Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Na początku swojej drogi też myślałem, że jest jakaś magiczna formuła i że programując wskaźniki ją odkryję. Jednak tajemnica, którą budują a potem sprzedają sprzedawcy marzeń w internetach to ściema. Dla początkujących polecam książkę Uniwersalne zasady spekulacji w której Brent Penfold wyjaśnia dlaczego wskaźniki to ślepy zaułek i jak należy postępować. Natomiast dla osób trochę już ogarniętych polecam Tom Hougaard Wygrywają ci, którzy potrafią przegrywać i jego działalność w sieci. Tom gra online za grubą kasę od dłuższego czasu bardzo dużo rzeczy udostępnia na swojej stronie - wszystko jest za darmo.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

sqoot
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 04 gru 2023, 15:26

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: sqoot »

Słuchajcie, jak wyliczę ile wynosi założony TakePofit = 6530 tzn jaki jest do tego potrzebny kalkulator?

sk_4
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2023, 20:25

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: sk_4 »

Witam,
Mam pytanie o działanie Metatrader 5. Otworzyłam konto i po przesunięciu Stop Loss lub Take profit na wykresie (nie przez modyfikacje) i tak pojawia mi się okienko do potwierdzenia modyfikacji transakcji. To samo gdy chcę zamknąć transakcję z krzyżyka na Terminalu, również pojawia mi się okienko do potwierdzenia modyfikacji. Jak to wyłączyć? Będę wdzięczna za pomoc.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Wejdź w menu na górze -> Narzędzia -> Opcje -> Handel -> handel jednym kliknięciem / One click trading (musi być zaznaczone).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: raposo »

sqoot pisze:
21 gru 2023, 19:52
Słuchajcie, jak wyliczę ile wynosi założony TakePofit = 6530 tzn jaki jest do tego potrzebny kalkulator?
Wystarczy znajomość matematyki i... więcej danych tj. waluta, wolumen, instrument... Musisz doprecyzować ten przykład.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

darsmi0
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2015, 20:17

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: darsmi0 »

Witam.

Potrzebuję informację, książkę do nauczenia, kurs lub zlecenie komuś jak zrobić proste alerty np. wyskoczy informacja/e-mail/sms po przekroczeniu chmur ichimoku.

Z góry dziękuję.

Kolos2092
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2024, 15:20

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: Kolos2092 »

Witam, gdzie znajdę słowniczek bo nie jestem wstanie go znaleźć? z góry przepraszam za niekompetencje

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Kolos2092 pisze:
17 lut 2024, 15:35
Witam, gdzie znajdę słowniczek bo nie jestem wstanie go znaleźć? z góry przepraszam za niekompetencje
Na przykład tutaj:
https://forex-nawigator.biz/podstawy/sl ... orexowych/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

koreczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 02 wrz 2011, 08:14

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: koreczek »

Przypadkowo skasowałem wykres z wskaznikami na platformie mt4.Patrzyłem>plik>otwórz skasowany i tam go nie ma .Mam pytanie jak go odzyskać.Bardzo proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: raposo »

koreczek pisze:
23 lut 2024, 05:54
Przypadkowo skasowałem wykres z wskaznikami na platformie mt4.Patrzyłem>plik>otwórz skasowany i tam go nie ma .Mam pytanie jak go odzyskać.Bardzo proszę o pomoc.
Jeśli tam go nie ma, to prawdopodobnie pozostaje Ci dodać wykres od nowa.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ