Teoria targu w praktyce. Narzedzie do wspomagania handlu ta strategia.

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
TEOTARG
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2024, 09:46

Teoria targu w praktyce. Narzedzie do wspomagania handlu ta strategia.

Nieprzeczytany post autor: TEOTARG »

Temat swoja premiere mial na innym forum, przekleje calosc na nawigatora. Inne pod tematy związane z tym watkiem beda w dziale strategie oraz konkursy.


Witam wszystkich po długiej przerwie. Stara gwardia może mnie kojarzyć jeszcze z czasów gdy na forum był dadas i wspólnie próbowaliśmy coś razem stworzyć. Wiemy też jak to się skończyło
dadas w lewo my w prawo i suma sumarum porozpadało się to. Na wstępie chciałbym byście przypomnieli sobie mój wykład dla nowych podaje linka do tematu mianowicie do teorii targu.

Kod: Zaznacz cały

https://youtu.be/3tqYBnKnefo



To było 8 lat temu ludzie z forum mi kibicowali i patrzeli na live z youtuba.
Tak jak mówiłem na tych wykładach wtedy to była tylko teoria ale na dzień dzisiejszy jest również to do wykonania w praktyce. Od razu uprzedzam to nie jest swiety gral bo takich nie ma,

na rynku jest jak w piaskownicy zawsze moze przyjsc silniejsze dziecko i wyrwać Ci łopatkę ;)


Po wykładzie pogorszył mi się stan zdrowia i wypadlem z biznesu pare lat zajęło zanim doszedłem do siebie.
Zakładam ,że przypomnieliście sobie mój wykład ? To teraz ściągnijcie na komputer sobie ten filmik mp4 pokazuje w nim jak handluje a na końcu jest pokazany wynik (trzeba wybrać wolne pobieranie filmik pobiera się około godziny) :

Kod: Zaznacz cały

https://www.easypaste.org/file/xyAdoVsN/teoria.targu.w.praktyce.mp4?lang=pl

Obejrzałeś filmik Teoria Targu w praktyce mp4 ? To czytaj dalej.

Jestem autorem narzędzia, które wspomaga przy tej metodzie handlu.Jest ono już bardzo rozbudowane a planuje zrobić z niego prawdziwy kombajn. Na bazie doświadczeń wiem, że automat długo falowo ,który nie jest wspomagany przez człowieka nie ma prawa zarabiać w długim okresie czasu. Trzeba mieć plan i się go trzymać i ten pół automat zrobi to za nas. Analizujesz instrument kreślisz co masz kreślić i reszte już wykonuje automat.
Poszukuje dalszego finansowania tego projektu, za 1000 zl brutto dostajecie narzędzie plus wszystkie poprawki ,które będą wychodzić + prywatne szkolenie z obsługi tego narzędzia. Licencja będzie na nazwisko więc będzie działać z każdym brokerem. Cała wiedza jak działa pół automat i rózne strategie wykorzystywane bedą za darmo na forum. Całość kasy pójdzie w rozwój tego narzędzia dzięki czemu wszyscy na tym skorzystają.

Co o tym myślicie ? Dajcie znać w tym temacie.

Pozdrawiam TEOTARG

popek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2014, 19:35

Re: Teoria targu w praktyce. Narzedzie do wspomagania handlu ta strategia.

Nieprzeczytany post autor: popek »

Obejrzałem to. Stracony czas. Ten wątek to tylko reklama. Ktoś chce coś sprzedać. Piszę to jako przestrogę dla początkujących forex-owców. Nie dajcie się naciągnąć na takie rzeczy.

Awatar użytkownika
TEOTARG
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2024, 09:46

Re: Teoria targu w praktyce. Narzedzie do wspomagania handlu ta strategia.

Nieprzeczytany post autor: TEOTARG »

popek pisze:
08 cze 2024, 19:54
Obejrzałem to. Stracony czas. Ten wątek to tylko reklama. Ktoś chce coś sprzedać. Piszę to jako przestrogę dla początkujących forex-owców. Nie dajcie się naciągnąć na takie rzeczy.
Nie przeczytałeś dokładnie, owszem jest to reklama narzędzia ale cala wiedza jest juz dostępna w dziale strategie za darmo, zapraszam :)
Wczoraj forum miało małe problemy i nie portafiłem wrzucić obrazków a bez nich cały wykład nie miałby sensu. Teraz już jest dostepna całość i można sobie poczytać.



Wrzucam linka do tematu na forum gdzie mozna dokladnie o tym poczytac:

Kod: Zaznacz cały

 https://forex-nawigator.biz/forum/teoria-targu-w-praktyce-strategia-t33430.html 


Samo narzędzie gdybyś chciał u programisty robić od zera wyjdzie Cię dużo drożej ale nie jest niezbedne by korzystac z tej strategii :) Można tym handlować zupełnie ręcznie.

ps. @popek oglądałeś plik mp4 jak handluje "live backtest" poczytaj sobie o strategii i przyjrzyj się jak to tam jest handlowane to zbiór przykładów niemal z pół roku także ten filmik to nie tylko reklama. Prędzej jako reklamę można potraktować materiał z tjsu. Temat z strategia jeszcze nie jest ukonczony do konca bo jeszcze bede wrzucal przykladowe strategie na triger (rozwinięcie punktu 5 wykładu z tego tematu)

ODPOWIEDZ