Siłownia

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Noob
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 397
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:39

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Noob »

Heh, zdaję sobie sprawę, że są osoby, które robią więcej niż 30 podciągnięć, filmik z mistrzostw polski nie jest potrzebny, żeby mnie przekonać. Inna sprawa, że zasady jakieś dziwne - w taki sposób jak ten typ to ja też bym zrobił >20. Myślałem, że głowa musi być nad drążkiem, on wygląda jakby nawet brodą nie sięgał.

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

Ja Cie pier...... to są mistrzostwa? Chyba w błaznowaniu, jak się podciągam to całkiem prostuję ręce,
a nogi to albo zgięte albo sztywno wyprostowane żeby sobie zadania nie ułatwiać. A ten pierwszy
to się z nich wybija hehe zresztą widzicie, dalej nie oglądam :D

To u mnie 184cm, 78kg wagi i 92kg na klatkę więcej mi nie trzeba.
Kalistenika plus worek treningowy wystarcza by być w dobrej formie bez diet itp. :)
Kiedyś miałem problem się 3 razy podciągnąć teraz z 20 nie ma problemu, najtrudniej zacząć.
“Obstacles can’t stop you. Problems can’t stop you. Most of all, other people can’t stop you. Only you can stop you.”J. Gitomer
"Otwórz oczy, pajacu." Sokrates

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Darkey pisze:Ja Cie pier...... to są mistrzostwa? Chyba w błaznowaniu, jak się podciągam to całkiem prostuję ręce,
a nogi to albo zgięte albo sztywno wyprostowane żeby sobie zadania nie ułatwiać. A ten pierwszy
to się z nich wybija hehe zresztą widzicie, dalej nie oglądam :D
Bardziej chodziło mi to, że to wcale nie jest taka wielka filozofia przekroczyć 20 podciągnięć. Noob z tego zrobił jakiś wielki problem jakim nie jest.

Wystarczy spojrzeć na tego gościa ile robi muscle up - na pewno lekko podciąga się 30-40 razy albo i więcej

http://www.youtube.com/watch?v=Bdlx9rAVK7w

A tak z moich doświadczeń, idąc tym programem co wcześniej dawałem linka, w najgorszym razie ilość podciągnięć zwiększa się o 2 miesięcznie, czyli zaczynając z 10 (niski poziom) po roku lekko robimy 35 i to naprawdę nie jest jakiś wielki fenomen.

Moim zdaniem, sprawa jest prosta. Ilość podciągnięć jest zasadniczo wprost proporcjonalna do czasu spędzonego na drążku. Jak ktoś się podciąga 2* w tygodniu po 10 min trudno oczekiwać porażających efektów.

A jak ktoś jest gruby to niech schudnie. :D
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Chrisdot
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:41

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Chrisdot »

"A jak ktoś jest gruby to niech schudnie. :D"
hehe, dobre

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Moim zdaniem, sprawa jest prosta. Ilość podciągnięć jest zasadniczo wprost proporcjonalna do czasu spędzonego na drążku. Jak ktoś się podciąga 2* w tygodniu po 10 min trudno oczekiwać porażających efektów.
Najważniejsza jest systematyczność :) Siła przyjdzie z czasem. U mnie do treningów dorzuciłem bieganie - liczę na spadek masy do 68 kg. Klata nadal 120 kg. Pozdro mistrzowie :564:
No pain, no gain

Awatar użytkownika
Kimkolwiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 960
Rejestracja: 09 kwie 2013, 06:26

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Kimkolwiek »

Ja na klate biore 48kg a waze prawie 100kg wiec troche slabo... za to w robocie widlakiem biore ponad tone na palecie.

ps. Janson dobre zdecie stukalbym jak jehowy do drzwi :564:
Moja droga do wielkiego chajcu: http://www.forexfactory.com/kimkolwiek#27
Cos dla relaksu: https://www.youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI
Nie sprzedaje sygnalow, nie robie szkolen.

WARNING:
DO NOT TRY THIS AT HOME!

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Kimkolwiek pisze: dobre zdecie stukalbym jak jehowy do drzwi :564:
Pytanie czy rzeczywiście trzeba o tym pisać w każdym poście?

Tym bardziej, że akurat obiektywne parametry fizyczne Lindsay Lohan nie są jakieś porażające,
nawet u mnie na wsi można znaleźć lepsze dżagi do seksu. Fizyczność to oczywiście nie wszystko, ale w sumie na tym zdjęciu też jakoś charakteru nie widać.:)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Noob
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 397
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:39

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Noob »

To CIę jara? Byłem pewien, że jak będziesz coś wrzucał to raczej to ;):
http://www.youtube.com/watch?v=B0oVeDXzpdo

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

A tu fajna wysportowana dziewczyna w czarnym stroju :D
http://www.youtube.com/watch?v=Tb6X-pO6IiU
“Obstacles can’t stop you. Problems can’t stop you. Most of all, other people can’t stop you. Only you can stop you.”J. Gitomer
"Otwórz oczy, pajacu." Sokrates

ODPOWIEDZ