Uwaga na prywatnyklubinwestorow.pl

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
elite.b
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2012, 00:37

Uwaga na prywatnyklubinwestorow.pl

Nieprzeczytany post autor: elite.b »

Witam wszystkich,
od prawie 8 miesiecy jestem szczesliwym czlonkiem i inwestorem Klubu opisanego na stronie http://www.prywatnyklubinwestorow.pl .

Mysle, ze jest to ciekawa alternatywa dla osob ktore rozpoczynaja swoja przygode z rynkiem Forex.

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

ok konkretnie podsumowujac

1. Fajna autoreklama szkoda ze malo kto ma jaja przedstawic sie z imienia naziwska i wkleic linka piszac wyraznie ze jest to jego inicjatywa

2. Tresc z pierwszych stron typu rewelacyjny system super wielka tajemnica, spisek bogatych - sorry wasza grupa docelowa sa intelektualni idioci ?

3. kapital - odbiorca waszych uslug jest kto ? przedszkolaki czy moze juz podstawowka, 10k i jestem oligarcha a jak wplace 100k to kim jestem ? imperatorem ?

4. Zadnych naziwsk zadnych danych zadnych przelwow bankowych jedynie posrednicy typu skrill

dziekuje do widzenia

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego osoby naprawdę zamożne bogacą się w bardzo szybkim tempie, a inni muszą latami dochodzić do wysokich stóp zwrotu z inwestycji?

pewnie dlatego ze jak bogaty wrzuci milion zlotych na lokate 6% to po miesiacu ma 5000zl
a jak biedny wrzuci na lokate 1000zl to po miesiacu ma 5zl
co np po 5 latach daje odpowiadnio: 348zl albo 348.000zl :)

PS. maile typu ....@gmail.com sie sprawdzaja jezeli sprzedajesz sliuchawki na allegro
a jezeli proponujesz inwestycje dla oligarchow od 10 tys to juz srednio......

jezeli moj post jest bez sensu to z racji na pozna godzine prosze o skasowanie

:)
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

3. Przy inwestowaniu w PKI dochodzi do ryzykownych inwestycji i nie można wykluczyć całkowitej straty.



przynajmniej nie owijacie w bawełnę, że macie 100% trafności :D

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

kurcze.....a ja sobie wejdę w to....mam akurat wolną banieczkę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Trochę śmieszne. Hierarchia jak w grach MMO.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

elite.b pisze:od prawie 8 miesiecy jestem szczesliwym czlonkiem i inwestorem Klubu
No to wylatujesz z klubu :!: :!: :!:
11. Partnerom kategorycznie zabrania się promować program PKI w czasopismach i forach, jak również poprzez masowy mailing (spam).
12. Reklama poprzez masowy mailing (spam) podlega karze związanej z zamknięciem konta w PKI. Skumulowana suma wypłacana jest w tym przypadku z potrąceniem 25% za obsługę konta. Wszystkie inne roszczenia dotyczące udziału w otrzymaniu bonusów z czynnego lub biernego poszerzenia sieci partnerów, zostają odrzucone na rzecz wspólnoty, którą jest PKI.
Chyba nie czytałeś regulaminu własnego klubu.
Proponuję moderatorom skontaktować się z powyższym klubem i poinformowanie o czarnej owcy.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
szulczas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 436
Rejestracja: 03 maja 2010, 12:21

Nieprzeczytany post autor: szulczas »

wezcie wywalajcie taki gowniane naciagactwo z miejsca... koles nagabuje zyskami iles tam % miesieczsnie... jakas smieszna piramida a oczywiscie jedyny kontakt to przez meila na gmail... maskra !!

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

a ja ich popieram, nawet w wyludzeniach trzeba wykazac jakas inicjatywe i wlozyc sporo pracy, chocby w stworzenie strony internetowej, pisanie po foracj itp, dlatego jestem gotow dolaczyc i jestem pewien, ze ten szczesliwy czlonek klubu udzieli mi jedynie 1000 zl pozyczki(mniej niz miesieczna najnizsza krajowa) a ja zobowiazuje sie oddac mu polowe zarobionego zysku, niezaleznie czy bedzie to 15% czy jedynie liche 8 i po kazdym przelewie na moje konto chwalic ich zdolnosci inwestycyjne :lol:

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Ja tu się produkuję a gościu sobie jaja robi.
elite.b pisze:od prawie 8 miesiecy jestem szczesliwym czlonkiem
http://whois.domaintools.com/prywatnyklubinwestorow.pl
created: 2011.12.15 09:39:29
no comment :!:

Dodano po 32 minutach:

Mnie się już sytuacja wyjaśniła. Jest to pośrednik rosyjskiej piramidy finansowej Unico-Invest.
Kto chce to znajdzie info na ten temat, kto głupi to "zainwestuje".
Głupich nie sieją sami się rodzą...
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Zablokowany