Trading 212 - oficjalny wątek

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
4
36%
Poza paroma minusami są ok
3
27%
Przeciętny
2
18%
Mają wiele wad
1
9%
Stanowczo odradzam:
1
9%
 
Liczba głosów: 11

Wierny sobie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 02 kwie 2014, 11:41

Re: Trading 212 - oficjalny wątek

Nieprzeczytany post autor: Wierny sobie »

Raposo wielkie dzieki za odpowiedź

Nikt inny nie korzysta z tej platformy ? :)

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Trading 212 - oficjalny wątek

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Jedna z najlepszych platform do gry ,prosta i czytelna ,mam realne konto.Ostatnio założyłem demo w LMAX i masakra odrazu zamknąłem.

Wierny sobie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 02 kwie 2014, 11:41

Re: Trading 212 - oficjalny wątek

Nieprzeczytany post autor: Wierny sobie »

ADASKO2012 pisze:Jedna z najlepszych platform do gry ,prosta i czytelna ,mam realne konto.Ostatnio założyłem demo w LMAX i masakra odrazu zamknąłem.
Wielkie dzieki ADAŚKO ;) to fakt platforma czytelna. Ja jeszcze bawie sie na demie żeby wszystko dokładnie poznać co i jak ale pewnie w przeciagu miesiaca założe realne ;) Pozdrawiam

Robczan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:45

Re: Trading 212 - oficjalny wątek

Nieprzeczytany post autor: Robczan »

Ja też korzystam z trading212 i to jak na razie najlepszy broker z jakim miałem do czynienia, platforma jest bardzo ładna i prosta, świetna obsługa również na OSX - bo działa w przeglądarce - oraz iPhone. Polecam.

Wierny sobie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 02 kwie 2014, 11:41

Re: Trading 212 - oficjalny wątek

Nieprzeczytany post autor: Wierny sobie »

Robczan pisze:Ja też korzystam z trading212 i to jak na razie najlepszy broker z jakim miałem do czynienia, platforma jest bardzo ładna i prosta, świetna obsługa również na OSX - bo działa w przeglądarce - oraz iPhone. Polecam.
Robczan wielkie dzieki za post z Twoim spojrzeniem na platforme ;) Chyba zainwestuje w Iphona ( sam nie wierze że to pisze ) nie lubie nowinek technicznych... Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sokol27je
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 07 kwie 2014, 20:32

Re: Trading 212 - oficjalny wątek

Nieprzeczytany post autor: sokol27je »

niestety ja korzystam z tej platformy a niestety bo wyglada na to że jestesmy oszukiwani minowicie grałem wczoraj 09,05 na dax trzymałem pozycjie siedziałem prawie cały dzien przed kompem no i minimalnie woczraj dax stał 9564.4 a okazało sie ze to jest kompletna nie prawda bo wczoraj był najnizej po 9558.11(bez spreadu), roznica az 6 euro! dla mnie tym bardziej kolosalna bo po prawdziwym kursie jaki był bym zamknał wczoraj pozycjie! i tu rodzi sie moje pytanie czy inni brokerzy tez oszukuja czy trzeba czym predzej go zmieniac... chyba nie musze dodawac ze oczywiscie najwyzsze szyty sie zgadaj nie mal idealnie... porównanie z http://pl.investing.com/indices/germany-30 :568:

Wierny sobie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 02 kwie 2014, 11:41

Re: Trading 212 - oficjalny wątek

Nieprzeczytany post autor: Wierny sobie »

Pisałeś do Nich w tej sprawie ? Coś odpisali ? Zaskoczyłeś mnie tym... Niestety ja mam ograniczony manewr poniewaz operuje tylko na indeksach. Pozdrawiam

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Trading 212 - oficjalny wątek

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

sokol27je pisze:niestety ja korzystam z tej platformy a niestety bo wyglada na to że jestesmy oszukiwani minowicie grałem wczoraj 09,05 na dax trzymałem pozycjie siedziałem prawie cały dzien przed kompem no i minimalnie woczraj dax stał 9564.4 a okazało sie ze to jest kompletna nie prawda bo wczoraj był najnizej po 9558.11(bez spreadu), roznica az 6 euro! dla mnie tym bardziej kolosalna bo po prawdziwym kursie jaki był bym zamknał wczoraj pozycjie! i tu rodzi sie moje pytanie czy inni brokerzy tez oszukuja czy trzeba czym predzej go zmieniac... chyba nie musze dodawac ze oczywiscie najwyzsze szyty sie zgadaj nie mal idealnie... porównanie z http://pl.investing.com/indices/germany-30 :568:
Kolega się myli,widać ewidentnie ,ze nie grałeś na dax30 stały spread tylko na dax30 21jun14 zmienny spread a tam są trochę inne wartości.Popatrz na wykresy sobie to zobaczysz ,ze wszystko sie zgadza.

-- 12 maja 2014, 17:57 --
ADASKO2012 pisze:
sokol27je pisze:niestety ja korzystam z tej platformy a niestety bo wyglada na to że jestesmy oszukiwani minowicie grałem wczoraj 09,05 na dax trzymałem pozycjie siedziałem prawie cały dzien przed kompem no i minimalnie woczraj dax stał 9564.4 a okazało sie ze to jest kompletna nie prawda bo wczoraj był najnizej po 9558.11(bez spreadu), roznica az 6 euro! dla mnie tym bardziej kolosalna bo po prawdziwym kursie jaki był bym zamknał wczoraj pozycjie! i tu rodzi sie moje pytanie czy inni brokerzy tez oszukuja czy trzeba czym predzej go zmieniac... chyba nie musze dodawac ze oczywiscie najwyzsze szyty sie zgadaj nie mal idealnie... porównanie z http://pl.investing.com/indices/germany-30 :568:
Kolega się POmyliL,widać ewidentnie ,ze nie grałeś na dax30 stały spread tylko na dax30 21jun14 zmienny spread a tam są trochę inne wartości.Popatrz na wykresy sobie to zobaczysz ,ze wszystko sie zgadza.
-- 12 maja 2014, 17:58 --
ADASKO2012 pisze:
sokol27je pisze:niestety ja korzystam z tej platformy a niestety bo wyglada na to że jestesmy oszukiwani minowicie grałem wczoraj 09,05 na dax trzymałem pozycjie siedziałem prawie cały dzien przed kompem no i minimalnie woczraj dax stał 9564.4 a okazało sie ze to jest kompletna nie prawda bo wczoraj był najnizej po 9558.11(bez spreadu), roznica az 6 euro! dla mnie tym bardziej kolosalna bo po prawdziwym kursie jaki był bym zamknał wczoraj pozycjie! i tu rodzi sie moje pytanie czy inni brokerzy tez oszukuja czy trzeba czym predzej go zmieniac... chyba nie musze dodawac ze oczywiscie najwyzsze szyty sie zgadaj nie mal idealnie... porównanie z http://pl.investing.com/indices/germany-30 :568:
Kolega się pomylil,widać ewidentnie ,ze nie grałeś na dax30 stały spread tylko na dax30 21jun14 zmienny spread a tam są trochę inne wartości.Popatrz na wykresy sobie to zobaczysz ,ze wszystko sie zgadza.

-- 12 maja 2014, 17:59 --
ADASKO2012 pisze:
sokol27je pisze:niestety ja korzystam z tej platformy a niestety bo wyglada na to że jestesmy oszukiwani minowicie grałem wczoraj 09,05 na dax trzymałem pozycjie siedziałem prawie cały dzien przed kompem no i minimalnie woczraj dax stał 9564.4 a okazało sie ze to jest kompletna nie prawda bo wczoraj był najnizej po 9558.11(bez spreadu), roznica az 6 euro! dla mnie tym bardziej kolosalna bo po prawdziwym kursie jaki był bym zamknał wczoraj pozycjie! i tu rodzi sie moje pytanie czy inni brokerzy tez oszukuja czy trzeba czym predzej go zmieniac... chyba nie musze dodawac ze oczywiscie najwyzsze szyty sie zgadaj nie mal idealnie... porównanie z http://pl.investing.com/indices/germany-30 :568:
Kolega się myli,widać ewidentnie ,ze nie grałeś na dax30 stały spread tylko na dax30 21jun14 zmienny spread a tam są trochę inne wartości.Popatrz na wykresy sobie to zobaczysz ,ze wszystko sie zgadza.

Robczan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:45

Re: Trading 212 - oficjalny wątek

Nieprzeczytany post autor: Robczan »

Pytania do "przedstawiciela":

1)Kiedy planujecie wprowadzenie opcji widoczności poziomów SL, TP, TR w oknie wykresu? Najlepiej jeszcze z opcją przesuwania? Bardzo mi tego brakuje...

2)przydałaby się również opcja wprowadzenia poziomu SL/TP jako bezwzględnej wartości przy zawieraniu pozycji, obecnie można wybrać tylko kwotę albo odległość od aktualnej ceny.

Awatar użytkownika
Trading 212
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 21 lis 2012, 21:43

Re: Trading 212 - oficjalny wątek

Nieprzeczytany post autor: Trading 212 »

Witaj, Robczan!

Dziękujemy za zainteresowanie i pytania.

Miło nam poinformować, że pracujemy nad tymi funkcjami, o których Pan pyta. Zostaną one wprowadzone na platformie Trading 212 PRO do końca roku. Gdy zostaną dodane będzie informacja o tym na naszej platfromie.

Jeśli ma Pan dalsze pytania, pracownicy z działu obsługi klienta chętnie Panu odpowiedzą. Dane kontaktowe można znaleźć tutaj: https://www.trading212.com/pl/Kontakt/
Trading 212

ODPOWIEDZ