ukarani za virtual tradera

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
symu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2010, 21:08

Nieprzeczytany post autor: symu »

personov pisze:
symu pisze:Support w xtb też bardzo miły ale co z tego...
???
Czegoś nie doczytałem ??
Powiedzmy że egzekucja zleceń była u nich conajmniej fatalna ;) (nie wiem jak teraz bo już mi szkoda na nich kasy)



Co do bloga to piszący jest chyba z DM IDM. Szczerze mówiąc nie ma tam nic praktycznego ale mimo wszystko są to ciekawe rzeczy.

Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1522
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Nieprzeczytany post autor: personov »

symu pisze:Powiedzmy że egzekucja zleceń była u nich conajmniej fatalna
Zastanawiam się jakim volumenem grałeś, bo jestem z nimi 3 lata (real) i miałem może ze dwa razy reqota. Poza tym żadnych problemów. Grałem max 0.3 lota więc może się do mnie nie przyczepili. Dlatego zawsze mnie dziwiły takie "nagonki" na XTB bo nigdy tego nie odczułem tego na własnej skórze.
PS. nie pracuję w XTB i nie jestem IB :))
Solą życia jest kasa.

symu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2010, 21:08

Nieprzeczytany post autor: symu »

volumen maly max.0.5 lota

2 razy to aż dziwne bo u żadnego brokera tak mało nie miałem ;) Ale to akurat nieistotne, ja już gram tylko na stp i ECN bo zbyt nerwowy jestem. MM zostawiam tylko do testowania strategii na małych kwotach.

Awatar użytkownika
pipsy
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2010, 19:35

Nieprzeczytany post autor: pipsy »

personov pisze:A co sądzicie o tym blogu, do którego symu podał link w pierwszym poście ?
Pracując u konkurencji śmiałem się jak szefowie próbowali ukrywać prawdę o tym czemu klientowi realizacja transakcji zajmuje "wieki"... Inni pracownicy brokerów nie odważyliby mówić trzeźwo o forexie a co dopiero prowadzić blog. Zdecydowanie popieram inicjatywę.

ODPOWIEDZ