Jak wyprowadzić rachunek za pomocą heage?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
genpips
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2023, 12:42

Jak wyprowadzić rachunek za pomocą heage?

Nieprzeczytany post autor: genpips »

Witam,

Niestety uczy się cały czas i próbuje uratować rachunek . Mam heage na takim samym poziomie zarówno sell jak i buy . W jakich miejscach powinien zamykać powiedzmy tego mojego sell stopa który będzie na plus i dokładać kolejnego aby nie zmienial mi się poziom depozytu?

Obrazek

Czy ktoś może podpowiedzieć albo podsunąć jakieś książki materiały o headingu?

FreeWay

Re: Jak wyprowadzić rachunek za pomocą heage?

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

To nie jest hedge tylko pozycja przeciwstawna , gdyby broker nie pobierał swapu to mógł byś tego nie zamykać nigdy . Na jakim instrumencie jest ta transakcja to kluczowa kwestia jaki jest tam trend i czy jest w ogóle ? jesli jest wzrostowy zamknij sell na korekcie a buy zostaw do odrobienia strat . musisz więcej napisać co zagrałeś , ps obrazek się nie wyświetla.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Jak wyprowadzić rachunek za pomocą heage?

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Ja mam doświadczenie w hedge'owaniu strat. dopisz się do tego wątku system-hedge-t30922.html
Opisz dokładnie jak to wygląda, albo daj obrazek bo ten tutaj nie działa.
Jeżeli masz to bardzo przelewarowane, jeżeli broker nie pozwala na zamykanie cząstkowe, jeżeli dziura bay sell jest bardzo duża, - cóż cuda nie u mnie.
Obrazek

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Jak wyprowadzić rachunek za pomocą heage?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

genpips pisze:
15 cze 2023, 12:48
. W jakich miejscach powinien zamykać powiedzmy tego mojego sell stopa który będzie na plus i dokładać kolejnego aby nie zmienial mi się poziom depozytu?

Czegoś tu nie rozumiem. Sell stop to pozycja oczekująca. Jeśli masz na myśli już otwartego sell to jaki jest sens go zamykać by ponownie zaraz otwierać? Generujesz dodatkowe koszty spreadu i prowizji.

ODPOWIEDZ