stronę.

Ze znanych mi Social tradinowych platform jest jeszcze Dukascopy FX Community, ZuluTrade (raczej nie polecam), Currsensee...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ