DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Poprawiłem sobie jeszcze to fibo i taki mi wychodzi zasięg ewentualnej fali spadków.. Najbardziej mi się podoba w tej sytuacji , ze zareagował poziom F61% bardzo wyraźnie. To dobrze wróży. No ijest dywergencja spadkowa z SP. zostawiam to w spokoju..

Ps. Na skalpach wczoraj skończyło się na -17% straty, ale walczyłem na tym kanale małym przez większość czasu.. To nie były dobre warunki, dlatego wynik słaby..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

PS. A na SP jeszcze ciekawszy jest poziom F78% całej fali wzrostowej... 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Jesse Livermore - „Pieniądze zarabia się poprzez czekanie, nie granie” No to sprawdzimy..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wreszcie zaczynasz pojmowac sens grania a wczoraj panikowales
i moze pojmiesz o co tu chodzi bo pora 4lata w tym 3,5 zmarnowane na skalpowaniu
ja juz wykresu pokazywac nie musze bo mam to samo / troche mniejsze zyski ha ha haa
u mnie to nizszy poziom556 srednia / ale to sie nie liczy
co do skalpowania to ok ale zasada taka sama jak w dzungli
masz pozycje glowna 400l to skalpowac czyli dla mnie bawic sie mozesz w zasadzie za 1/3 czyli wszystkie pozycje na skalp gora 150lot i wiecej ci nie wolno
bo nie moze byc karwa tak ze tu zarabiasz a na skalpie tracisz to co tu zarobiles PONIAŁŁŁŁŁŁŁŁŁ
rynek z nim bywa roznie wiec dzis juz masz przesunac sl na gora 29700
a najlepiej na punkt zero czyli 29600
gramy na cel pierwszy 28k -28,2 wszystko co inne to gra w srodku
prostokacik mi pasuje bo gdzies w tych okolicach moze byc korekta
gram krotko us alee zauwazylem ze jada na 1szy strzal tak ok 700 pip i odbicie do 300
czyli tu skrocisz sie o setke albo ryzykujesz jak ja i trzymasz wsio
moze nie musi
dzis piatek moga potanczyc ale pozycje glowne masz trzymac a tancz na skalpie ale jak ci pisze u drugiego broka
teraz juz wiesz dlaczego trzymam u 2 brokow kase a dlatego
jak to normalnie bywa powalcza o poziom 29k
pokaz ten statm jeszcze raz niech wiem kiedy masz obowiazkowo realizowac czesc zyskow
bo przeciez nie musisz gasic calej pozycji bedziesz gsil po 50 lot

SKASOWALES NIEPOTRZEBNIE TE 200 BO BYLY BY IDEALNE DO GRY NA PODBITKACH
zrobimy tak setka na skasowanie jeszcze pojdzie i dt dokladasz do 150 a 300 mur nie wolno ci ruszac bo dokladac z tych 2setek to sens marny gdyz gasiles 300 pip wyzej

na indeksach jak ktos umie patrzec cuda
nasdaq i dax pospadaly o 100 pip gora zas us30 o prawie 500
dogonia troszke przyjdzie ich czas tez
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nasdaq
od razu czuc piatek dzis /tyle zostalo na s
chca pokazac ze lekko z tymi spadkami nie bedzie , moze do wieczora powalcza jeszcze
https://iv.pl/image/nasdq1.GtyTMXe
tu to samo , no troche delikatniej podbili
to dax z tym ze tu mam ski i na grudn i na marc kontr/ ktorys zostawie na dt czyli bede lkowal tez
https://iv.pl/image/dax.GtyTpwp
glowne pozycje juz zostaja a ze gram dt to cos tam moge dokladac na s tylko :?: :?: :?:
i to samo na us 30 juz poskracalem i zostawilem 10 ktr na wykres i podobnie na syst
jak bede skracal cos z glownych pozycji to pokaze wykres
bo dt nie zamierzam tu pokazywac bo to by bylo chore
chocby na nasdqu bo za minute tych pozycji moze juz nie byc albo juz ich niet
bo ja pany nie bawie sie ja pracuje
https://iv.pl/image/canvas.GtyTqx7
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

eur/dol
odblokowalem troche kasy na demo to wspomagam edka by wreszcie spadl
https://iv.pl/image/edek.GtyTQn5
doktorek
dzis dolar ma ruszyc
zamowienie zlozylem
dax grudn mam wyzej 2lotow sss i to pozycja zostaje
zas na marcowym bede pukał dt jak widac tu mam 2ski glowne
https://iv.pl/image/dax-marcowy.GtyTYob
Ostatnio zmieniony 12 lis 2020, 07:21 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB dzis jest czwartek a nie piątek ! W piątki bywam w domu przy kompie ! A teraz siedze za kołkiem i popylam przez jakieś zadupia, wiec wnioskuje ze dzis jest dopiero czwartek :!: :lol:

Edit . Myśle ze Nasdaq jeżeli maja byc spadki to do poziomu 11500 . Bo nizej tego poziomu to raczej nie w tym tygodniu ( o ile w ogole beda mocniejsze spadki) . Raczej zakładam konsole w przedziale 11500-12100 do końca tygodnia i pewnie do czasu aż sie nie wyjaśni który w końcu jest prezydentem.
Takie moje „ gdybanie” ( z H4) żeby nie robić off topu :564:
Ostatnio zmieniony 12 lis 2020, 07:55 przez navik, łącznie zmieniany 3 razy.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

powaznie to wyrazna skleroza bo jakos sie obudzilem z wrazeniem ze jutro juz weekend
nie ogladam od tyg tv to mi sie czasy juz pierniczaaaa wyraznie
ja jestem na zabitej dechami wsi koty i psy ogladam ale internet chodzi git :D
zdrowka
karwacccc a juz myslalem ze od tego fx odpoczne troche a to 2dni jeszcze wariacji
a 3 dni byly takie meczace brrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

OSUS
a tak nawiazujac do tego artzmu z wczoraj czyli ciebie i twoich madrosci
te ekspert
co ty jarasz i o czym ty piszesz
Re: DayTrading: Środa 11.11.2020
Zgłoś
Post autor: Qsus » 11 lis 2020, 23:13

10450 przeszli tak prosto
ponownie L z tego poziomu przy retescie
dalej L
ważne nie wybijanie w dół poziomu 10400
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
bo pisac ze ja zawalam tu tekstami to umiesz a sam piszesz nie wiadomo do kogo i o czym
juz nie przytaczam poprzedniego watku do tomka bo nawet jego prostego wpisu o US
nie pojales ha ha haa
wstyd i pusty smiech
juz pomine to ze sie w mickiwicza bawisz wziasc piszac
oceniacz jestes wyraznie z tej najnizszej polki czyli mniej niz zero
lepsi juz tu byli zegnam EOT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany