Skrypt do wyznaczania poziomu BE dla pozycji b i s?

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
adriano87
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:32

Skrypt do wyznaczania poziomu BE dla pozycji b i s?

Nieprzeczytany post autor: adriano87 »

Witam, szukam jakiegoś skryptu, albo dwóch, które wyznaczałyby po naniesieniu ich na wykres linię, na której moje zlecenia sell albo buy mają poziom zerowy, BE. Da się to gdzieś znaleźć? Szukałem i znalazłem, ale tylko taki skrpt, który pokazuje mi be WSZYSTKICH pozycji...

adriano87
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:32

Nieprzeczytany post autor: adriano87 »

Nikt nie slyszal o takim skrypcie?

Awatar użytkownika
xamael
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 09 cze 2009, 14:54

Nieprzeczytany post autor: xamael »

a to nie powinien byc bardziej indykator? Może sam napiszesz? Nie jest to takie trudne, wyskarczy kuknąc w źródło RSI.
Nie rozumiem tylko o co ci chodzi z tymi wszystkimi pozycjami, jezeli masz 4 pozycje na róznych cenach to jak chcesz pokazywac ta linie?
Trzymając się systemu: 82% skuteczności || Grając wbrew systemowi: 8% skuteczności. Dyscyplina jest autorem większości zwycięstw.

adriano87
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:32

Nieprzeczytany post autor: adriano87 »

xamael pisze: Nie rozumiem tylko o co ci chodzi z tymi wszystkimi pozycjami, jezeli masz 4 pozycje na róznych cenach to jak chcesz pokazywac ta linie?

Chodzi o sytuacje, w ktorej mam otwarte np. 5 pozycji krotkich i 5 dlugich i chce poznac miejsce, gdzie suma wszystkich pozycji dlugich wyniesie zero, (be pozycji buy). To samo z pozycjami krotkimi. Tak jak wspomnialem, do tej pory znalazlem tylko skrypt, ktory wyznacza linie na wykresie (be) ale WSZYSTKICH pozycji, ktore mam aktualnie otwarte. Nie rozgraniczajac sie na pozycje krotkie i dlugie. A ja wlasnie chcialbym znalezc skrypt albo indykator, ktory wyznaczy oddzielna linie pozycji sell, a oddzielna pozycji buy.
Niestety, pisac sam absolutnie nie potrafie...
Tutaj jest skrypt, ktory posiadam - http://codebase.mql4.com/6274

Awatar użytkownika
xamael
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 09 cze 2009, 14:54

Nieprzeczytany post autor: xamael »

Aha czyli rozumiem chodzi ci o to przy jakiej cenie na danym typie pozycji bedziesz na tzw. 0

Dodano po 1 minutach:

Jak będę miał chwile wolnego czasu to może spróbuje coś skrobnąć, ale najwcześniej w weekend
Trzymając się systemu: 82% skuteczności || Grając wbrew systemowi: 8% skuteczności. Dyscyplina jest autorem większości zwycięstw.

adriano87
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:32

Nieprzeczytany post autor: adriano87 »

xamael pisze:Aha czyli rozumiem chodzi ci o to przy jakiej cenie na danym typie pozycji bedziesz na tzw. 0

Dodano po 1 minutach:

Jak będę miał chwile wolnego czasu to może spróbuje coś skrobnąć, ale najwcześniej w weekend
Dokładnie o tym mówiłem, cieszę się, że mnie zrozumiałeś. Będę bardzo rad jak coś napiszesz, pozdrawiam!

Awatar użytkownika
xamael
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 09 cze 2009, 14:54

Nieprzeczytany post autor: xamael »

TO ma doliczac tez swap i commision?
Trzymając się systemu: 82% skuteczności || Grając wbrew systemowi: 8% skuteczności. Dyscyplina jest autorem większości zwycięstw.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

On to pewnie chce do broka MM więc commission odpada...
A patrzyłeś luktom PL ZONE ? Tylko nie pamiętam jak to radziło sobie z przeciwnymi zleceniami. Popróbuj.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adriano87
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:32

Nieprzeczytany post autor: adriano87 »

Cyb pisze: A patrzyłeś luktom PL ZONE ? Tylko nie pamiętam jak to radziło sobie z przeciwnymi zleceniami. Popróbuj.
To jest ciekawy wskaźnik, ale z tego co zdążyłem zauważyć, obrazuje aktualną sytuację. A ja we wskaźniku, bądź skrypcie właśnie chciałbym wyznaczyć poziom, w którym bedę na zero w danym typie pozycji, coś typu skryptu, który wyżej podałem, ale on wykreśla linięsumując WSZYSTKIE pozycje, dzięki czemu wiem gdzie ustawić tp bądź sl. Ale dzięki za zainteresowanie.

xamael pisze:TO ma doliczac tez swap i commision?
Nie musi :) tak jak Cyb zgadł, będę tego wskaźnika lub skryptu używał na razie u MM.

Awatar użytkownika
xamael
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 09 cze 2009, 14:54

Nieprzeczytany post autor: xamael »

wklejam mój indykator MultiBE ale musze tam jeszcze dopisac obsługe dla typu SELL, moze jutro. Ale pogladowo to tak własnie działa. Oczywiście będzie lekko skakał w zalezności od spreadu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ