Sprzedaz EA (10 kopia)

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Foregin
Gaduła
Gaduła
Posty: 164
Rejestracja: 09 lut 2007, 12:44

Nieprzeczytany post autor: Foregin »

Autor i wlasciciel tego systemu: http://www.myfxbook.com/members/kovalsk ... sys/180138 dzisiaj podal ogloszenie o sprzedazu swoja EA: http://forum.alpari.ru/showthread.php?p ... ost2776099

koszt 300 $

sprzedaza ograniczona, tylko 10 kopia (jak on mowi); jezeli kogos to interesuje to moze skontaktowac sie z nim: kovalskyi777@gmail.com (a jednak polskiego on nie wie, mozliwe angelski)

w ogole, na wszelki wypadek udzielem informacji

Dodano po 8 minutach:

Tymczasem jak napisalem post - temat z ogloszenia juz skasowany! Nie wiem po jakej przyczynie, cud. Jak by to ni bylo, ale adres e-mail jest.

Dodano po 17 minutach:

przypomnielem sobie, na forum Alpari istnieje prawidlo: zabronione podawac jakis reklama dla tych uzytkownikow, ktore nie ma wlasnego PAMM-rachunka u tego brokera. Kowalski nie ma i jego watek zostal skasowany przez moderatora. O to chodzi.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Czemu nagle chce on sprzedać to dla 10 osób tylko ?

Awatar użytkownika
Foregin
Gaduła
Gaduła
Posty: 164
Rejestracja: 09 lut 2007, 12:44

Nieprzeczytany post autor: Foregin »

Cadermo, nie wiem, zauwazylem jego ogloszenie i natychmiast podal tu; z nim wlasne nigdy nie obcowalem.

byc moze, dlatego, ze on ma taki opinie ze jesli system za duzo rozpowczechnia sie - to taki system zaprzestawa zarabiac.

Dodano po 3 minutach:
By_żyło_się_lepiej pisze:Czyli chce opchnąć sys z DEMO za 300 baksów? Ale jaja! Przecież istnieją darmowe robiące po 10000% w takim samym czasie ... Żałosne ... :)
Jak mowia Ukraincy " za szo kupiw, za to prodaw" :) ja tylko pozostawiam informacja i tyle; komu to trzeba, komus nie - to kazdy sam sobie niech rostrzyga

Awatar użytkownika
mikolaj2
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 04 maja 2011, 14:37

Nieprzeczytany post autor: mikolaj2 »

By_żyło_się_lepiej pisze:Przecież istnieją darmowe robiące po 10000% w takim samym czasie
Proszę o linki lub nazwy :-)

ODPOWIEDZ