Sygnały transakcyjne na FOREX i kontrakty

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SygnalyTransakcyjne
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2012, 16:57

Nieprzeczytany post autor: SygnalyTransakcyjne »

"Dałby zysk" ... "gdybyśmy tu grali zarobilibyśmy" i inne tego typu teksty,no po prostu masakra...że ludzie to kupują...Próbuje się doszukać informacji od kiedy realnie inwestujecie i nie mogę .
A mi się wydaję, że w tym cytacie widać naszą pokorę. Nie piszemy w trybie stwierdzającym, tylko przypuszczającym. W ten sposób informujemy, że strategia ma potencjał zysku, ale ostateczny wynik wygenerowany przez nią zależy również od innych czynników.

Pisząc w trybie stwierdzającym stawiam się w roli sędziego ostatecznego.
Pisząc w trybie przypuszczającym zwracam uwagę potencjalnego subskrybenta i zachęcam do poznania wszystkich warunków, które pozwolą mu osiągnąć wynik, jak najbardziej zblizony do tego prezentowanego na stronie. Wybrałem opcję nr 2 jako bardziej uczciwą.
Profesjonalny dostawca sygnałów transakcyjnych na rynki giełdowe, towarowe oraz FOREX.

"Your job as Professional Trader is to follow your rules."

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Nie pokorę,a po prostu dajecie do zrozumienia,że sami z tego nie skorzystaliście.

Uczciwa opcja jest taka,że to jest sprawdzone.Nie trzeba być od dziś na fx,żeby stworzyć tysiące strategii i stwierdzić gdzie co ja bym to nie zarobił na historii.

Z tą pokorą to w sumie poszalałeś.
"włoż rękę tygrysowi do pyska,na języku leży 200zł,nie POWINIEN Cię ugryźć".Włożysz?
Analogicznie widzę to tutaj.
Tylko Ty podpierasz się backtestami,analogicznie byłyby to filmy,może nawet kreskówki pokazujące zabawę z tygrysami.

Osoby,które szkolą na forum mogliśmy w różny sposób zweryfikować,Ciebie nie możemy w żaden.Za bardzo to wszystko jest niewiadome,i "hipotetyczne" żeby było warte uwagi.

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

2+2=4
O_S_A pisze:Witam serdecznie, na forum nie udzielam się dużo.
Poszukuje programisty, który napisze grupie inwestorów zaawansowane roboty giełdowe oparte o protokół FiX 4.2.
Cenimy sobie poufność i solidność.
Czekamy tylko na poważne propozycje.

Więcej informacji na PM.

P.S. Proszę moderatora o zamknięcie tematu.
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... ht=#395996

O_S_A przyznaj sie, siedzisz w spolce z SygnalyTransakcyjne

Awatar użytkownika
SygnalyTransakcyjne
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2012, 16:57

Nieprzeczytany post autor: SygnalyTransakcyjne »

O_S_A przyznaj sie, siedzisz w spolce z SygnalyTransakcyjne
Przepraszam, że to napiszę... A Smoleńsk to był zamach, tak? :) :) :)

Oficjalnie dementuję - nie znam osoby, która pisze jako O_S_A
Profesjonalny dostawca sygnałów transakcyjnych na rynki giełdowe, towarowe oraz FOREX.

"Your job as Professional Trader is to follow your rules."

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

SygnalyTransakcyjne to moze napiszesz nam cos o sobie? skad wiesz o tym forum, jaka masz przeszlosc z tym forum? jaki miales wczesniej nick na tym forum?
jak masz na imie? jak na nazwisko? jakie wyksztalcenie? ile lat? jak dlugo na FX? gdzie zarejestrowana firma? jaki kapital firmy? kto jest wlascicielem spolki? ilu jest wspolwlascicieli? imiona, nazwiska i nicki z forum tychze wspolwascicieli?

po podaniu takich informacji moglbym przynajmniej zastanowic sie powaznie czy nie chcesz mnie wydymac na kase.

silent

Nieprzeczytany post autor: silent »

mah1y jestes taki jak 95% tego forum.
W żadnym temacie nie ma praktycznie niczego wartościowego a jeśli jest to wokol kręci się właśnie taka bezsensowna dyskusja o ile caly temat takim szambem nie jest.
po 1 nie jestem za ani przeciw SygnalyTransakcyjne, głupoty i bezsensownego podżegania i szczekania jednego przez drugiego nie lubie, to samo jeśli ST wprowadza kogos w błąd....
po 2 user osa zwrocil uwage ,ze powyzej wymieniony user korzysta z instrumentów innych niż forex a wy jak slepi forex forex forex... zal mi was :)
po 3 nie czytałem dokładnie ale ktos sie oburzył o 100 k usd :) ok
ale czy ktoś wogole chociaż liznął tematu Opcji/futures i wie jakie lewary i marginy tam obowiązują ? podejrzewam ,ze nie ....


Osobiście uważam ,ze wchodzenie na tego typu rzeczy tylko i wyłącznie jeśli ktoś by był na rynku z 2 lata i potwierdziłby mi to user ,który byłby w srodku (moj znajomy). Nie zaufałbym przy tak znikomych informacjach
tej firmie i to moje zdanie ale prosze was ludzie jak macie pisać głupoty i udawać ekspertów mając zerową wiedzę wprowadzając w błąd innych to lepiej zamilknijcie


@Szwajcar krytyka jak najbardziej ale najpierw poczytaj
wiadomo ,ze nikt o zdrowych zmysłach nie rzuci bez sprawdzenia czy firma przez rok/2 zarabiała 100 kawałków ale takie sa realia na futures ,ze bez takiej kasy za bardzo nie masz tam co sie pokazywać jeśli chcesz dobre prowizje do tradowania no i oczywiście oraz trzeba posiadać swój na siebie skrojony system....

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

silent pisze:po 2 user osa zwrocil uwage ,ze powyzej wymieniony user korzysta z instrumentów innych niż forex a wy jak slepi forex forex forex... zal mi was Smile
ahh

ja tam ciągle mowie o tym:

http://sygnalytransakcyjne.pl/sygnaly/forex

czy to 100k, czy 2,6 % zysku dotyczą właśnie strategii forex
silent pisze:forex forex forex
tu coś do tego :
Forum Forex Strona Główna
kolejny argument do :
silent pisze:forex forex forex
To ten screen ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Mi z tymi 100k USD bardziej chodziło o to, że przy zysku tym jak tam jest w screenie lnk. te około 47k to blado wypada, ale od 20k USD to może być.
Tylko o to.
A na futures nawet polskim FW20 rachunki po 500k PLN to normalność. Na niemieckim DAXie poprzez czyste futures to będzie około 3x więcej.

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Szwajcar pisze:Mi z tymi 100k USD bardziej chodziło o to, że przy zysku tym jak tam jest w screenie lnk te około 47k to blado wypada
Dokładnie o to samo mi chodzi, dodając do tego że te 47k zostało wypracowane "hipotetycznie" na przełomie 5 lat jeszcze bladziej, i niestety taka jest prawda

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

silent pisze:mah1y jestes taki jak 95% tego forum.
W żadnym temacie nie ma praktycznie niczego wartościowego a jeśli jest to wokol kręci się właśnie taka bezsensowna dyskusja o ile caly temat takim szambem nie jest.
.
Dzieki za zwrocenie cennej uwagi,
Musze przyznac ze sam to zauwazylem ze niepotrzebnie udzielam sie w niektorych tematach.
Bylem zainteresowany jak ta cala umowa ze sprzedaza sygnalow odbywa sie, chcialem poznac o co chodzi sprzedajacemu i do kogo skierowana jest oferta. Sprzedajacy odpowiadal bardzo wymijajaco na moje pytania, co mnie troszke rozzloscilo i zaczalem niepotrzebnie drazyc temat.

Juz sie wylaczam i tak nic sensownego tutaj nie wniose.

pozrawiam.

ODPOWIEDZ