Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

IC Markets ma teraz spread okolo 0.0030. Wtedy 4 lata temu TT mieli spread 0.0006 na UsdSek. Gralo sie miodzio jakies 2 miesiace, potem skonczylo sie.
A co do Irona to mase osob skladalo wszedzie skargi i pozwy do KNF, CySEC i FCA.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Na rynku jest coraz wiecej ofert od brokerow. Czesto przegladam jak wygladaja warunki pomimo, ze jestem zadowolony ze swoich obecnych kont (m.in. LMAX, bossa, HFT, Admirals). Jak dla mnie TT ma calkiem ok oferte, nie gram tylko na EURUSD i w wielu przypadkach maja lepsze warunki.

graham67
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:42

Re: Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Nieprzeczytany post autor: graham67 »

Całkiem interesujący broker. Ktoś już dłużej z nim inwestował? Ja na razie założę konto demo i zobaczę co i jak?

kamiecfx
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 07 lis 2014, 09:47

Re: Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Nieprzeczytany post autor: kamiecfx »

graham67 pisze:Całkiem interesujący broker. Ktoś już dłużej z nim inwestował? Ja na razie założę konto demo i zobaczę co i jak?
Przeciez oni sa juz dobrze znani a przynajmniej ja o nich slyszalem juz dawno i nawet kolega wyzej pisze ze kilka lat temu rachunek mial. Ogólnie broker dobry, do egzekucji nie ma co się przyczepić. Tylko uwaga na podrabiancow - chyba nawet na comparicu jest gdzies artykul ze jakis broker sie pod nich podszywal.

rybus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2014, 20:03

Re: Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Nieprzeczytany post autor: rybus »

Jak wygląda kwestia wypłat - u większości brokerów jest to chyba tak, że można wypłacić tą samą metodą, którą się wpłacało. W tym przypadku jest tak samo? Jak długo trwa realizacja przelewu bankowego?

-- 02 gru 2015, 07:11 --
kamiecfx pisze:
graham67 pisze:Całkiem interesujący broker. Ktoś już dłużej z nim inwestował? Ja na razie założę konto demo i zobaczę co i jak?
Przeciez oni sa juz dobrze znani a przynajmniej ja o nich slyszalem juz dawno i nawet kolega wyzej pisze ze kilka lat temu rachunek mial. Ogólnie broker dobry, do egzekucji nie ma co się przyczepić. Tylko uwaga na podrabiancow - chyba nawet na comparicu jest gdzies artykul ze jakis broker sie pod nich podszywal.
A Ty sam miałeś u nich rachunek i możesz coś więcej powiedzieć? Głównie o tą egzekucje mi chodzi bo dużo niektórzy obiecują a potem to różnie wychodzi i rachunki tylko zmieniać trzeba.

Awatar użytkownika
Traders Trust
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2015, 10:40

Re: Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Nieprzeczytany post autor: Traders Trust »

W Traders Trust odnośnie wypłat mamy przyjęty następujący model:

1. Kwotę wpłaconego depozytu należy wypłacić w ten sam sposób w jaki została przelana na rachunek w Traders Trust
2. Nadwyżka powyżej kwoty wpłaconego depozytu, może zostać wypłacona w dowolny sposób za pomocą dostępnych metod.

Opis odnośnie metod wpłat/wypłat oraz czas realizacji opisany jest na naszej stronie:
http://pl.traders-trust.com/funding-your-account/

Zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań
Traders Trust

marcin48623
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 31 paź 2013, 19:24

Re: Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Nieprzeczytany post autor: marcin48623 »

Trafilem na porownanie spreadow Traders Trust do polskich i zagrnaicznych brokerow
http://forexway.pl/index.php/9-edukacja ... adow-forex

Akurat ja na edku najczesniej gram wiec tutaj srednio ale ogolem to przebili xm, xtb, tms, bosse... Ktos ma real i moze potwierdzic spready? Swoja droga XM w stawce bladziutko cos wypadl :)

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

dosyc "subiektywne" te porownanie. jest wielu brokerow, ktorzy maja rowniez niskie spready rowniez na xxx/pln. brakuje tu np fxpro jak dla mnie czy mforex i hft jesli stawiamy tych brokerow na podobnym poziomie jakosci.

marcin48623
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 31 paź 2013, 19:24

Re: Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Nieprzeczytany post autor: marcin48623 »

Jasne mozna by dac wiecej brokerow ale odnoszac sie do wielkosci chociazby xtb czy tms to pokazuje ze oferta konkurencyjna.

W FxPro mam rachunek ze stalym spreadem i na eur/usd jest 1,9 wiec tak jak w Traders Trust. Złotówka nie wiem bo nie gram na niej a platforme mam na drugim komputerze to potem z ciekawosci sprawdze.

ogi89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 18 wrz 2011, 21:56

Re: Traders Trust Polska - 100% STP Broker

Nieprzeczytany post autor: ogi89 »

marcin48623 pisze:Trafilem na porownanie spreadow Traders Trust do polskich i zagrnaicznych brokerow
http://forexway.pl/index.php/9-edukacja ... adow-forex

Akurat ja na edku najczesniej gram wiec tutaj srednio ale ogolem to przebili xm, xtb, tms, bosse... Ktos ma real i moze potwierdzic spready? Swoja droga XM w stawce bladziutko cos wypadl :)
Według mnie lepszą porówynawarką jest ta na myfxbooku http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads

ODPOWIEDZ