Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
HTR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:31

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: HTR »

inwestor2006 pisze:jak rozumiem licencję jak wyCYCkać klienta do dna hehe

no i po co takie głupie komentarze?znasz moich klientów?jesteś jednym z nich? masz w ogóle jakąś wiedzę że tak komentujesz?boli Cie coś?bo ja nie rozumiem po co takie głupie komentarze się tutaj pojawiają...
głupie komentarze pojawiają się, bo zawsze będą się pojawiać. Natomiast Ty się nie irytuj tym, bo piszesz nie tam gdzie trzeba o 'przytulonych'.. I nie ważne dla mnie ile 'przytuliłeś' dzisiaj czy wczoraj. Ważne jest to, byś umieszczał to w odpowiednim dziale. Więc jak masz się na kogoś burzyć, że wlepia 'głupie komentarze' to się burz- Twoja rzecz. Ale w swoim wątku. Ten jest o zupełnie czymś innym niż 'ile to przytuliłem dzisiaj'.

Także Stary- zero stresu- zakładaj wątek o przytulaniu i mizianiu, pokazuj wejścia/wyjścia i wypraszaj z niego ludzi, którzy Ci nie pasują.

Pozdrawiam,
HTR.

inwestor2006
Gaduła
Gaduła
Posty: 348
Rejestracja: 27 sty 2015, 14:12

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: inwestor2006 »

No i założyłem inny wątek gdzie prezentuje wejścia i myfxbook konto...i tam wcale nie jest lepiej

HTR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:31

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: HTR »

inwestor2006 pisze:No i założyłem inny wątek gdzie prezentuje wejścia i myfxbook konto...i tam wcale nie jest lepiej
No to do modów ładować, że offtop leci..
Z resztą... Czym Ty się przejmujesz- kojarzysz dziennik danbo86?
Hejt za hejtem, a rad również było co nie miara... W sumie więcej rad niż hejtu, bo tam sam autor hejtował się niesamowicie zaliczając MC po MC...

Stali bywalcy tego dziennika (a było go ponad 100 stron) wyrzucali się sami.
Nie przejmuj się hejtem, hejt był, jest i zawsze będzie.

pokazuj zagrania i tyle..Jeśli chcesz, by z ktoś wyciągnął jakąś naukę z Twoich wejść, to pisz dlaczego tak, a nie inaczej.

Ja nie zagram nawet nanolotem, bawię się demo, ostatnio iForex dał mi 25 $ za friko... z tego mam jż tylko 8 xD
Wcale ,mnie to nie boli, bo bawię się czymś, co dostałem- na grę za swoje nie jestem jeszcze gotowy... Ale z takich dzienników jakie tu czytam czuje, że może uda się być kimś innym niż tylko dawcą kapitału na rynki.
Ale na pewno jeszce nie teraz...

Awatar użytkownika
jacek89
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 22 lut 2010, 19:41

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: jacek89 »

Co sądzicie o tym systemie? Czy ktoś zna coś podobnego?

http://allegro.pl/forex-juz-nigdy-nie-s ... 87369.html

Aktualnie jeden z najpopularniejszych na całym portalu...
"Na giełdzie grają twardzi ludzie, którzy chcą zabrać Ci pieniądze, a nie mają zamiaru głaskać Cię po główce" A. Elder

jackub

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: jackub »

"aktualnie jeden z najpopularniejszych na całym portalu" pieszesz o tym bazarze Alegro?/ To że bazar jest wielki nie zmienia faktu że to tylko bazar...
Literaturę o finansach o foreksie kupuje się w "maklerskiej", potem zdobywa się wiedzę , wykonuje się setki/tysiące testów i juz po kilku latach jestes gotowy do podjęcia próby zbudowania własnego systemu, ktory byc może będzie zarabiał.
Ale tak naprawdę, wszystko co potrzebujesz jest ZA DARMO w INTERNECIE... wystarczy trochę szukania potem potu, łez i 10000 godzin cięzkiej pracy
Pozdrawiam i Życzę Sukcesów

Awatar użytkownika
matman
Gaduła
Gaduła
Posty: 110
Rejestracja: 21 wrz 2008, 13:39

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: matman »

jacek89 pisze:Aktualnie jeden z najpopularniejszych na całym portalu...
Naiwnych którzy to kupią pewnie nie zabraknie. Gość żeruje na niewiedzy początkujących wciskając im kolejny cudowny wskaźnik, kolejnego świętego grala. Pokazuje screeny z zyskownymi transakcjami które po pierwsze mogą pochodzić z platformy demo, a po drugie może to być udane wejście w gąszczu nieudanych które na wykresie nie zaprezentował.
Poza tym allegrowicz nawet nie próbuje nas przekonać do tego, że on na tym wskaźniku zarabia na rzeczywistym rynku.
Kolejna sprawa, zobaczcie co pisze: "Cena zgodnie z zapowiedzią poszła w górę, chociaż myślę że wciąż jest bardzo niska"
Widać, że jest to sprytny marketingowiec, który mocno angażuje się w zarabianie na sprzedaży tego systemu.
Prawdopodobnie poległ na rzeczywistym handlu, ale coś się nauczył, umie programować, ma żyłkę handlowca więc znalazł swój sposób na zarabianie.

Dualgate
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 14 sie 2014, 15:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Dualgate »

Jedni ceny podnoszą, drudzy opuszczają :lol: . Apropo co z tym systemem? gdzie tu jest haczyk?
http://allegro.pl/forex-dax-30-strategi ... 64942.html
Koles zaczynał od wysokiej ceny, nie pamiętam 500? teraz jest połowa tego. System wygląda na nieuznaniowy, więc czemu nie ma MyFxBook? Skoro niby działa, co potwierdzają komentarze.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Dualgate pisze:Jedni ceny podnoszą, drudzy opuszczają :lol: . Apropo co z tym systemem? gdzie tu jest haczyk?
http://allegro.pl/forex-dax-30-strategi ... 64942.html
Koles zaczynał od wysokiej ceny, nie pamiętam 500? teraz jest połowa tego. System wygląda na nieuznaniowy, więc czemu nie ma MyFxBook? Skoro niby działa, co potwierdzają komentarze.
http://forex-nawigator.biz/forum/system ... ml#p757711

Awatar użytkownika
cik3
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 09 mar 2013, 17:50

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: cik3 »

jacek89 pisze:Co sądzicie o tym systemie? Czy ktoś zna coś podobnego?

http://allegro.pl/forex-juz-nigdy-nie-s ... 87369.html

Aktualnie jeden z najpopularniejszych na całym portalu...
Jest to wskaźnik siły walut dostępny w necie( np.: CCFp_v1.0.2cverte ) od biedy w połączeniu z stoch lub rsi można ugrać kilka pipsów.

Dualgate
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 14 sie 2014, 15:00

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Dualgate »

JAREK67 pisze:
Dualgate pisze:Jedni ceny podnoszą, drudzy opuszczają :lol: . Apropo co z tym systemem? gdzie tu jest haczyk?
http://allegro.pl/forex-dax-30-strategi ... 64942.html
Koles zaczynał od wysokiej ceny, nie pamiętam 500? teraz jest połowa tego. System wygląda na nieuznaniowy, więc czemu nie ma MyFxBook? Skoro niby działa, co potwierdzają komentarze.
http://forex-nawigator.biz/forum/system ... ml#p757711
Dzięki, widze że niezła telenowela mnie ominęła :mrgreen:

Znów poszło kilka sztuk, może ktoś potwierdzić te wyniki?? Bo wciąż mam mieszane uczucia.

ODPOWIEDZ