Trust Broker Group STP/ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
TrustBrokerGroup
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2017, 15:50

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: TrustBrokerGroup »

Witam ponownie wszystkich traderów po dłuższej przerwie.

Nasze starania o zbudowanie zaufania oraz stałe poszerzanie bazy Klientów przynoszą kolejne sukcesy, i dlatego chciałbym zaprezentować kolejne możliwości firmy Trust Broker Group, które już teraz dostępne są dla wszystkich naszych Klientów.

Na początek chciałbym poinformować, że nasza oferta została poszerzona o kilka nowych kont walutowych. Obecnie mogą Państwo otwierać konta w 5 walutach: PLN, EUR, USD, GBP oraz CHF. Niezależnie od tego wyboru posiadamy w ofercie 3 odrębne opcje dla naszych kont, i są to kolejno:
- „Micro” – spread 0.9 pips
- „Standard” – spread 0,7 pips
- „VIP” – spread 0,5 pips

Na wszystkich wyżej wymienionych kontach nie pobieramy żadnych prowizji, a i nasi Klienci mogą korzystać aż z 62 różnych par walutowych oraz z najniższych spreadów na rynku. Przypominam jednocześnie, że te możliwości oferują tylko i wyłącznie konta realne. W przypadku kont demo dostępna liczba par walutowych wynosi 30.

Kolejną nowością są transakcje CFD, które udostępniliśmy dla swoich Klientów w dniu wczorajszym. W ich skład, na chwilę obecną, wchodzą: AUS200, GER30, FRA40, JPN225, UK100, UKOIL, USOIL, NGAS, HK50, EUSTX50, NAS100, SPA35, US30, US500, US2000, SUI20. Zarówno w przypadku transakcji walutowych, jak i CFD, spready pozostają na identycznym, bardzo niskim poziomie.

Bardzo nas cieszy rosnące zaufanie Klientów. Z każdym miesiącem powiększa się nasza baza naprawdę zadowolonych użytkowników i dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej oferty. Nie zamierzamy poprzestawać na tym co już osiągnęliśmy. Nasza firma prowadzi nieustanne prace nad zwiększeniem możliwości serwisu, jak i nad rozwiązaniami ułatwiającymi inwestowanie.

Jeśli jesteście zainteresowani nowymi możliwościami to zapraszam na stronę https://www.trustbrokergroup.com/pl, gdzie dostępne są wszystkie szczegóły oferty.
Krzysztof Mazowiecki,

Manager Trust Broker Group.

FXpleyer

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: FXpleyer »

atrex Nie chce mi się wierzyć że dzięki jakiemuś "cudownemu " wskaźnikowi ktoś ciągle zarabia ,wydajesz się być w jakiś sposób związany z tym brokerem tak zawzięcie go bronisz upewniając tym bardziej innych by uważać. :idea:

Emita
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2013, 16:42

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Emita »

Witam
Mam przykre doświadczenie z tym brokerem. Założyłem konto demo i konto real. Wyczytałem, że dopuszczone są wszystkie metody handlu. Postanowiłem przetestować EA (scalping). Niestety, konto demo się zawiesiło. Zwróciłem się o pomoc do brokera. Uprzejma Pani poinformowała mnie, że informatyk stwierdził, że to moja wina i mam natychmiast usunąć robota. Usunąłem. Niestety, informatyk usunął moje konto demo (mimo spełnienia przeze mnie jego prośby) i to bez słowa wyjaśnienia. Nie chciałbym mieć do czynienia z tym informatykiem będąc na koncie real. Być może jest to wyjątek, ale niestety miał miejsce. Po pierwsze - jeżeli dopuszcza się wszystkie metody to dla mnie wszystko oznacza bez wyjątku. Po drugie - śmieszne jest stwierdzenie, że spowodowałem niewłaściwą pracę serwera. Ten sam program testowałem u innego brokera i do dnia dzisiejszego nie zawiesiłem serwera i nie zostałem usunięty. Poza tym, jeżeli się kogoś usuwa, to chyba należą się jakieś słowa wyjaśnienia. Właśnie takie drobiazgi uwierzytelniają firmę. Ja zrezygnowałem z usług TBG.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: brg »

Strona brokera nie działa od kilku dni. Padł czy o co chodzi?

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

brg pisze:Strona brokera nie działa od kilku dni. Padł czy o co chodzi?
Zaufałeś im? :shock: :o :D :lol: 8) :564:

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Trust Broker Group STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: brg »

Na szczęście nie. Przeglądałem tematy różnych brokerów, ten wątek wpadł mi w oko i postanowiłem spytać, może ktoś coś wie?

ODPOWIEDZ