Easy-Forex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: edila »

Na forum brakuje wątku o Easy Forex, dlatego podaję informacje dla osób zainteresowanych tym brokerem:

Easy-Forex to wiodąca grupa inwestycyjna online, która od założenia w 2003 roku zrewolucjonizowała obrót walutami w ponad 160 krajach świata. W przeszłości transakcje na rynku Forex zawierać mogli wyłącznie profesjonalni traderzy i instytucje, ale Easy-Forex udostępnił go masowym klientom, obniżając koszt wejścia z 10 tys. USD do zaledwie 25 USD, a także tworząc łatwą w obsłudze platformę transakcyjną.

Posiadając jedno konto easy-forex inwestorzy z całego świata mogą handlować ponad 40 parami walut, towarów, opcji i wskaźników z naszych platform sieciowych, stacjonarnych i mobilnych. Korzyści dla inwestorów obejmują gwarantowane stop-lossy i realizacje zysków, brak wymogu minimalnych środków, wąskie i stałe spready, szybkie wykonanie zleceń, brak poślizgów cenowych oraz zaawansowane graficzne narzędzia do analizy technicznej.

Easy Forex Trading Limited jest obecny w Polsce w formie oddziału, jako Easy Forex Trading Sp. z o.o. Oddział w Polsce, którego biuro mieści się w Warszawie. W Europie regulowany jest przez Cypryjską Komisję ds. Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC).

Program partnerski Easy-Forex jest jednym z najdłużej działających i najskuteczniejszych programów partnerstwa finansowego na świecie, który oferuje swoim partnerom:

- Hojny koszt na aktywację (CPA) od 100 do 1000 dolarów za każdego skierowanego klienta
- Udział w przychodach przez cały cykl życia klienta w wysokości 25%
- Regularne promocje i programy motywacyjne, np. premie gotówkowe lub prezenty
- Natychmiastowa wypłata prowizji
- Raporty i statystyki online, które pozwalają monitorować wyniki
- Wsparcie edukacyjne i osobiste służące rozwojowi działalności oraz przekonujące narzędzia marketingowe, takie jak:

• Spersonalizowane odnośniki URL, dzięki którym możemy zidentyfikować, którzy nowi, aktywni gracze zostali przez Ciebie poleceni, aby zapewnić Ci szybkie i sprawne wynagrodzenie.
• Kreacje reklamowe. Wybrane zostały kreacje które mają największe prawdopodobieństwo wygenerowania konwersji
Tabela Kursów Walut. Możesz na swojej stronie zamiescić informacje o kursach walut na żywo bezpośrednio z platformy easy-forex®
Przelicznik Walut. Zwiększ atrakcyjność swojej witryny wśród klientów dzięki tej przydatnej aplikacji. Otrzymuj aktualne co do minuty i dokładne przeliczenia walut w wielu walutach, metalach szlachetnych i towarach związanych z energią.
E-book. Bezpłatny przewodnik po transakcjach na rynku Forex – umieść go w postaci odnośnika na swojej witrynie lub wysyłaj go bezpośrednio pocztą elektroniczną do swoich klientów. Doskonała dodatkowa zachęta, która powiększy Twoją bazę klientów
• Dzienne i tygodniowe raporty.: Otrzymuj specjalistyczne analizy rynkowe naszych specjalistów rynku Forex. Dzienne i tygodniowe przeglądy to podsumowanie ostatnich wydarzeń na rynku Forex i podgląd nadchodzących wydarzeń, które mogą mieć wpływ na rynki finansowe.

Na swoim koncie masz ponadto dane online ile w danym momencie zarobiłeś w ramach programu partnerskiego.

Więcej informacji o programie: http://www.forex-affiliate.com

Usunięto ref link Ink.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wątek na ich temat jest ale w dziale z platformami :).

http://forex-nawigator.biz/forum/easy-forex-t7021.html
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: edila »

No właśnie nie ma. Jest ten wątek, który Ty podałeś, ale tak jak napisałeś - jest w dziale o platformach i skupia się na platformie web. Tu natomiast info ogólne o brokerze i przedstawiony pp... :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jest o tym i o tym, a wątek mogę przenieść ;). Wcześniej na forum nie było kategorii Brokerzy, a nie wszystkie wątki zostały wyłapane i przeniesione do odpowiednich działów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

raposo szkoda Twojego czasu, jemu zależy tylko na upchaniu swoich linków referencyjnych a nie podzielenia się informacjami na temat tego marnego brokera.
Jeszcze myśli że nieregulaminowe wrzucenie linku referencyjnego w stopkę uratuje go przed usunięciem.
Broker znany jest z dobrych prowizji dla naganiaczy ale nie z jakości usług.
Był to pierwszy brok z którym się spotkałem na swojej drodze i radzę się trzymać wszystkim z daleka!!!
A jak ktoś chce zarabiać na referalach to niech idzie na onet, tutaj na forum raczej IB są znani z nazwiska lub nazwy firmy i są to legalnie działające podmioty gospodarcze na które można liczyć nawet jak broker da d....
A tacy anonimowi spamerzy na nic się tutaj nam nie przydadzą.

Dla mnie ten wątek jest do usunięcia....
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: edila »

Raposo:

Nie wiedziałam o tym... Po mojej rejestracji na forum była już kategoria "Brokerzy" w której nie było Easy Forex, dlatego dodałam ten wątek.

Daromanchester:

Spokojnie, nie dodałam tego linku referencyjnego, żeby "zarabiać na referalach", ale jest to link do polskiego oddziału firmy Easy Forex - czyli jak osoba zainteresowana zarejestruje się przez ten link to jej opiekunem jest osoba z Polski, z którą będzie kontaktować się w naszym ojczystym języku, telefonicznie lub mailowo, a nie tak jak w przypadku linku, który zmienił administrator - Centrala czyli Cypr. Oczywiście też nie jest to osoba anonimowa, tylko w Polsce zajmuje się tym Anna z linku ref, czyli: http://biznes.pl/wiadomosci/autorzy/ann ... detal.html

Mówisz, że nie polecasz tego brokera: okej, takie jest Twoje zdanie. Ale piszesz, że "był to pierwszy brok z którym się spotkałem na swojej drodze" - może coś się od czasu zmieniło?

Jeśli chodzi o dalszą część Twojej wypowiedzi: "jak broker da d...." to odsyłam właśnie do polskiego oddziału firmy i opiekunów - przecież po to m.in. tu w Polsce są. ;)

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Zdecydowanie nie polecam! Skuszony swego czasu konkursem wypełniłem formularz rejestracyjny. Dopiero po jego wypełnieniu okazało się, że konkurs dotyczy tylko rachunku rzeczywistego. Gdy zadzonił do mnie opiekun to poinformowałem go, że nie jestem jednak zainteresowany. Pan opiekun bardzo się zdenerwował i podsumował bardzo ładnie swoją firmę informując mnie, że podałem swoje dane i zasugerował, że ktoś może je wykorzystać. Żenada.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: edila »

cytrynek pisze:Zdecydowanie nie polecam! Skuszony swego czasu konkursem wypełniłem formularz rejestracyjny. Dopiero po jego wypełnieniu okazało się, że konkurs dotyczy tylko rachunku rzeczywistego.
Mówisz o ostatnim konkursie w którym można było wygrać 1 milion dolarów? Jeśli tak, to w regulaminie było napisane, że konkurs dotyczy zwykłego konta real - o czym ktoś już pisał na tym forum, tylko oczywiście w wątku o tym konkursie.

Jeśli chodzi o resztę Twojej wypowiedzi to chyba musiałbyś mi puścić nagranie z tej rozmowy, żebym uwierzyła, bo pierwsze słyszę o takim zachowaniu :O

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

edila pisze:
cytrynek pisze:Zdecydowanie nie polecam! Skuszony swego czasu konkursem wypełniłem formularz rejestracyjny. Dopiero po jego wypełnieniu okazało się, że konkurs dotyczy tylko rachunku rzeczywistego.
Mówisz o ostatnim konkursie w którym można było wygrać 1 milion dolarów? Jeśli tak, to w regulaminie było napisane, że konkurs dotyczy zwykłego konta real - o czym ktoś już pisał na tym forum, tylko oczywiście w wątku o tym konkursie.

Jeśli chodzi o resztę Twojej wypowiedzi to chyba musiałbyś mi puścić nagranie z tej rozmowy, żebym uwierzyła, bo pierwsze słyszę o takim zachowaniu :O
Regulamin to podstawa. Przed wypełnieniem formularza nie znalazłem informacji na jakim koncie jest konkurs. Być może przeoczyłem. Być może nie było takiej informacji. Nieważne. Jeśli jest Pani pracownikiem tej "firmy" poproszę o kontakt przez PRIV. Przekażę swoje dane i datę rozmowy. Będziecie mogli odtworzć sobie nagranie. Służę również korespondencją e-mail, którą wysłałem w tej sprawie. Oczywiście bez odpowiedzi :) Radzę trzymać się od tej firmy z daleka.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: edila »

Informacja o kontach realnych była w regulaminie, musiałeś ją przeoczyć.

Każda rozmowa w Easy Forex jest nagrywa, a opiekun nie może kontaktować się z klientem, jeśli nie wyraził zgody zaznaczając "Przeczytałem, rozumiem i akceptuję Warunki" podczas rejestracji. Podaj mi w takim razie w prywatnej wiadomości kiedy miała miejsce sugerowana przez Ciebie rozmowa. Poproszę też maile.

Chętnie przekonam się czy mówisz prawdę (w co "niestety" szczerze wątpię), czy po prostu są to działania wspaniałej konkurencji, której jak Wiecie na rynku forex nie jest mało... ;)

ODPOWIEDZ