Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

REM - doskonale Cie rozumiemy, ale spread nie jest niestety czymś, nad czym mamy kontrolę. Rynek BTC jest bardzo świeży i warunki mogą być niestety mocno zmienne. Zależy nam na jak najszybszym dostarczeniu większej płynności aby uczynić ofertę bardziej konkurencyjną, nie mamy jednak możliwości podania konkretnych dat kiedy to się stanie.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w kolejnych webinarach organizowanych wspólnie z Forex Club. W tej edycji poruszane będą już bardziej zaawansowane tematy - już dziś Raposo opowie o Money Management, a w kolejne wtorki znany z naszych sesji Live Tradingu Piotr Wilczyński opowie o strategii Suply/Demand. W czwartki wracają również sesje Live Tradingu z Piotrem. Zapisać się można tutaj:

https://register.gotowebinar.com/regist ... 3282816002 - strategie handlowe
https://register.gotowebinar.com/regist ... 4851862530 - live trading
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Awatar użytkownika
Lewar1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 cze 2014, 13:18

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Lewar1000 »

Opisałby ktoś swoje doświadczenia odnośnie poślizgów i realizacji zleceń na koncie live Pro?
Btw, spread na cfd de30 mistrzostwo świata 8)

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: brg »

Poślizgi porównywalne do innych - mam kilka strategii uruchomionych jednocześnie u kilku broków. Każda pozycja otwierana jest jako zlecenie oczekujące, ma TP i SL, łatwo jest mi więc obserwować jak są zamykane te zlecenia. Z tego co widzę, różnice między brokerami są niewielkie. Na pojedynczych transakcjach mogą trafić się różnice, ale biorąc pod uwagę kilkaset pozycji wyrównuje się to.

Awatar użytkownika
Lewar1000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 29 cze 2014, 13:18

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Lewar1000 »

brg pisze:Poślizgi porównywalne do innych - mam kilka strategii uruchomionych jednocześnie u kilku broków. Każda pozycja otwierana jest jako zlecenie oczekujące, ma TP i SL, łatwo jest mi więc obserwować jak są zamykane te zlecenia. Z tego co widzę, różnice między brokerami są niewielkie. Na pojedynczych transakcjach mogą trafić się różnice, ale biorąc pod uwagę kilkaset pozycji wyrównuje się to.
thx :564:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Lewar1000 pisze:Opisałby ktoś swoje doświadczenia odnośnie poślizgów i realizacji zleceń na koncie live Pro?
Btw, spread na cfd de30 mistrzostwo świata 8)
Na DE30, na WTI, na Edku... ;)

Średnio na EUR/USD jest 0.1 pips. Doliczając prowizję z rabatem zamykamy się w 0,5 pips całkowitych kosztów ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

Lewar1000 pisze:Opisałby ktoś swoje doświadczenia odnośnie poślizgów i realizacji zleceń na koncie live Pro?
Btw, spread na cfd de30 mistrzostwo świata 8)
scalpuje na daxie w tickmillu jakis czas i jest ok. nie zarobilem jeszcze? milionow ale jestem na + i utrudnien nie ma a poslizgi w normie zarowno na + jak i na -.
spread 0.7, wieczorami wiekszy ale nadal lepszy niz standardowo u konkurencji wiec super

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

tak trzymać!
https://t.me/pump_upp

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: brg »

Żeby nie było - większe poślizgi też się zdarzają, wszystko zależy od dynamiki rynków. Najważniejsze, że poślizgi są też dodatnie.

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Jones »

oczywiście że się zdarzają
przy większej zmienności to jest tak że TP na plus a SL na minus
mnie wnerwia rozjazd spread o godz. 23.00 zazwyczaj jakieś 10 pips czyli 100 pkt.
cena niby zalicza TP a realizacji nie ma :x
mimo wszystko i tak bym Ich polecił jaka by kto pytał
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: brg »

Jones pisze:oczywiście że się zdarzają
przy większej zmienności to jest tak że TP na plus a SL na minus
mnie wnerwia rozjazd spread o godz. 23.00 zazwyczaj jakieś 10 pips czyli 100 pkt.
cena niby zalicza TP a realizacji nie ma :x
mimo wszystko i tak bym Ich polecił jaka by kto pytał


To pewnie jak grasz Ski, spread się rozjeżdza, bid dochodzi do ceny, ale TP chwyta po ask, która jest wyżej i tak naprawdę nie sięga Twojego poziomu.

ODPOWIEDZ