jak grochem o ścianę

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: jak grochem o ścianę

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
Chcę wam znów pokazać jak wygląda siła EUR?USD do Kabla, który robi co Lord "Edek" każe. Spójrzcie na wykres... taki banał 61 fibo zadziałało że zadziałał na GBP/USD, GBP/JPY, EUR/JPY (Te trzy zawróciły w średnio sensownych miejscach). :
EDEK.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: jak grochem o ścianę

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Ktoś powie że to takie nic ale ale w DT to tam dzieją się rzeczy, które definiują dzień. Do tego jak ktoś by spojrzał w poniedziałek rano na GBP/USD pierwsze co jest w głowie to chu. wie co będzie...

Bez dostępu do volumenu od reuters/bloomberg trudno definiować punkty zwrotne dlatego polecam klasykę AT na EUR/USD a to co dzieje się na innych walutach powinno być łatwiejsze do przewidzenia.

PS.
Oczywiście przegapiłem to o czym pisze :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: jak grochem o ścianę

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

No ale gdyby się tak zastanowić co będzie dzisiaj we wtorek patrząc na wykres olewając dane to z tego co widać EUR/USD przylepiony do oporu.
(USD/JPY podobnie na T1 - zamierza przebić opór i wejść na strefę cenową na której nie był przez 34 lata !!)
Mam jakieś idiotyczne odczyty DXY.
Dziesięciolatki słabną, rentowność rośnie wiec na jutero edek delikatnie i powoli w górę po korekcie
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
azyl
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 04 mar 2020, 00:34

Re: jak grochem o ścianę

Nieprzeczytany post autor: azyl »

SEROL666 pisze:
26 mar 2024, 01:53
No ale gdyby się tak zastanowić co będzie dzisiaj we wtorek patrząc na wykres olewając dane to z tego co widać EUR/USD przylepiony do oporu.
(USD/JPY podobnie na T1 - zamierza przebić opór i wejść na strefę cenową na której nie był przez 34 lata !!)
Mam jakieś idiotyczne odczyty DXY.
Dziesięciolatki słabną, rentowność rośnie wiec na jutero edek delikatnie i powoli w górę po korekcie
Cześć,
Na moje oko ten Dxy wygląda tak, jakby chciał iść jeszcze wyżej. Z kolei edek i kabel wyglądają tak, jakby chciały jeszcze trochę zanurkować. Otwierałem dzisiaj szorta na edku i póki co trzymam. Co prawda nie mogę jeszcze przesunąć stopa na BE, ale tak jak mówię, bardziej na shorty jestem nastawiony na najbliższe kilka dni i tego się trzymam. Całkiem niedawno temu pisałem, że nastawiam się na longi na edku ale patrząc na wykres, nie widzę żeby chciał iść w górę więc muszę te swoje oczekiwania lekko zmieniać co jakiś czas i dostosować się do tego co się dzieje. Więc twoim zdaniem jutro możemy spodziewać się wzrostów na edku ;/?

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: jak grochem o ścianę

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

azyl pisze:
26 mar 2024, 22:00
SEROL666 pisze:
26 mar 2024, 01:53
No ale gdyby się tak zastanowić co będzie dzisiaj we wtorek patrząc na wykres olewając dane to z tego co widać EUR/USD przylepiony do oporu.
(USD/JPY podobnie na T1 - zamierza przebić opór i wejść na strefę cenową na której nie był przez 34 lata !!)
Mam jakieś idiotyczne odczyty DXY.
Dziesięciolatki słabną, rentowność rośnie wiec na jutero edek delikatnie i powoli w górę po korekcie
Cześć,
Na moje oko ten Dxy wygląda tak, jakby chciał iść jeszcze wyżej. Z kolei edek i kabel wyglądają tak, jakby chciały jeszcze trochę zanurkować. Otwierałem dzisiaj szorta na edku i póki co trzymam. Co prawda nie mogę jeszcze przesunąć stopa na BE, ale tak jak mówię, bardziej na shorty jestem nastawiony na najbliższe kilka dni i tego się trzymam. Całkiem niedawno temu pisałem, że nastawiam się na longi na edku ale patrząc na wykres, nie widzę żeby chciał iść w górę więc muszę te swoje oczekiwania lekko zmieniać co jakiś czas i dostosować się do tego co się dzieje. Więc twoim zdaniem jutro możemy spodziewać się wzrostów na edku ;/?
Ja na edku spodziewam się raczej longów ,ale co będzie to się dopiero okaże.
EU H1.GIF
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: jak grochem o ścianę

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

grzegrzyw pisze:
26 mar 2024, 23:12
azyl pisze:
26 mar 2024, 22:00
SEROL666 pisze:
26 mar 2024, 01:53
No ale gdyby się tak zastanowić co będzie dzisiaj we wtorek patrząc na wykres olewając dane to z tego co widać EUR/USD przylepiony do oporu.
Cześć,
Na moje oko ten Dxy wygl............................... w górę więc muszę te swoje oczekiwania lekko zmieniać co jakiś czas i dostosować się do tego co się dzieje. Więc twoim zdaniem jutro możemy spodziewać się wzrostów na edku ;/?
Ja na edku spodziewam się raczej longów ,ale co będzie to się dopiero okaże.EU H1.GIF
Od otwarcia Londynu Edek urósł 25 pips myślałem ze "dojedzie" wyżej a tu wycieczka na południe. 1.0835 jest lokalnym oporem jak mocno przebije to powinien rosnąc. Dane w czwartek pokażą kierunek
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
azyl
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 04 mar 2020, 00:34

Re: jak grochem o ścianę

Nieprzeczytany post autor: azyl »

Kiepskie R tutaj miałem bo coś w okolicach 1.4. Dzisiaj przed południem aktywował się TP.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

spox
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 17 mar 2024, 17:01

Re: jak grochem o ścianę

Nieprzeczytany post autor: spox »

Z ciekawosci, gdzie był stop?

Online
azyl
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 04 mar 2020, 00:34

Re: jak grochem o ścianę

Nieprzeczytany post autor: azyl »

trochę powyżej tej czarnej świecy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

spox
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 17 mar 2024, 17:01

Re: jak grochem o ścianę

Nieprzeczytany post autor: spox »

dzięki, logiczny.
nice trade.

ODPOWIEDZ