System MarcoPolo

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Damar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 30 gru 2012, 11:11

System MarcoPolo

Nieprzeczytany post autor: Damar »

Chciałbym przedstawić swój system gry na rynku Forex, ale zacznę od początku. Gram już prawie 2 lata na początku niestety straciłem sporo pieniędzy więc szukałem różnych sposobów, wskaźników oraz robotów. Poszukiwania trwały prawie rok. Mój system który obecnie mam polega na jednym wskaźniku głównym który podaje mi poziom wejścia oraz pozycje TP oraz SL jednak jak widać na załączniku nie korzystam z SL wykorzystuję tylko pozycję TP którą podaje mi wskaźnik. Wskaźnik pozycje TP i sygnalizuje dźwiękiem oraz na wykresie wyświetla także pozycje TP oraz SL ale jak już napisałem z tego nie korzystam ponieważ stwierdziłem że to jest mi niepotrzebne gdyż wcześniej jak grałem korzystając z SL to szybko mi niektóre pozycje zostały wywalane ze stratą. Jestem teraz cierpliwy i nawet czekam kilka tygodni zanim jednak pozycja TP zostanie osiągnięta. W dniu 15.01.2014 wpłaciłem na konto kwotę 10.000 zł obecnie mój zysk z zamkniętych pozycji wynosi na dzień dzisiejszy ok. 11.000 zł czyli ponad 110 % zysku po miesiącu grania tym systemem. Oczywiście na razie nie udostępniam tego wskaźnika ponieważ jest on dostępny w internecie, a mi poszukiwania tego systemu zajęło ponad rok.
Dane z mojej gry w załączniku oczywiście konto Real i jak widać wypłaciłem już nawet 2000 zł.

Pilar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:48

Re: System MarcoPolo

Nieprzeczytany post autor: Pilar »

Aha, czyli na razie nie udostepniasz tego wskaznika, wiec kiedy udostepnisz? Czekasz pare tygodni na sygnal ale pozniej piszesz ze po miesiacu masz 110 % konta... nie jestem z tych czepialskich ale nie widze tu zadnych konkretow a w tym dziale opisujemy strategie i userzy pomagaja sobie aby kazdy mogl znalesc cos dla siebie.

Damar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 30 gru 2012, 11:11

Re: System MarcoPolo

Nieprzeczytany post autor: Damar »

Nie czekam parę tygodni na sygnał sygnałów mam kilka w ciągu dnia niektóre się sprawdzają tego samego dnia inne drugiego niestety są takie dla których podane TP czekam nawet 2 tygodnie i wtedy jednak dochodzi do podanego wcześniej TP. System testowałem na koncie demo 6 miesięcy i obecnie wszedlem na konto REAL, co do udostępnienia tego wskaźnika to nie jest to problem jeżelipo kolejnym miesiącu na koncie real będzie podobny efekt to go udostępnie.

Awatar użytkownika
yareck1
Gaduła
Gaduła
Posty: 221
Rejestracja: 08 wrz 2013, 20:15

Re: System MarcoPolo

Nieprzeczytany post autor: yareck1 »

Trzymamy za słowo, chętnie protestuje i zmodyfikuje w miarę potrzeb żeby chociaż stawiał sl mniej degradujacy zyski a potrzebny przy dobrym mm, pozdrawiam
-Przepraszam, czy ma Pani rozmienić 200 zł? - Nie!, - To poproszę jedną gumę balonową :D

Damar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 30 gru 2012, 11:11

Re: System MarcoPolo

Nieprzeczytany post autor: Damar »

Mam problem ze wstawieniem zalącznika jak to zrobić bo w kompach ze wzgledu na swój wiek nie jestem asem a chcę udowodnić to o czym mówie

Pilar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:48

Re: System MarcoPolo

Nieprzeczytany post autor: Pilar »

Aha, no to rozumiem, tez chetnie bym potestowal 8) klikasz dodaj odpowiedz, na dole masz dodaj zalacznik, potem wybierz plik i dodaj plik. Na koncu wysylasz posta.

Awatar użytkownika
Ciapul
Maniak
Maniak
Posty: 3649
Rejestracja: 11 mar 2006, 14:41

Re: System MarcoPolo

Nieprzeczytany post autor: Ciapul »

Damar pisze:W dniu 15.01.2014 wpłaciłem na konto kwotę 10.000 zł obecnie mój zysk z zamkniętych pozycji wynosi na dzień dzisiejszy ok. 11.000 zł czyli ponad 110 % zysku po miesiącu grania tym systemem.
miesiąc czasu to krótka perspektywa, a na fx trzeba patrzec z szerszego ujecia; dla przykładu pokaże Ci, że wpłacając 4000 zł w mijającym tygodniu, grając g/u ( tylko dwie pozycje e/u - tak z nudów :) ) zrobiłem tyle samo, ale to nie oznacza że na koniec marca będę miał 100 000 zł. To tak niestety nie działa. Ale mimo wszystko życzę powodzenia i trzymam kciuki bo jak to pisuje kolega Niemiaszek - pipsów wystarczy dla wszystkich

Pozdrawiam i miłego łyk-endu życzę :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Fakt, że meduza przeżyła 650 milionów lat bez mózgu daje nadzieję wielu ludziom...

Damar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 30 gru 2012, 11:11

Re: System MarcoPolo

Nieprzeczytany post autor: Damar »

Na fx ja pisalem jestem ponad 2 lata i stracilem sporo kasy oj naprawdę sporo dlatego nie zachwycam się tm zyskiem z 6 miesięcy na demo oraz tym na realu od miesiąca gdzie zyskałem 110 % wiem że mogę to wszystko stracić ale jak narazie system dziala i oby tak dalej. Rozumiem wszystkich pesymistow i podchodzących to tego z nieufnością ale Panowie jaki ja mam w tym cel aby was oszukiwać. Nie sprzedaję tego na allegro i nie naciągam w ten sposob innych swoją drogą też tam kupowalem wskaźniki i roboty.Proszę być cierpliwym jutro wstawię swoje efekty systemu to sami zobaczycie chyba że mnie zbanujecie ale to jest mi bez znaczenia chcę się tylko podzielić systemem z osobami bez uprzedzeń. Przepraszam za pisownię ale z sąsiadem jestem już na działeczce i odstresowuje ten tydzień /kolejny z zyskiem/.
Jutro wstawię efekty jeżeli ktoś jest zainteresowany to bez zadnych zobowiązań w poniedzialek lub wtorek wyślę sygnał zajęcia pozycji i sami zobaczycie. Proszę jednak o przetestowanie tego na koncie demo a sami zobaczycie efekty.

Awatar użytkownika
Ciapul
Maniak
Maniak
Posty: 3649
Rejestracja: 11 mar 2006, 14:41

Re: System MarcoPolo

Nieprzeczytany post autor: Ciapul »

nie zrozum mnie źle, ja nie krytykuje ani nie podważam słuszności Twojego systemu, grunt żeby zarabiał stabilnie... i jak pisałem życzę powodzenia i trzymam kciuki

a zawsze znajdą sie tacy, którzy tutaj będą wylewać swoje żale , że system nie zarabia, że jest do dupy itp... oni nie wiedzą o tym, że nawet najlepsze samochody nie pojadą bez kierowcy

-- Dodano: pt 21-02-2014, 21:35 --

a co do Twoich problemów z załącznikiem, to w windows wyszukaj hasło wycinanie - wyskoczy Ci programik w ktorym zaznaczasz dowolny fragment ekranu, który potem możesz przeklejać lub zapisać jako *.png
Fakt, że meduza przeżyła 650 milionów lat bez mózgu daje nadzieję wielu ludziom...

Damar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 30 gru 2012, 11:11

Re: System MarcoPolo

Nieprzeczytany post autor: Damar »

Ciapul i inni bardzo sporo czasu czytałem twoje prognozy zresztą bez urazy przestałem się sugerować waszymi wizjami każdy widzi inaczej FX obecnie jak napisałe opieram się tylko na jednym wskaźniku a drugi jest pomocniczy ale bardzo mnie to jeszcze podnosi na duchu wsze wizje jak idą w tym samym kierunku jest to bardzo częste, jednak ja sugeruję się tylko tym wskaźnikiem

ODPOWIEDZ