IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 989
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: dopra »

na ICM na DE40 masz za 1 lota 83$ margin, na maksymalnej dźwignie, ale ważna UWAGA - na MT4 i cTrader można tylko 1 lota minimum otworzyć, ale na MT5 można minimum 0,1 lota, ja gram indeksy na MT5 właśnie bo mogę zawierać transakcję mniejszą niż 1 lot

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

regismelnik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 01 paź 2011, 09:46

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: regismelnik »

raposo pisze:
06 mar 2023, 13:28
regismelnik pisze:
06 mar 2023, 13:23
Witam
Czy na konto bankowe można wypłacić kasę którą wcześniej wpłacałem kartą?
Tylko w skrajnym przypadku, gdy np. już nie masz tej karty (nie został wydany duplikat) ale broker może zażyczyć sobie potwierdzenia z banku tego faktu.

Ogólnie rzecz ujmując, zasada jest prosta:
Wpłaciłeś kartą 500 USD? Tyle samo musisz najpierw na nią wypłacić. Zyski możesz wycofać przelewem.

Dotyczy to wszystkich regulowanych brokerów, przestrzegających przepisy AML.
No właśnie mam taki problem, że poprzednia karta straciła okres ważności. Duplikat oczywiście dostałem. Napisałem im o tym, ale oni chcą zaświadczenia z banku o utracie ważności. W banku powiedzieli że takich zaświadczeń nie wystawiają.

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 989
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: dopra »

regismelnik pisze:
06 mar 2023, 13:47
raposo pisze:
06 mar 2023, 13:28
regismelnik pisze:
06 mar 2023, 13:23
Witam
Czy na konto bankowe można wypłacić kasę którą wcześniej wpłacałem kartą?
Tylko w skrajnym przypadku, gdy np. już nie masz tej karty (nie został wydany duplikat) ale broker może zażyczyć sobie potwierdzenia z banku tego faktu.

Ogólnie rzecz ujmując, zasada jest prosta:
Wpłaciłeś kartą 500 USD? Tyle samo musisz najpierw na nią wypłacić. Zyski możesz wycofać przelewem.

Dotyczy to wszystkich regulowanych brokerów, przestrzegających przepisy AML.
No właśnie mam taki problem, że poprzednia karta straciła okres ważności. Duplikat oczywiście dostałem. Napisałem im o tym, ale oni chcą zaświadczenia z banku o utracie ważności. W banku powiedzieli że takich zaświadczeń nie wystawiają.
wyślij zdjęcie starej karty z widoczną datą ważności, powinno pomóc

regismelnik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 01 paź 2011, 09:46

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: regismelnik »

dopra pisze:
06 mar 2023, 13:49
regismelnik pisze:
06 mar 2023, 13:47
raposo pisze:
06 mar 2023, 13:28


Tylko w skrajnym przypadku, gdy np. już nie masz tej karty (nie został wydany duplikat) ale broker może zażyczyć sobie potwierdzenia z banku tego faktu.

Ogólnie rzecz ujmując, zasada jest prosta:
Wpłaciłeś kartą 500 USD? Tyle samo musisz najpierw na nią wypłacić. Zyski możesz wycofać przelewem.

Dotyczy to wszystkich regulowanych brokerów, przestrzegających przepisy AML.
No właśnie mam taki problem, że poprzednia karta straciła okres ważności. Duplikat oczywiście dostałem. Napisałem im o tym, ale oni chcą zaświadczenia z banku o utracie ważności. W banku powiedzieli że takich zaświadczeń nie wystawiają.
wyślij zdjęcie starej karty z widoczną datą ważności, powinno pomóc
Dzięki, dam znać jak poszło.
A właściwie to mam jeszcze jedno pytanie. Czy wtedy będę mógł wypłacić na kartę?
Ostatnio zmieniony 06 mar 2023, 14:09 przez regismelnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

regismelnik pisze:
06 mar 2023, 13:47

No właśnie mam taki problem, że poprzednia karta straciła okres ważności. Duplikat oczywiście dostałem. Napisałem im o tym, ale oni chcą zaświadczenia z banku o utracie ważności. W banku powiedzieli że takich zaświadczeń nie wystawiają.
Widocznie źle się zrozumieliście, bo napewno dostałeś kartę o tym samym numerze ale z nową datą ważności. To dla nich "ta sama" karta ale musisz wysłać im jej zdjęcie - kod CVV2 i środkowe numery karty mogą być zakryte.

Co innego, gdyby to była nowa karta z nowym numerem. Ale wtedy bank powinien móc wystawić potwierdzenie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

regismelnik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 01 paź 2011, 09:46

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: regismelnik »

raposo pisze:
06 mar 2023, 14:04
regismelnik pisze:
06 mar 2023, 13:47

No właśnie mam taki problem, że poprzednia karta straciła okres ważności. Duplikat oczywiście dostałem. Napisałem im o tym, ale oni chcą zaświadczenia z banku o utracie ważności. W banku powiedzieli że takich zaświadczeń nie wystawiają.
Widocznie źle się zrozumieliście, bo napewno dostałeś kartę o tym samym numerze ale z nową datą ważności. To dla nich "ta sama" karta ale musisz wysłać im jej zdjęcie - kod CVV2 i środkowe numery karty mogą być zakryte.

Co innego, gdyby to była nowa karta z nowym numerem. Ale wtedy bank powinien móc wystawić potwierdzenie.
Dokładnie tak. Tylko nowa data i CVV. Wysłać na maila supportu?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

regismelnik pisze:
06 mar 2023, 14:13

Dokładnie tak. Tylko nowa data i CVV. Wysłać na maila supportu?
Tak, możesz też załączyć w panelu klienta ICM -> prawy górny róg -> upload documents.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Mojżesz
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 01 kwie 2008, 23:38

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Mojżesz »

Szanowne Panie/ Szanowni Panowie,

Jak to jest z tym wypłacaniem pieniędzy z ICM do niebanków. Wpłatę robiłem z Paypala i wypłaty bardzo gładko mi przechodzą, ale jak już próbowałem wypłacić na Skrill to mi odrzuciło. Czy ja dobrze rozumiem regulamin, że jednorazowe wypłaty na Paypal, Skrill, Neteller są akceptowane do maksymalnego poziomu wcześniejszej wpłaty? czy ilość takich wypłat będzie nieograniczona byle jednorazowo nie przekroczyć wielkości pierwotnej wpłaty daną metodą?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Fakt, jest to trochę pogmatwane ale postaram się wyjaśnić :).

Wpłacając depozyt np. 500 USD poprzez PayPal, tyle samo musisz wypłacić na PayPal. Następnie możesz zdecydować czy zyski wypłacisz poprzez PayPal, Skrill czy też przelew bankowy. Innymi słowy, depozyt wpłacony "nie-przelewem" trzeba wycofać tą samą metodą, a o zyskach możesz zdecydować dowolnie (odpada tylko karta). Nie ma tu ograniczeń jeśli chodzi o liczbę transakcji ale raczej unikałbym sytuacji zlecania np. wielu wypłat w krótkim odstępie czasu (np. 10 wypłat w 2 dni). System może zakwalifikować to jako błąd/pomyłkę i odrzucać transakcje (kiedyś miałem taki przypadek).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 989
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: dopra »

Muse Wam powiedzieć że jestem mile zaskoczony, w niedzielę zrobiłem wpłatę kartą, tak żeby mieć dobre zabezpieczenie na otwarcie rynków. Po zamknięciu pozycji, i uwolnieniu depozytu zleciłem wypłatę ok godz 05.00 rano tego co wpłaciłem kilka godzin wcześniej. Pieniądze pojawiły się na moim koncie o godzinie 15.00 tego samego dnia.

ODPOWIEDZ