TeleTrade Dj

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
lazurek123
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2017, 13:30

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: lazurek123 »

Witam, z firmą Teletrade związana jestem od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Solidna firma ze sporym bagażem doświadczenia. Posiadająca wykwalifikowanych pracowników oraz wypłacająca zarobki na czas. Dużo szkoleń dzięki którym możemy podnieść swoje kwalifikacje. Współpraca na najwyższym poziomie. Polecam!

Nicolas
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:06

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: Nicolas »

Dlaczego TeleTrade? Otrzymałem dobre materiały edukacyjne oraz ciekawe oferty szkoleń, co pomogło mi dobrze opanować obsługę platform transakcyjnych. Czy Twój broker też to zapewnia? Jeśli nie polecam TeleTrade!

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

dlaczego moderator nie usunie tych fejkowych postów?
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9994
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: raposo »

dobryfxplayer pisze:dlaczego moderator nie usunie tych fejkowych postów?
Ponieważ tak właściwie użytkownik nie łamie regulaminu. Ale i tak wszyscy wiedzą o co chodzi więc to tylko świadectwo marketingu firmy...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Drodzy użytkownicy,

Przedstawiam Wam pismo(Przedprocesowe wezwanie do zaniechania naruszeń), jakie otrzymałem od Tele Trade.

Broker próbuje usunąć negatywne komentarze naszych użytkowników na temat Tele Trade.

Przez ostatnie kilka tygodni pracownik TeleTrade próbował wymusić na mnie usunięcie 3 wątków na temat TeleTrade, uprawiając przy tym tzw. "lobbing" - jeżeli usunę wątki pomoże to w kupnie reklamy w serwisie przez TeleTrade. Na nic zdały się moje wielokrotne tłumaczenia, że forum jak i reklama w naszym serwisie działa CAŁKOWICIE NIEZALEŻNIE, a opinie na forum są BEZSTRONNE.

Wielokrotnie tłumaczyłem pracownikowi TeleTrade jaka jest różnica pomiędzy normalnymi opiniami na dany temat(tak, mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne), a naruszeniem dóbr osobistych. Bez skutku.

Pracownik TeleTrade dodatkowo przyznał się mi w rozmowie telefonicznej, że wiele opinii pozytywnych na temat tego brokera zostało napisanych przez fałszywych użytkowników, do których kont dostęp mieli pracownicy TeleTrade.

Stanowczo sprzeciwiam się takim praktykom, jak także próbom wymuszenia kasowania negatywnych komentarzy, dlatego mam nadzieję, że przedstawiciel TeleTrade, Pan Yuriy dotrzyma słowa z pisma przedprocesowego i spotkamy się w sądzie. Może tam uda się wyjaśnić, że opinie użytkowników mogą być także negatywne - i nie jest to naruszenie dóbr osobistych.

Wszelka korespondencja telefoniczna/mailowa z TeleTrade została zabezpieczona na potrzeby ewentualnego procesu sądowego.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ