Oferta współpacy

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
QuinetiQ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 27 sie 2011, 15:27

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: QuinetiQ »

Ostatni tydzień...

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

tomekinv pisze:
kruczek pisze:moze udez do jakiejs firmy properskiej
z day-trader.pl >KLIK<

kr
Wiesz sądzę, że to nie jest dobry kierunek. Mogę śmiało napisać w imieniu firm proptradingowych, bo tym się zajmuje - nie przyjmujemy kapitału z zewnątrz. Traderzy mają swoje zabezpieczenia, tredują kapitałem firmy.

Inna kwestia to brak opłacalności dla tradera, by obracał kasą z zewnątrz. Powodem jest podział zysku. 50/50 to zdecydowanie poniżej stawki jaką biorą traderzy w prop.

Pozdrawiam
Tomek
Tomek nie rozumiem. Dobrze wiesz, że na rynku są firmy proptradingowe, gdzie zysk dla tradera jest właśnie 50/50 przy czym trader nie bierze na siebie żadnego ryzyka.

tomekinv
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 02 kwie 2009, 13:57

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: tomekinv »

Pablo90 pisze:
tomekinv pisze:
kruczek pisze:moze udez do jakiejs firmy properskiej
z day-trader.pl >KLIK<

kr
Wiesz sądzę, że to nie jest dobry kierunek. Mogę śmiało napisać w imieniu firm proptradingowych, bo tym się zajmuje - nie przyjmujemy kapitału z zewnątrz. Traderzy mają swoje zabezpieczenia, tredują kapitałem firmy.

Inna kwestia to brak opłacalności dla tradera, by obracał kasą z zewnątrz. Powodem jest podział zysku. 50/50 to zdecydowanie poniżej stawki jaką biorą traderzy w prop.

Pozdrawiam
Tomek
Tomek nie rozumiem. Dobrze wiesz, że na rynku są firmy proptradingowe, gdzie zysk dla tradera jest właśnie 50/50 przy czym trader nie bierze na siebie żadnego ryzyka.
W biurze tak stawki nizsze.. Ale regula pozostaje taka sama. Biuro nie przyjmie pieniedzy od zewnetrznego klienta by nia obracac.

Awatar użytkownika
robinhood200
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:23

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: robinhood200 »

Proponuję Jarratt Davisa, drugi najlepszy trader forexu w latach 2008-2013 wg Barclays Bank. Ale minimum wpłaty to 250 000 funtów GBP do zarządzania.
Prostota jest szczytem wyrafinowania.
Leonardo da Vinci

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

A wpłaciłeś tam kasę, że proponujesz? Bo Twój super pro trader sprzedaje sygnały online XD I podejrzewam, że z tego żyje, a nie z obrotu czyimiś pieniędzmi :) "Fundusz" w którym rzekomo grał został wpisany na czarną listę nadzoru w Hong Kongu, gdzie miał siedzibę, jako scam. Po stronie tej instytucji nie ma już śladu :) Pozdrawiam i więcej rozwagi życzę w kwestii doradzania innym. Przepraszam za off-topic ale męczą mnie takie wpisy :D

Awatar użytkownika
robinhood200
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:23

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: robinhood200 »

Pablo90 pisze:A wpłaciłeś tam kasę, że proponujesz? Bo Twój super pro trader sprzedaje sygnały online XD I podejrzewam, że z tego żyje, a nie z obrotu czyimiś pieniędzmi :) "Fundusz" w którym rzekomo grał został wpisany na czarną listę nadzoru w Hong Kongu, gdzie miał siedzibę, jako scam. Po stronie tej instytucji nie ma już śladu :) Pozdrawiam i więcej rozwagi życzę w kwestii doradzania innym. Przepraszam za off-topic ale męczą mnie takie wpisy :D
A mnie męczy takie niekonkretne gadanie. Podaj jakieś konkrety, o którym funduszu gadasz. Ja mówię o Smile

No to teraz po angielsku, bo i tak na stronie wszystko po angielsku:
Go here: http://www.barclayhedge.com/cgi-bin/sit ... s_yearly=1
You have to register to get this info: http://take.ms/POEF5
You can register at Barclays Database (some temporary email suffice) and you can dig from 2008 to 2013 JarrattDavis Managed FX
http://www.jarrattdavis.com/perfomance/
Prostota jest szczytem wyrafinowania.
Leonardo da Vinci

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Mój niekonkretny komentarz był odpowiedzią na Twoją niekonkretną gadkę, więc jeśli Cię to męczy to może nie pisz :D Tu masz link do artykułu opisującego problemy funduszu, w którym rzekomo pracował ten pan: http://www.forexconclusions.com/hong-ko ... uilder-fx/. Obecnie ten gość prowadzi bardzo agresywny marketing nawołujący do kupowania jego sygnałów i szkoleń, trochę to słabe jak na kogoś kto obraca milionami $$$ co jak sądzę jest dość absorbującym zajęciem. Ale cóż, naiwni zawszę się znajdą :) Co do Barcley Hedge to linki odnoszą mnie do strony gdzie jest napisane:
THE INFORMATION INCLUDED IN THIS SITE (OR IN RELATED LINKS) RELATING TO PARTICULAR FUNDS AND FUND MANAGERS IS BASED ON INFORMATION AND DATA RECEIVED BY BARCLAYHEDGE LTD FROM SUCH FUNDS AND MANAGERS AND FROM OTHER SOURCES. NEITHER BARCLAYHEDGE LTD NOR ANY OF ITS AFFILIATES OR THEIR RESPECTIVE OFFICERS, DIRECTORS OR EMPLOYEES (I) HAVE VERIFIED THE ADEQUACY, ACCURACY OR COMPLETENESS OF ANY SUCH INFORMATION, AND THEY MAKE NO REPRESENTATION OR WARRANTY, EXPRESS OR IMPLIED, OF ANY KIND WHATSOEVER, REGARDING THE ADEQUACY, ACCURACY OR COMPLETENESS OF ANY SUCH INFORMATION AND (II) SHALL BE LIABLE FOR ANY LOSSES, DAMAGES, COSTS OR EXPENSES, OF ANY KIND OR DESCRIPTION, RELATING TO THE ADEQUACY, ACCURACY OR COMPLETENESS OF ANY SUCH INFORMATION.
Myślę, że nie wymaga to żadnego komentarza.

Awatar użytkownika
robinhood200
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:23

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: robinhood200 »

Yes, WealthBuilder był na początku i rzeczywiście strona jest już porzucona.

Obejrzyj sobie jego szkolenia i kilka video, które są za darmo. Zobaczysz, że jego sposób handlowania to sentyment rynku i news, więc w ciągu tygodnia jest kilka możliwości z edgem. Co robisz w wolnym czasie? Masz kilka tysięcy EUR na boku za FxEdge.

Tu masz wytłumaczenie dlaczego sprzedaje takie programy: http://www.jarrattdavis.com/those-that- ... ant-teach/

Każdy ma swoją inteligencję i wybierze mentora, który uczy z sensem. Nie planuję nic płacić za jego sygnały, ale dobrze mi idzie stosując jego metodykę, dlatego chciałem się podzielić z innymi.
Prostota jest szczytem wyrafinowania.
Leonardo da Vinci

QuinetiQ
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 27 sie 2011, 15:27

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: QuinetiQ »

Odpowiadając na prośbę forumowiczów o poinformowanie o efektach moich poszukiwań: nie znalazłem nikogo wiarygodnego, kto spełniałby moje oczekiwania co do uzyskiwanych wyników.

makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: Oferta współpacy

Nieprzeczytany post autor: makuu »

Sam zainwestowałeś?

ODPOWIEDZ