TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
TeleTrade Polska
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2017, 14:30

TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: TeleTrade Polska »

TeleTrade Polska jest brokerem, który jest częścią globalnej marki TeleTrade. Oferuje szeroki wachlarz instrumentów handlowych na rynkach finansowych. Firma działa na rynku europejskim zgodnie z dyrektywą w sprawie rynków instrumentów finansowych (MiFID). TeleTrade Polska jest licencjonowana przez Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), numer licencji 158/11.
Marka TeleTrade działa w ponad 30 krajach na świecie.
http://teletrade.global/

Warunki handlu:
Brak minimalnego depozytu
Instrumenty: waluty, CFD - na akcje, metale, waluty, indeksy, surowce, kryptowaluty
Dźwignia do 1:100
Platforma MetaTrader 4 / MetaTrader 5
EUR/USD spread wynosi od 0.00015 na Standard i od 0.00008 na NDD Execution
Minimalny wolumen transakcji: 0.01 Lot
Natychmiastowa egzekucja zleceń
Ochrona przed ujemnym saldem
Możliwość spersonalizowania programu lojalnościowego

Ciekawym projektem TeleTrade Polska jest TeleTrade Invest- www.teletrade-dj.pl/teletrade-invest
Produkt ten oparty jest na metodzie SyncTradingu jednak niweluje wady wszystkich dostępnych wcześniej podobnych systemów. TeleTrade Invest stawia na przejrzystość współpracy między Inwestorem i Masterem. Inwestor mający dostęp do statystyk najlepszych Masterów z całego świata jest w stanie sam dobrać strategię, które będzie odpowiednio dopasowana do poziomu zysku i ryzyka - www.teletrade-dj.pl/ranking
Transakcje są kopiowane w czasie rzeczywistym - bez opóźnień transakcyjnych. Inwestor korzystający z TeleTrade Invest ma również możliwość zarządzania pozycją, która została zawarta przez Mastera.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Zatem niech to będzie oficjalny wątek o Tele-Trade. Wcześniej były jeszcze dwa:
teletrade-dj-t28132.html
i
teletrade-broker-t21160.html
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Ciekawe czy tak jak przy poprzednich tematach tego brokera pojawią się jego klienci, którzy specjalnie założą sobie konto na nawigatorze, żeby podzielić się z nami tym jaki to TeleTrade jest och i ach XD TOP KEK

Awatar użytkownika
TeleTrade Polska
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2017, 14:30

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: TeleTrade Polska »

Nie mamy wpływu na użytkowników forum. Dołożymy wszelkich starań aby każdy post w tym wątku uzyskał oficjalną odpowiedź TeleTrade Polska z powyższego profilu.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

he he po prostu wzieliscie niedorajdow do markietingu szeptanego i teraz sie za wami to bedzie ciagnelo. ale nieeee, mozna tez isc w zaparte i dalej robic z ludzi debili ze to niby jakis znudzony kowalski specjalnie pozakladal kilka kont na forum zeby chwalic akurat wasza firme : )))) niesamowite rzeczy

ano wlasnie skoro juz mamy ten trzeci watek i w koncu przedstawiciel teletrade zgodzil sie przemowic to moze pora podreperowac wlasne imie i odpowiedziec na dziesiatki zarzutow z tamtych tematow? bo w czym ten temat jest gorszy od pozostalych dwoch zeby nam nie odpowiedziec?

dalej macie 3 pipsy spreadu na edku?

selenasara
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2017, 10:40

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: selenasara »

Witam.

Ostatnio wchodziłam na stone teletrade i widze że maja biuro w Polsce.
Chciała bym się dowiedzieć jaką forme prawną ma te biuro.
Z czego ostatnio czytałam na comparic że teraz kazdy broker zagraniczny musi być albo w pełni regulowany w Polsce albo mieć agenta firmy inwestycyjnej.

Zadnej z tych form nie udało mi się znalejść .

Proszę o informacje od Teletrade, ewentualnie poprawic mnie jeśli nie mam racji.

Awatar użytkownika
TeleTrade Polska
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2017, 14:30

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: TeleTrade Polska »

Odpowiadając na pierwszy kąśliwą uwagę Forex-trader zapraszamy do założenia konta demo https://teletrade-dj.pl/terminal/windows i sprawdzenia realnych kosztów transakcyjnych. Dane, które Pan posiada są nieaktualne. Wiele zmieniło się, między innymi koszty transakcyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu otrzymania informacji o kosztach transakcyjnych.

W kwestii postu użytkownika selenasary TeleTrade-DJ International Consulting Ltd Przedstawicielstwo w Polsce jest zarejestrowany 17.05.2013 pod numerem wpisu: 333/R wydanego przez Ministra Rozwoju i Finansów. Siedziba, do której zapraszamy na cykliczne szkolenia oraz spotkania mieści się w Warszawie 00-867 przy ulicy Chłodnej 51, 33 piętro w budynku „Warsaw Trade Tower”.

Leszcz_z Fx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 12 lut 2017, 20:16

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: Leszcz_z Fx »

Nie rozumiem jedynej rzeczy. Dlaczego niby ktoś się ma pchać w nieznanego broka (może i dobrego) który ma podobne warunki handlu jak kilkunastu sprawdzonych? Co takiego on ma , że można by zaryzykować aby tam otworzyć konto??? Ja myślę , że nic a Wy?

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Drodzy użytkownicy,

Przedstawiam Wam pismo(Przedprocesowe wezwanie do zaniechania naruszeń), jakie otrzymałem od Tele Trade.

Broker próbuje usunąć negatywne komentarze naszych użytkowników na temat Tele Trade.

Przez ostatnie kilka tygodni pracownik TeleTrade próbował wymusić na mnie usunięcie 3 wątków na temat TeleTrade, uprawiając przy tym tzw. "lobbing" - jeżeli usunę wątki pomoże to w kupnie reklamy w serwisie przez TeleTrade. Na nic zdały się moje wielokrotne tłumaczenia, że forum jak i reklama w naszym serwisie działa CAŁKOWICIE NIEZALEŻNIE, a opinie na forum są BEZSTRONNE.

Wielokrotnie tłumaczyłem pracownikowi TeleTrade jaka jest różnica pomiędzy normalnymi opiniami na dany temat(tak, mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne), a naruszeniem dóbr osobistych. Bez skutku.

Pracownik TeleTrade dodatkowo przyznał się mi w rozmowie telefonicznej, że wiele opinii pozytywnych na temat tego brokera zostało napisanych przez fałszywych użytkowników, do których kont dostęp mieli pracownicy TeleTrade.

Stanowczo sprzeciwiam się takim praktykom, jak także próbom wymuszenia kasowania negatywnych komentarzy, dlatego mam nadzieję, że przedstawiciel TeleTrade, Pan Yuriy dotrzyma słowa z pisma przedprocesowego i spotkamy się w sądzie. Może tam uda się wyjaśnić, że opinie użytkowników mogą być także negatywne - i nie jest to naruszenie dóbr osobistych.

Wszelka korespondencja telefoniczna/mailowa z TeleTrade została zabezpieczona na potrzeby ewentualnego procesu sądowego.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: TeleTrade Polska - opinie i recenzje klientów

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

no ciekawe jak to sie wszystko potoczy. ale jedno jest pewne. pojawia sie nowe wakaty do pracy w dziale marketingu teletrade :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ