IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
56
57%
Poza paroma minusami są ok
28
28%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 99

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

benek pisze:
22 lut 2024, 14:16
dziękuję bardzo za odpowiedź .
Sorki
źle zadałem pytanie . Mam dziury po kilka miesięcy . czyli na eurjpy kończą się dane na początku lutego i dalej są od kwietnia 2023
Zmniejsz interwał czasowy, wyłącz autoprzesuwanie wykresu, page up/down (nie pamiętam który) na klawiaturze i trzymasz :) Powinno "dopychać" się do lewej strony i pobierać dane. I tak na różnych interwałach.

Luki są, bo zapewne usunąłeś dane. Inna opcja, to pobranie MT4 innego brokera (albo bezpośrednio ze strony MetaQuotes), sprawdzenie jak tam wygląda sytuacja i ew. zalogowanie się na konto ICM właśnie na tamtej platformie (lub skopiowanie folderu z danymi).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Online
Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1009
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: dopra »

zmień interwał na D1 i poczekaj aż się wczytają dane

benek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 10 maja 2010, 14:22

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: benek »

Dzięki za porady . Niestety żadna się nie sprawdziła ( tym razem )
poczekam aż broker poprawi

Andrzej77
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2023, 17:54

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Andrzej77 »

Pojawił się problem z kontem ICTrading

Założenie i potwierdzenie konta przeszło bez problemu. Działam od 3 tygodni i chwalę sobie. Wpłaty dokonałem kartą Revolut. Zrobiłem już jedną wypłate na małą kwotę i poszło gładko. Wypłata na kartę którą wpłacałem. Dzisiaj chciałem dokonać większej wypłaty i okazuje się, że mojego konta nie ma:

Dear Andrzej ,

Unfortunately, we could not find any record matching your name or details to say that you are a client of this entity.

Please refer to your registered entity and contact the relevant support team.

Do not hesitate to contact us, should you have any further inquiries.


Kind Regards,

Adrian Macari | Customer Support Executive | IC Trading

Loguję się normalnie, MT5 działa, zlecenia działają, dostępna jest historia moich wpłat, wypłat itd.
Problem pojawia się przy próbie wypłaty: "account is gone"
Czekam na odowiedź od brokera

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Czy ICM umozliwia otwarcie konta dzwignia 1:500 ?

Andrzej77
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2023, 17:54

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Andrzej77 »

Kusus pisze:
27 mar 2024, 13:32
Czy ICM umozliwia otwarcie konta dzwignia 1:500 ?
ICTrading umożliwia. Samodzielnie ustawiasz dźwignię. 500 max

Andrzej77
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2023, 17:54

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Andrzej77 »

Andrzej77 pisze:
27 mar 2024, 13:10
Pojawił się problem z kontem ICTrading

Założenie i potwierdzenie konta przeszło bez problemu. Działam od 3 tygodni i chwalę sobie. Wpłaty dokonałem kartą Revolut. Zrobiłem już jedną wypłate na małą kwotę i poszło gładko. Wypłata na kartę którą wpłacałem. Dzisiaj chciałem dokonać większej wypłaty i okazuje się, że mojego konta nie ma:

Dear Andrzej ,

Unfortunately, we could not find any record matching your name or details to say that you are a client of this entity.

Please refer to your registered entity and contact the relevant support team.

Do not hesitate to contact us, should you have any further inquiries.


Kind Regards,

Adrian Macari | Customer Support Executive | IC Trading

Loguję się normalnie, MT5 działa, zlecenia działają, dostępna jest historia moich wpłat, wypłat itd.
Problem pojawia się przy próbie wypłaty: "account is gone"
Czekam na odowiedź od brokera
Otrzymałem monit, że z powodu wycofania obsługi przez VISA, wypłaty na karty VISA są już niemożliwe. Pozostaje przelew bankowy. Jak się ma sprawa z MasterCard nie wiem.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć Andrzej,

Ciekawa sprawa, dzięki za info o Visa. Może to przejściowe.

To jeszcze przy okazji dla innych czytających wątek. Widać, że dostałeś maila z "szablonu" ale taką samą wiadomość dostanie każdy, kto np. wyśle e-mail do brokera z "niewłaściwego" adresu. Tzn. broker odpowie na sprawy związane z kontem tylko jeśli napiszesz z maila na który otworzyłeś konto. I tu zastrzeżenie - jeśli ktoś ma np. pocztę na o2.pl, to e-mail wysłany z subadresów jak @tlen.pl czy @go2.pl, będą dla brokera "innym" mailem. Spotkałem się z takim przypadkiem właśnie kilka dni temu.

Odnośnie wypłat w IC Trading.
Zleciłem wypłatę przelewem bankowym w ub. tygodniu. Kwota nieduża, wysłana z konta w USD na konto w Kantorze Alior Banku, także w USD. Dotarła w ok. 3 dni robocze, bez żadnych potrąceń i prowizji. Dodałem jako pośrednika Wells Fargo, co teoretycznie powinno pomóc.
Kusus pisze:
27 mar 2024, 13:32
Czy ICM umozliwia otwarcie konta dzwignia 1:500 ?
Sytuacja wygląda następująco:
- IC Markets AU -> dźwignia 1:30, przyjmują tylko obywateli Australii
- IC Markets EU -> dźwignia 1:30, przyjmują obywateli UE (w sumie innych krajów chyba też :) )
- IC Markets Global -> nie przyjmuje już nowych klientów; wcześniej założone konta zostają jak były
- IC Trading -> zastąpiło markę ICM Global, dźwignia dowolna do wyboru (max. 1:500), przyjmują cały świat* (z jakimiś wyjątkami typu Iran, USA itd.)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Andrzej77
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2023, 17:54

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Andrzej77 »

raposo pisze:
27 mar 2024, 14:52
Cześć Andrzej,

Ciekawa sprawa, dzięki za info o Visa. Może to przejściowe.

To jeszcze przy okazji dla innych czytających wątek. Widać, że dostałeś maila z "szablonu" ale taką samą wiadomość dostanie każdy, kto np. wyśle e-mail do brokera z "niewłaściwego" adresu. Tzn. broker odpowie na sprawy związane z kontem tylko jeśli napiszesz z maila na który otworzyłeś konto. I tu zastrzeżenie - jeśli ktoś ma np. pocztę na o2.pl, to e-mail wysłany z subadresów jak @tlen.pl czy @go2.pl, będą dla brokera "innym" mailem. Spotkałem się z takim przypadkiem właśnie kilka dni temu.

Odnośnie wypłat w IC Trading.
Zleciłem wypłatę przelewem bankowym w ub. tygodniu. Kwota nieduża, wysłana z konta w USD na konto w Kantorze Alior Banku, także w USD. Dotarła w ok. 3 dni robocze, bez żadnych potrąceń i prowizji. Dodałem jako pośrednika Wells Fargo, co teoretycznie powinno pomóc.
Kusus pisze:
27 mar 2024, 13:32
Czy ICM umozliwia otwarcie konta dzwignia 1:500 ?
Sytuacja wygląda następująco:
- IC Markets AU -> dźwignia 1:30, przyjmują tylko obywateli Australii
- IC Markets EU -> dźwignia 1:30, przyjmują obywateli UE (w sumie innych krajów chyba też :) )
- IC Markets Global -> nie przyjmuje już nowych klientów; wcześniej założone konta zostają jak były
- IC Trading -> zastąpiło markę ICM Global, dźwignia dowolna do wyboru (max. 1:500), przyjmują cały świat* (z jakimiś wyjątkami typu Iran, USA itd.)

Tutaj o Visa
"Prosimy pamiętać, że metoda Trustpayments wyłączyła opcję wypłaty na karty Visa, w związku z czym pojawiał się błąd Brak miejsca docelowego, ponieważ Twoja karta z numerem kończącym się xxxx jest kartą Visa.
Alternatywną metodą wypłaty jest przelew bankowy, co do którego widzimy, że pomyślnie dokonałeś wypłaty".

Andrzej77
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2023, 17:54

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Andrzej77 »

Ważna jest do 04/27
Ja zrozumiałem to w ten sposób, że operator Visa wycofał się/zakończył współpracę.

ODPOWIEDZ