Sygnały transakcyjne na FOREX i kontrakty

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

SygnalyTransakcyjne pisze:Wyobraź sobie strategię. Korzysta z niej dwóch traderów. Oboje mają 100 zł kapitału. Jeden z nich w sygnał wygenerowany zainwestuje 100 zł (100% kapitału), a drugi 1 zł (1% kapitału). Upraszczając temat i zakładając, że zamknęli zyskowną pozycję w tym samym czasie jeden z nich zarobi 100% kapitału i będzie miał 200 zł, a drugi 1% kapitału i będzie miał 101 zł. To jest ta sama strategia, a wyniki jak różne? To jest ta "kontrowersja", o której pisałem. Może źle się wyraziłem, a może Ty źle zrozumiałeś?
Eeeeee... ty o tak poważnie?? :mrgreen:

Tylko jeden z nich zarobi 100% ryzykując 100% drugi z nich zarobi 1% ryzykując 1% ja tu nie widzę kontrowersji tylko chamski manipulowanie liczbami udając kontrowersje i tyle
SygnalyTransakcyjne pisze:który założył, że kapitał początkowy to 100 000$, a ryzyko w pojedynczej transakcji to 1 kontrakt
Nikt tu nic nie zakładał, gdybyś udzielał jasnych odpowiedzi wszystrko było by jasne

kapitał początkowy 100k ? ty to sam napisałeś
ryzyko 1% ty to sam napisąłeś, w tle pojawia sie 15k potem bo wyśmianiu 2,6% pojawia sie 0,15% ryzyka przy 100k ktorego nigdzie wcześniej nie było, manipulacja jakiej mało

Znamipulowałęś rownież kontrowersje % pokazując to w taki sposob w jaki tobie jest to wygodne, nie ma czegoś takiego jak kontrowersja procentów

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

SygnalyTransakcyjne pisze:
za robienie danych w locie tak jak mu pasuja (nic sie nie zgadza od poczatku)
za brak dokladnych odpowiedzi na proste pytania
Patrząc na temat trochę szerzej są trzy możliwości takiej sytuacji:

1) oszukuję, kręcę i nie wiem co piszę?
2) nie umiem tłumaczyć?
3) Twoja dotychczasowa wiedza i doświadczenia nie pozwalają Ci zrozumieć, tego o czym dyskutujemy.

Pozostałe punkty trudno mi skomentować.
nie wydaje mi sie ze oszukujesz (przynajmniej nie w tym momecie, oszukiwac bedziesz jak glupki zaczna kupowac Twoje sygnaly.)
natomiast:
wydaje mi sie ze krecisz i nie wiesz co piszesz (zmyslasz a pozniej ciezko Ci odkrecic co juz napisales)
wydaje mi sie ze nie umiesz tlumaczyc (nie odpowiadasz na proste pytania)
Moja dotychczasowa wiedza i doswiadczenie pozwala mi zrozumiec ze nie zarabiasz na FX i chcesz sprzedawac sygnaly zeby zaczac zarabiac uzywajac FX posrednio

szkoda ze nie poswiecisz czasu na skomentowanie reszty moich punktow - jestem potencjalnym klientem i moje odczucia co do Twojej osoby wypunktowalem. Jestem przekonany ze nikt jeszcze nie kupil Twoich sygnalow i jesli nie przestaniesz sie osmieszac to nikt nie kupi. Taki ban na rok pozwoliby Ci przemyslec swoja strategie marketingowa.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
O_S_A
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 27 cze 2010, 19:20

Nieprzeczytany post autor: O_S_A »

3) Twoja dotychczasowa wiedza i doświadczenia nie pozwalają Ci zrozumieć, tego o czym dyskutujemy.
Zgadzam się z kolegą w 100%. Jeżeli nie mieliście do czynienia z prawdziwą giełdą, to niestety nie dacie rady zrozumieć o czym pisze kolega SygnałyTransakcyjne. Dla mnie wszystko co piszesz jest jasne w 100%.

Choć muszę przyznać, że brak historii i płatny okres próbny jest mało zachęcający.

Cała reszta jest jak najbardziej jasna i zrozumiała.

Pozdrowienia dla wszystkich zarabiających kupę siana u brokerów MM (jest tu taki?)

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

O_S_A pisze:Zgadzam się z kolegą w 100%. Jeżeli nie mieliście do czynienia z prawdziwą giełdą, to niestety nie dacie rady zrozumieć o czym pisze kolega SygnałyTransakcyjne. Dla mnie wszystko co piszesz jest jasne w 100%
Gratuluje umiejętności kryptograficznych, świetnych domysłów bo spora część info pojawiła sie od sygnałów dopiero w ostatnich postach, oraz świetnego obycia z "prawdziwą giełdą " ;)

Awatar użytkownika
O_S_A
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 27 cze 2010, 19:20

Nieprzeczytany post autor: O_S_A »

Po pierwsze: wszystkie informacje są umieszczone na stronie autora tematu.
Cała kłótnia w tym temacie nie ma najmniejszego sensu. Wszystko można sobie samemu policzyć. Uważam, że autor nie zmusza nikogo do korzystania z jego oferty. A brak odpowiedniej wiedzy użytkowników udzielających się w tym temacie i dyskutujących o rzeczach o których nie mają pojęcia jest dla mnie żałosne.

Jak pewnie zauważyłeś nie udzielam się specjalnie dużo na tym forum, choć jestem już dość długo użytkownikiem. Dobrze wiedziałem, że na forum 90% wypowiedzi to krytyka nie poparta wiedzą, ale czytając ten temat nie wytrzymałem bez komentarza. Muszę przyznać, że czytanie postów w tym temacie jest lepsze od oglądania kabaretu.

Nie uważam się za osobę, która wie wszystko, ale dlatego nie udzielam się dużo, a co najważniejsze nie krytykuje ludzi, którzy piszą o czymś o czym nie mam pojęcia.

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

O_S_A pisze:Nie uważam się za osobę, która wie wszystko, ale dlatego nie udzielam się dużo, a co najważniejsze nie krytykuje ludzi, którzy piszą o czymś o czym nie mam pojęcia.
OSA zauważ, ze autor nie podaje historii transakcji co już czyni ofertę niepoważną koniec kropka.
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
O_S_A
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 27 cze 2010, 19:20

Nieprzeczytany post autor: O_S_A »

Ok Brother, zgadzam się z Tobą, ale w moim poprzednim poście napisałem o tym. Mój komentarz dotyczy dyskusji wokół zwrotu z inwestycji jaki daje korzystanie z sygnałów autora.

Masz racje, że brak historii realnych transakcji z przynajmniej roku wstecz jest elementem raczej odstraszającym, lecz jak autor napisał od 7 maja będzie można sprawdzać jak sobie radzi jego strategia live. Więc uspokoiłbym się i poczekał, aż czas wszystko zweryfikuje.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Krytyka jest jak najbardziej uzasadniona. Również czytam temat i takiego czarodzieja to jeszcze nie widziałem. Zobaczymy kogo oczaruje tą gadką o 100k USD i ryzyku 0.15% ?
Zresztą od razu widać paradoks i to z każdymi takimi biznesami na sygnały. Niech sam sobie gra a nie liczy na abonamenty innych. A pozatym to ciąg strat jest niewiadomą.

Awatar użytkownika
SygnalyTransakcyjne
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2012, 16:57

Nieprzeczytany post autor: SygnalyTransakcyjne »

Zobaczymy kogo oczaruje tą gadką o 100k USD i ryzyku 0.15% ?
Rozważaliśmy sytuację:
kapitał początkowy:100 000 USD
średnie ryzyko (dla strategii FOREX) w pojedynczej transakcji przy minimalnym wolumenie (czyli 1 kontrakt): 150 USD

Z proporcji wychodzi, że w takim przypadku trader ryzykowałby 0,15% kapitału.
A pozatym to ciąg strat jest niewiadomą.
Ciąg strat jest podany przy każdej strategii. Dla strategii FOREX max ciąg strat, który miał miejsce w latach 2007-2012 to 17 strat z rzędu.
Profesjonalny dostawca sygnałów transakcyjnych na rynki giełdowe, towarowe oraz FOREX.

"Your job as Professional Trader is to follow your rules."

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

O_S_A pisze:Po pierwsze: wszystkie informacje są umieszczone na stronie autora tematu
Wszystkie procz kapitału dla jakiego wyliczane są te "zyski" i po ciężkich bojach dowiadujemy sie że jest to 100k

http://sygnalytransakcyjne.pl/sygnaly/forex

Styczeń zysk - 320 $ czyli 0,3% !!!
luty zysk - 509$ czyli 0,5% !!!
marzec zysk- 2600 czyli 2,6% !!!

to sa te oszałamiające wyniki? skoro autor twierdzi że strategia jest bardzo profesjonalna dlaczego sam tak mało ryzykuje? obawia sie?

Druga sprawa

skuteczność na poziomie 30%
47 % zysku na poziomie 5 lat !!
Pamiętając oczywiście że sa to backtesty i hipotetyczne zyski a one dośc często wychodzą bardziej "optymistycznie"

Po prostu rewelacji w tym nie widze a po wynikach widze natomiast że wystarczy aby autor miał 5 klientow aby zarabiał więcej niż na swoim systemie z depo 100k :mrgreen:

ODPOWIEDZ