DayTrading: Środa 17.02.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Niestety oba konta uwalone. Na jednym przekroczyłem 500k z 100k., na drugim było odrabiane z 5k do 78k w szczycie. Niestety zbytnia pewność siebie, efekt boga zniszczył oba konta błyskawicznie. Walka z trendem, gridowanie i brak czasu teakże do tego doprowadziły. Złoto nie wybacza żadnych błędów, żadnych pomyłek, ale to dobrze bo to przyspiesza naukę. Wrócę jeszcze silniejszy.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

oj tam Swiezy nie przejmuj się zbytnio, po prostu kolejne demo i kolejne wyzwania
wracamy do starego tematu zysk terminowy :P
otworz na jednym demo te 500 lotow na us30 po kursie z dzisiaj obojetnie o ktorej godz na s i zapominj o nim na jakies moze 5 -15dni,az napisze ci dzialaj? / przypomnie ze ostatnio miales na lce szanse
na 5000 pipsow wiec sprawdzimy ile na sce wyjdzie
tzn nie koniecznie musi byc 500l bo to zalezy od wielkosci jakie bedziesz mial konto czyli depo
ma byc pozycja gora 30 procent obciazajaca twoj depozyt i nic wiecej nic mniej :568:
a na drugim sobie pukaj te swoje super setupy i tyle
edek zrobil to co kermit pisal teraz lekko do gory i znowu nawrotka tak jak rysuje na swoim wykresie
z tym ze lki sa na granicy ryzyka bo to nie koniecznie musi skonczyc sie na 1,208x
i trzymamy sie ramy i tyle z rana bo indeksy to samo

09:00 EUR Oświadczenie na temat polityki monetarnej EBC
wiec z powazniejszymi pozycjami najlepiej po 9 rano a wieczorem fed zaszaleje pap
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek na m30 tak bym chcial i tak to widze
https://iv.pl/image/edek-na-m30.GttdvTo
ostatnie podejscie bylo ok 1,21170 wiec typowe 100 pip w dol
i ja na miejscu grubasa bym juz zaczal zakrecac :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Qsus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 paź 2020, 16:02

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Qsus »

Ja caly czas S na eurusd od 1.2150 jeszcze dołozone po 1.2110, sposziewam sie kolejnych pipsow w dol, moze tak jak xab pokazał po korekcie z tym zastrzeżeniem, że 1szy cel 1.2030-1.2010
Na GA trzymam L. Tutaj w budowie formacja flagi na dziennym, w przypadku wyjscia gora do wyjecia ok 400pestek jak ktos lubi pipsodajne parki to polecam zerknac, ale trzymac sie ramy bo GA może "urwać" łapki gapom ; ) :564: :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax marcowy wykres po prawej
https://iv.pl/image/daxmarcowy.GttdMHf
dt rano tylko na tym co widac reszta na pozycji
skrot i 2 kontr zostaly pap
https://iv.pl/image/daxh1.GttdiyS
mialo spadac to i powolutku spadamy i jak 13900 zacznie byc wreszcie oporem to bedzie juz git :568:
a i mam cwiartke dolca na sce tez bobym zapomnial :568: po 3,73 z oczekujacej wskoczylo mało ale to ska
Ostatnio zmieniony 17 lut 2021, 09:31 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Ja się dosiadłem po 1,2081 małą pozycją. Wejdziemy wyżej to dołożę. Na moje około 1,2050 na dziś. Trzeba było trzymać wczoraj... :x
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
17 lut 2021, 09:29
Ja się dosiadłem po 1,2081 małą pozycją. Wejdziemy wyżej to dołożę. Na moje około 1,2050 na dziś. Trzeba było trzymać wczoraj... :x
zmien oko na soczewki i wybij sobie z głowy 1,2050 :P jeszcze dzis ? zartownis
a 1,21 i co łaska :D :D :D teraz to 1,206xxx wsio
na 56 masz linie kierunkowa zejda to zmiana trendu to tak na raz nie pu :568: szcza chyba ze po fedzie dzis
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB pisze:
17 lut 2021, 09:33

zmien oko na soczewki i wybij sobie z głowy 1,2050 :P jeszcze dzis ? zartownis
a 1,21 i co łaska :D :D :D teraz to 1,206xxx wsio
na 56 masz linie kierunkowa zejda to zmiana trendu to tak na raz nie pu :568: szcza chyba ze po fedzie dzis
Obyś chociaż dzisiaj się pomylił :)
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
17 lut 2021, 09:40
XAB pisze:
17 lut 2021, 09:33

zmien oko na soczewki i wybij sobie z głowy 1,2050 :P jeszcze dzis ? zartownis
a 1,21 i co łaska :D :D :D teraz to 1,206xxx wsio
na 56 masz linie kierunkowa zejda to zmiana trendu to tak na raz nie pu :568: szcza chyba ze po fedzie dzis
Obyś chociaż dzisiaj się pomylił :)
pomylki mi czesto sie zdarzaja

:) technika at
ZEJSCIE nizej 1,2052 widac na wykresie to cel 1,189 po drodze tylko mocne wsparcie na 1,195x trzeba przeskoczyc
https://iv.pl/image/edeeee.Gttd31I
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany