Danuta Jagodzińska renko opinie

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

trisidginto pisze:
31 lip 2023, 18:57
Cblondyn pisze:
31 lip 2023, 18:43
trisidginto pisze:
31 lip 2023, 18:41
dla tych co "grają z trendem" i sądzą że to wystarcza.
A w czym lepsze jest granie przeciw trendowi? Słucham. Bo ja nie widze żadnych zalet.
A powiedz mi - czy automaty rozróżniają co jest z trendem a co nie ?
Nie znam się na automatach. Nigdy nie używałem i nie zamierzam. Wole zaufać własnej inteligencji ;)

trisidginto
Gaduła
Gaduła
Posty: 358
Rejestracja: 26 lut 2019, 09:48

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: trisidginto »

Cblondyn pisze:
31 lip 2023, 19:00
trisidginto pisze:
31 lip 2023, 18:57
Cblondyn pisze:
31 lip 2023, 18:43


A w czym lepsze jest granie przeciw trendowi? Słucham. Bo ja nie widze żadnych zalet.
A powiedz mi - czy automaty rozróżniają co jest z trendem a co nie ?
Nie znam się na automatach. Nigdy nie używałem i nie zamierzam. Wole zaufać własnej inteligencji ;)
Dobra, na ciąg dalszy dyskusji trzeba otworzyć inny wątek, bo tu komuś piszemy nie na temat

PS czy sądzisz, że dobre automaty robią mało inteligentni ?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

trisidginto pisze:
31 lip 2023, 19:06


PS czy sądzisz, że dobre automaty robią mało inteligentni ?
Jak chcesz się dowiedzieć jak sie kończy granie przeciw trendowi to spytaj kolegi Bemowo. A już tym bardziej bez SL. Może sporo na ten temat powiedzieć

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

maqmaq pisze:
27 lip 2023, 10:24
lucas82devon pisze:
05 lip 2023, 22:02
Hey,
Poprosilem Pana Henryka...
Henryk mam wrażenie, że skupił się na tworzeniu narzędzi bo to pewny pieniądz. Roboty nie są idealne. Z tego co czytałem to Speedy2 działa raz lepiej raz gorzej (straty). Cały problem polega na tym, że silne ruchy przeplatają się z konsolidacjami a to narzędzie samo tego nie odróżnia. W trendzie będzie zarabiać, w konsolidacji straci jak nie wyłączysz i na odwrót. Nie ma raczej ustawień które by rozwiazały ten problem. Żadnych linków Ci nie podeśle.

Renko Agnieszki też nie jest idealne. Z tego co patrzyłem (nie miałem pełnego kursu) to sygnały scalpingowe są rzadko więc musiałbyś ryzykować dużymi kwotami aby miało to sens. Ta jej dniówka z materiałów reklamowych to moim zdaniem obietnica bez pokrycia.
Czyli FXlamer dołączył do wsiowych szkoleniowców.... Zatem stało się zszedł na psy jak każdy w tej śmieszniej branży sprzedających systemiki. Nic dodać nic ująć
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cblondyn pisze:
31 lip 2023, 19:09
trisidginto pisze:
31 lip 2023, 19:06


PS czy sądzisz, że dobre automaty robią mało inteligentni ?
Jak chcesz się dowiedzieć jak sie kończy granie przeciw trendowi to spytaj kolegi Bemowo. A już tym bardziej bez SL. Może sporo na ten temat powiedzieć
Gdzie jest trend i jaki na jakim interwale ?

Johny3221

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: Johny3221 »

Z jakich szkoleń korzystaliście A. Jagodzinskiej?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Johny3221 pisze:
19 sty 2024, 12:20
Z jakich szkoleń korzystaliście A. Jagodzinskiej?
My staramy się przekonać aby nie korzystać z usług Jagodzińskiej bo to wszystko ściema !
"If music is dying musicians are killing it" - MP

WojtekGL
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2024, 12:47

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: WojtekGL »

Nie znam tej pani, jedynie treści które opisuje w swojej ofercie. Patrząc jedynie na to co ma zamieszczone w socjalmediach sprzedaje totalny kit za dużą kasę. Ok strategia jak każda może działać, wszystko zależy od osoby która tym zarządza. Renko są pomocne ale.. trzeba znać ich naturę, pomagają faktycznie w identyfikacji wsparć, oporu. Pamiętajcie że na temat RRNKO wszystko dosłownie jest w internecie. Wszystko jest za darmo. Poświęcić należy jedynie trochę czasu na obserwację rynku walutowego czy indeksów, testy i testy w stecz. Należy się przy tym opatrzeć w to jak to działa, jak się zachowuje ale nie na przestrzenie miesiąca tyko dużo dłużej. Próbuje różne wielkości świec metodą tradycyjną lub oparta o zmienność to zobaczysz że nie jest to takie oczywiste. Wystarczy trochę pracy i każdy może oferować taki kurs. Uważajcie na co wydajecie pieniądze bo kupno kursów to droga na skróty i nie kupicie tutaj nic czego przy samozaparciu nie dostaniecie za darmo. Ja osobiście uważam że minimum rok należy poświęcić na podstawowa pracę nad sobą i opatrzenie się w rynku, zrobić selekcję na jakich wskaźnikach AT dobrze się każdemu pracuje i po kolei eliminować to co nie jest konieczne. Zawsze na koniec zostanie czysty wykres. Świece Renko można pobrać za darmo na stronie ovo.cz na MT4 i 5.

Johny3221

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: Johny3221 »

Kto korzystał z tych szkoleń renko i mógłby się podzielić? Chciałbym przetestować u siebie czy działają

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Johny3221 pisze:
01 lut 2024, 16:31
Chciałbym przetestować u siebie czy działają
Ok, to daj znać po szkoleniu dla innych udaje Ci się zarabiać satysfakcjonujące kwoty, czy nie. 8) :)
"Choise, the problem is choise"

ODPOWIEDZ