Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 17 gru 2018, 11:48     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

Studia

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
  • Autor
  • Wiadomość

Zaperr44

Uczestnik

Uczestnik

Studia

Nieprzeczytany post11 wrz 2018, 16:19

Witam wszystkich serdecznie, jestem na ostatnim roku szkoły i będę pisał po nowym roku maturę i tu pojawiło się pytanie jakie studia wybrać? Z góry mówię nie jestem napalony na kasę i nie liczę na to że studia pomogą mi zarabiać na forexie :D Po prostu lubię ekonomię i finanse, czuję się w tym dobrze więc wybrałem 3 kierunki : inżynieria finansowa,rachunkowość i finanse no i ogólny kierunek ekonomiczny. I tu zwracam się do was z pytaniem jaki kierunek najlepiej wybrać w którym choć w jakimś stopniu zdobyłbym wiedzę którą będę mógł wykorzystać w przyszłości (nie ukrywam że chciałbym zostać maklerem w przyszłości :D) Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika

meylo

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 1

Re: Studia

Nieprzeczytany post11 wrz 2018, 20:00

Jeśli chcesz zostać maklerem to co robisz na forum ludzi uczących się jak zarabiać na rynku? Rynek nie odpala prowizji.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Pinok

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post16 lis 2018, 09:14

Inżynieria finansowa albo rachunkowość i finanse. Wybierz taki, który będzie najbardziej ukierunkowany na liczenie i zobacz, który z nich w programie ma jak najwięcej przedmiotów z badań rynkowych

Wojtek15

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post06 gru 2018, 13:04

Moim zdaniem ekonomia będzie najlepsza opcją, bo wiedza taka w miare ogólna. Przyda się na wielu posadach albo we własnej działalnosci
Awatar użytkownika

Mustafa

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 4

Nieprzeczytany post06 gru 2018, 21:46

Kierunek Ekonometria w informatyce zaliczany jest do nauk ekonomicznych i skupia się przede wszystkim na metodach analizy zjawisk gospodarczych - szkoda, że za moich czasów takiego kierunku nie było. Ekonometria, matematyka w finansach lub inżynieria finansowa. Ekonomia i rachunkowość nie polecam chyba, ze chcesz być księgowym. ALE wybierz to w czym najlepiej się czujesz! Znam kilka osób, które pod koniec edukacji albo co gorsza kilka lat w zawodzie stwierdziły, że to ich męczy, a poszły tam, bo moda, wszyscy szli itd.
Uwierz mi nie warto przez resztę życia chodzić do pracy którą szybko znienawidzisz.
but who cares

Wróć do Off-topic