OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Czy uda mi się wypłacic kolejny bonus?

Tak
1
14%
Nie
3
43%
Broker Ci go nie odda
3
43%
 
Liczba głosów: 7

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Ze względu na brak prawdziwych, niepowtarzalnych "emocji" które towarzyszą mi w tradingu musiałem otworzyć nowy dziennik :P Już dostaje na głowę bez spekulacji. Rynek to jedyny dobry przeciwnik w grze RPG :D

Dziennik o tej samej nazwie zyskał miano najlepszego w latach 2013/2014 :D To ja zleciłem prywatnej firmie sondaż na tym forum i wynik wyszedł tylko jeden :P

W poprzednim dzienniku zrobiłem 130% od depozytu początkowego z bonusu 100euro i po 2 i pół miesiąca lajtowej gry miałem na koncie 928zł :D

Postanowiłem coś poszperać i znalałem równie ciekawe bonusy :D Pierdziele się teraz z otwieraniem konta, jeden broker nie chce przyjąć mojego proof of adress chociaz inny zaakceptował... Noo szybko to wszytsko ogarne i będę leciał z real a jak nie to w czerwcu tak czy siak startuje z real kontem z Armanda Markets albo Admiral Markets :D

1. Complete our short course on Social Trading and apply for €100 free capital at ayondo.
No jestem w trakcie ale Oni chcą ode mnie 2k transakcji :D a max 5 mozna otworzyć... no nie jest to juz takie fajne jak wczesniej :D

2. BONUS BEZ DEPOZYTU 15$ OD ROBOFOREX Ogarniam powoli

3. 10 $ OD FX OPTIMAX nie chcą mojego bank statment a gkfx kiedys nie miał problemu, zeby go przyjąć ;] Kto jest lepiej nadzorowany? Jacys amatorzy pracują w tym suporcie.

4. Jeżeli bede musiał to będę walczył z bonusem od pluss500 którego nie da się na pewno wypłacic :D

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Fx Optimax wymaga dokumentu powteirdzającego zamiekszanie innego niz wszyscy brokerzy :D Nooo grubo, nie pasuje im i na live support pisza mi tylko sorry sir :D To nawet wybredne gkfx przyjeło moj wydruk z banku a te łajzy nie chcą.

Ayondo z tradimo przysłał mi wiadomosc, ze nie spełniam ich wymagań i nie moge założyć u nich konta. Odrzucili mnie przy samym zakładaniu konta, nawet nie prosili o dokumenty xd WTF Napisałem do nich czemu, moze cos zle zaznaczyłem przy rejestracji ;d U mnie to mozliwe

Spróbuję z roboforex i bonusem bez depo 15$.

Najwyzej poczekam do czerwca i zaczne real z własną kasą ;D


Zakładnie konta z roboforex :D
Obrazek

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

"Thank you for your email



Our application process takes into account a variety of information, this includes but is not limited to previous trading experience, salary, employment details, net worth, and any professional qualifications. As such there is no one particular factor that will have caused your application to be unsuccessful.



If your circumstances change in the future please do not hesitate to re-apply for an account. We would recommend waiting between 3-6 months before submitting another application."

Nie chcą mi założyć konta bo jestem debilem? Bezsensu, przeciez ktos musi tracic.

Założyłem u nich nowe konto i podałem, ze duzo zarabiam to mi przysłali odrazu opis co dalej... ale wymagają notarialnego potwierdzenia swojego dowodu :D

Musze znaleźć inny bonus xd

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

http://www.paxforex.com/free-welcome-bonus-forex

“$7” Free Welcome Forex Bonus Specification
___________________________________

Available volume lot size: 0.01 – 0.6
__________________________________
Leverage: 1:500
___________________________________
Instruments: Currency pairs
_____________________________________
Expert Advisors: Yes
__________________________________
Scalping yes
______________________________________
HOW TO WITHDRAW PROFIT?
Total Traded volume size must be 1.5 lots (150 trades) per each $5 profit

"Example:
A Client receives a USD 7 welcome forex bonus. After some trades the client makes USD 5 profit; the balance is now USD 12. To withdraw the profit of USD 5 (profit) the client has to trade a total trading volume siz of 1.5 lots. This means that the client can make 150 trades per 0.01 lot size or 15 trades per 0.1 lot and etc. After more trading, the forex trader earns another $5. The balance becomes $17 ($10 profit) and he has traded 1.5 lots. In this case, the trader could withdraw $5 and the rest of the profit remain in his account. To withdraw another USD 5,the trader has to trade another 1.5 lots"

No to gramy :D Bonus juz jest na koncie real :D Zalogowałem i jest pięknie :D kwotowanie 5 cyfr po przecinku :D
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2014, 14:55 przez NieBedeSpamowal, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
elcin2
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2013, 15:31

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Nieprzeczytany post autor: elcin2 »

ułatwię ci szukanie http://www.bestforexbonus.com/nodeposit-bonus tylko patrz komentarze jak piszą ze scam to nie próbuj

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Dzieki, bede miał zapas :D na stronie którą podałeś PaxForex ma dobre komentarze więc gram u nich :D Juz mam transakcje jedną otwartą :D

Egzekucje otwierania/zamykania są szybsze niz kliknięcie myszki :D

http://www.paxforex.com/free-welcome-bonus-forex
"Our company registered and headquartered in Saint Vincent and the Grenadines. The company complies with all regulatory requirements. Our head office is in Cedar Hill Crest, Villa and our Representative offices are in Moscow and London. We provide services to institutional clients for more than 3 years. We are partly a market maker, ECN and STP broker at the same time.
"

"We are partly a market maker, ECN and STP broker at the same time." BAJER :D

STOP OUT NA POZIOMIE 5%

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

Zmieniłem brokera, bo tamten miał spread w wysokosci 2 pipsów i kurcze mulił strasznie "zła cena" wkurzyłęm się i otworzyłem konto z 8$ bez depo z OCTAFX, spready rynkowe :D mikroloty, oferują tez ECN :D lepszy broker.

Rynkowe spready (brak prowizji na koncie bonus)
Zeby wybrać profit trzeba zrobić 2 loty (w tym chorym pax forex 1,5 lota na kazde 5$)
No to gramy :D
TEN BROKER JEST NAPRAWDE PRO :D BONUS NA POZIOMIE

http://www.octafx.com/promotions/octawelcome-bonus/

Robie 200 transakcji po 0.01 lota, max moge otworzyc 3 transakcje i wybieram cały profit :D
Od 100 usd wire transer (przelew bankowy)
Od tam 20 chyba $ juz mozna wypłacic hajs na jakies mooney itp.

MOZNA PRZESUWAC NA WYKRESIE SL/TP :D ONE CLICK PEWNIE TEZ JEST ALE NEI UZYWAM :P
Ta oferta jest jeszcze lepsza niz z tradimo :D tyle, ze tu jest większa mozliwosc wjechania w mc :D
Spread po prostu niszczy system ;D 1 pips na edku ;p super szybkie egzekucje zleceń ;p
Jestem w szoku, co za broker ;p Wysłałem im dokumenty potwierdzające moją osobe i adress zamieszkania i w 10 min zaakceoptowali.

0,6 pipsa ;p

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

STAN KONTA: 8.93 USD

8 /200


Dajcie spokój, magiczny broker, nie pobierają prowizji a spread rynkowy :P Super się skalpuje, gram z malutkim TP i SL. Mam nadzieję, ze mnie nie poniesie nie zalicze MC :P

NieBedeSpamowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 238
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:33

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Nieprzeczytany post autor: NieBedeSpamowal »

STAN KONTA: 9.85 USD
12 z wymaganych 200


Wyłapałem spadek na edku zaraz przed danymi, łatwy do wychwycenia sygnał, profit jest.
Będę wieczorem, moze max 2 razy aktualizował stan konta i ilosc zamkniętych pozycji ale teraz czuje taką ekscytację, ze wróciłem i moge zacząć walczyć z rynkiem w najlepszej grze rpg :D stworzyłem siebie jako inwestora/spekulanta i jade z koksem. Martwi mnie troche regulamin w którym broker jasno okreslił, ze moze mnie zdyskwalifikować jak będzie miał zły humor ale ja czuje, czuje te dolary :D

Goofer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 15 gru 2008, 20:29

Re: OPEN/CLOSED z zyskiem bądź minimalną stratą. PART 2

Nieprzeczytany post autor: Goofer »

Co robi teraz twoja ex?

ODPOWIEDZ