Oferta współpacy

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
QuinetiQ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 27 sie 2011, 15:27

Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: QuinetiQ »

Proponuję współpracę zdolnym traderom. Jestem szczęśliwym posiadaczem spadku, który chciałbym pomnażać. Od kilku lat sam próbowałem szczęścia na rynkach finansowych, ale osiągane wyniki nie satysfakcjonowały mnie. Dlatego jestem gotów powierzyć 450 tys. PLN zdolnemu traderowi w zarządzanie. Zyski podzielimy po połowie. Wszystko odbędzie się legalnie, podpiszemy umowę w profesjonalnej kancelarii prawnej itd. Proszę o kontakt na priv. osoby osiągające przynajmniej dwucyfrowy roczny zysk w %, który są w stanie udokumentować statementem. Pzdr

Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1521
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: personov »

A jak podzielicie straty ? Nawet najlepszemu się to zdarza...taki rynek...takie ryzyko.....
Solą życia jest kasa.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

jesli strata oddajesz mu cos stracil a jesli zysk dzielicie na polowe dla mnie uczciwe :D
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

QuinetiQ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 27 sie 2011, 15:27

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: QuinetiQ »

Dlatego chciałbym zobaczyć statement z ostatnich min. 3 lat. Jeżeli będzie na nim udokumentowane > 20% zysku średniorocznie, możemy zacząć rozmawiać. Chciałbym też znać rodzaj instrumentu i MM, żeby uniknąć dużych strat. Ja daję środki, reszta należy do tradera.

mistic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 11 lut 2011, 14:48

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: mistic »

QuinetiQ pisze:Dlatego chciałbym zobaczyć statement z ostatnich min. 3 lat. Jeżeli będzie na nim udokumentowane > 20% zysku średniorocznie, możemy zacząć rozmawiać.
Daj znać jak kogoś znajdziesz.

QuinetiQ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 27 sie 2011, 15:27

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: QuinetiQ »

Czyżby profesjonaliści nie zaglądali na największe polskie forum forexowe?

Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1521
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: personov »

Chodzi o to, że ryzyko jest zawsze. Nawet u profesjonalistów.
Ktoś może mieć statment z kilku lat na plus, a nagle może tracić.
Musisz to wziąć pod uwagę przy podpisywaniu jakiejś umowy.
Solą życia jest kasa.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Jeżeli się mylę niech ktoś mnie poprawi.
Umowy możesz sobie włożyć między książki, jeżeli Twój wybraniec nie posiada licencji.....
Z tego co się orientuję ludzi z lineacją w Polsce jest około 1000.... Masz nikłe szanse by robić to legalnie, bo tenże promil społeczeństwa jest rozsiany po rożnych instytucjach.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Nie do końca, Nie wolno zarządzać czyjąś kasą bez licencji, ale powierzanie komuś kasy nie jest zabronione. Natomiast moim zdaniem słowo "powierzenie" jest tu kluczowe. Na koncie PAMM grozi że w porę nie utniesz serii strat ale możesz jakoś to kontrolować. Robiąc hokus-pokus z przelewaniem komuś kasy praktycznie ją tracisz. Potem okaże się, że jedyne co facet posiada to para 10 letnich nart i swoją umową możesz się...Poza tym 450 tyś to taka góra forsy, że spokojnie można ją zainwestować na kilka, kilkanaście procent rocznie z mniejszym ryzykiem bez żadnego forexu-śmorexu.Nawet prostackie kupienie mieszkania jest lepszym rozwiązaniem niż "inwestycja" w nieznanego gościa machającego jakimiś statami z netu. Umiesz chociaż dobrze przeanalizować statment??? To kasa która może cię ustawić na parę lat, w życiu nie oddałbym jej kolesiowi z forum.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

MarcinPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:30

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: MarcinPOL »

Wcale nie do końca jest tak jak piszecie. Wystarczy, żeby zarządzający wpłacił jakąś część swojej kasy i będzie ryzykował też swoją kasą. W ten sposób będzie podział zysku, ale też straty. Przy 450tys klienta to jakieś 100tys musiałby zarządzający wpłacić. A w kwestii legalności to niech manager założy jakąś spółkę za granicą i to ona będzie zarządzała jego kliknięciami, jeśli w PL to aż takie nielegalne jest.

ODPOWIEDZ