Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Dzisiejszy "Trade of the day " :lol: :lol: :lol: utrwalony w trzech ponizszych zalacznikach :
Edit :kolejnosc wykresow odwrotna od 3 do 1
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Dziwi sie ktos ,ze spadlo ?
Zaznaczylem jak ktos sprzedawal spore kawalki ,potem na tym szczytowym barze tez ze wzrostem wolumenu .
Ceny kontraktow 6B , przy cenie na rynku spot w okolicach 1.2555 jest usytuowany opor bodajze ze czwartku ,dlatego za kazdym razem jak podchodzi wyzej ktos powieksza pozycje .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Ale spadło co? Są setki instrumentów, a z Twoich zdjęć ja niczego nie wiem bo na co dzień się nie posługuje takimi danymi więc nawet nie wiem czego dotyczą
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

dzikson pisze:
24 cze 2020, 16:39
Ale spadło co? Są setki instrumentów, a z Twoich zdjęć ja niczego nie wiem bo na co dzień się nie posługuje takimi danymi więc nawet nie wiem czego dotyczą
Spokojnie ,trading wymaga cierpliwosci -czekalem na cos podobnego na gbp od 0700 .Teraz spokojnie sobie siedze i patrze gdzie to zamknac .

Jak nie rozumiesz ani jednego wykresu nic nie poradze ,poza tym ,ze ja na Twoim miejscu dalbym sobie spokoj .

A tak na marginesie to co na tym ostatnim wykresie jest do rozumienia ? Ilosc sprzedanych (na )lub kupionych z oferty na danym poziomie cenowym .Reszta to kwestia oceny pozycji -jak w szachach .

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Aaaaa czyli to jest wykres? na dodatek funta? :shock: z taką iloscią danych bym do komputera nie podchodził bo głowa by mnie bolała na samą myśl że mam na to patrzeć :D hehe A tak na serio to ja raczej opieram się na danych dla GBP i USD oraz na poziomach fibo ze wsparciami oporami i na tym bazuję w jednej z moich strategii. Jestem początkującym więc wybacz pytanie ale przyzwyczajony jestem do "standardowych wykresów"
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Wyglada na likwidacje pozycji krotkich -mysle ,ze ostatnie pol godziny skonczy sie wybiciem ,mimo ,ze posiadacze akcji trzesa sie ze strachu .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Za pierwszym razem sie nie udalo i zadzialal stop loss ,za drugim juz ten stop loss musial byc wiekszy i sukces .

Wyjscie poza wczorajszy range i powrot do wczorajszej rotacji (a w zasadzie dolnej dystrybucji ) .

E-mini .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Big boys tego zjazdu nie sprzedawali a wrecz przeciwnie ,teraz drobni spieprzaja z rynku .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Czasami handel wyglada prosto jak budowa cepa ,nie mozna tylko sie dac ta prostota omamic .
Idziemy najprawdopodobniej w rejon pomiedzy HVA z dwoch dni z poprzedniego tygodnia i tam mam jedna z opcji ,ze w tych okolicach sie zamknie a druga to okolice 3014 na kontrakcie .Ruch teraz wykonywany idzie na lekkim wolumenie.

Dzisiaj wejscie na bardzo malym stopie ,wolumen wskazywal na powrot do zakresu z piatku ,delta wzrastala .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Takie tam sobie ,dokumentowane od do czasu w zaleznosci od humoru

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Na sreenie trwa walka o wejscie do wczorajszego range-u (litera E z wczoraj ),co czynilo to bardzo prawdopodobnym ze wzgledu na charakterystyke wykresu F6 ,ktorego tu nie zamieszczam ,ale jak wyglada jest wyzej .
W momencie gdy wysylam tego posta juz weszlo i oczywiscie long z celem co najmniej POC na 3141.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ