IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
56
57%
Poza paroma minusami są ok
28
28%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 99

Regan
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 mar 2024, 20:33

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Regan »

Czesc. Jak wpłacałem depozyt karta to zaksięgowali w minutke a jak chce teraz wypłacić zarobione pieniążki też karta to czekam od środy .

W czym jest problem ze wplata jest błyskawiczna a wypłata długo trwa ?

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Regan pisze:
15 kwie 2024, 10:03
Czesc. Jak wpłacałem depozyt karta to zaksięgowali w minutke a jak chce teraz wypłacić zarobione pieniążki też karta to czekam od środy .

W czym jest problem ze wplata jest błyskawiczna a wypłata długo trwa ?
Cześć,

Ponieważ wpłata kartą to tak jakbyś coś kupił w sklepie, a wypłata na kartę jak "zwrot" za transakcję "zakupu" - czas księgowania zależy od banku i z reguły trwa to od 3 do 5 dni roboczych.

Tak jest praktycznie u każdego brokera.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

harry123
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 23 wrz 2010, 10:39

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: harry123 »

Cześć, właczyłem niedawno dwustopniową autentykację za pomocą kodów z apki autheticatora, co chwilę muszę prosić o reset wyłączenie/właczenie. Odcina mi dostęp, nie mogę się zalogować do konta. Czy ktoś ma podobne problemy. Jakiej metody używacie. Moze lepiej przez SMS ?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

harry123 pisze:
23 kwie 2024, 22:21
Cześć, właczyłem niedawno dwustopniową autentykację za pomocą kodów z apki autheticatora, co chwilę muszę prosić o reset wyłączenie/właczenie. Odcina mi dostęp, nie mogę się zalogować do konta. Czy ktoś ma podobne problemy. Jakiej metody używacie. Moze lepiej przez SMS ?
Cześć,

Dwustopniowa autoryzacja została już wymuszona dla wszystkich użytkowników ale u mnie działa to bez zarzutu. Hasło zapamiętane w przeglądarce, a po jednej autoryzacji bodajże na miesiąc mam ją zapamiętaną na komputerze i nie muszę wpisywać kodu (też korzystam z apki). Sprawdź czy na innej przeglądarce będzie tak samo. Ja korzystam z Opery i jest OK.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

harry123
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 23 wrz 2010, 10:39

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: harry123 »

Zmieniłem Chrome`a na Edge`a i teraz jest ok. Rzeczywiście to była kwestia przeglądarki. Dzięki za podpowiedź !

Pozdr.
A.

ODPOWIEDZ