Siłownia

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Adrianoforex pisze:
jasonbourne pisze:Tak z ciekawości, czym się różnią te dwa zdjęcia o góry?

Bo jedyna różnica jaką widzę to inne spodenki.;)
Obręcze barkowa , łapy


Swego czasu jak "musiałem" złapać masę to stosowałem metodę wymyśloną przez Arnolda i Franka czyli mocną regresję na klatkę piersiową. Dla siły nieopisana sprawa, dla masy też. Wogóle czytałem wszystko co Arnold powiedział. teraz po raz kolejny czytam jego autobiografię. Super gościu prywatnie. I ta determinacja. Po sylwetce widać, że masz predyspozycje i najlepsze przed tobą. Tylko nie bierz "cudów". Za moich czasów to była tylko "metka" a dla normalnych portagen. Ale do 170 doszedłem, metki nie brałem. Teraz to jak widzę, że w zawodach startują w jakich koszulkach ściągajćych to się załamuję. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Siła musi być :564:
No pain, no gain

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

lucek pisze:Siła musi być :564:


Hi hi hi teraz to nawet nie wiem jak wy to robicie. My masę jechaliśmy do marca, kwietnia. Potem okres przejsciowy czyli dynamika i od połowy czerwca zaczynało się ostro jechac na rzeźbę. Owijalismy się folią i full ćwiczeń aerobowych. Potem nad polskim morzem trochę sie szalało. Potem miesiąc odpoczynku od siłki i od połowy wrzesnia rozruch a od paxdziernika jazda z żelastwem. Siłka w piwnicy, wszystko stalowo żeliwne. Kiedyś to zero gumy więc hałasu co nie miara. I to dowalanie sobie, pas zaciśnięty i jazda. Pozrywane poduszki, magnezia na łapach. Uhhh Lucek korzystaj. Potem kontuzje kręgosłup i koniec. Ale kto wtedy wiedział co szkodzi a co nie. Jak sobie przypomnę ćwiczenia na wiośle, albo źle robiony martwy. Ale power był.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

ta 170 bez sterydow, juz lepiej pisz o trejdowaniu, szkoda ze na sfd nie ma dzialu humor bo tam te bzdury sie kwalifikuja , tak samo 75kg wagi i ponad 110 na klate w kilka miesiecy, dlatego pewnie cwiczy w domu bo gdyby w grupie gdzies na osiedlowej silce takie bajki opowiadal to faceci popadaliby ze smiechu

TMD
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 05 lut 2013, 09:16

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: TMD »

To ja się nawet nie chwalę wynikami :p za to jedziemy z offtopic'iem:
http://www.youtube.com/watch?v=TBvHbnhl ... LzFK0KJOqQ

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

sureshot pisze:ta 170 bez sterydow, juz lepiej pisz o trejdowaniu, szkoda ze na sfd nie ma dzialu humor bo tam te bzdury sie kwalifikuja , tak samo 75kg wagi i ponad 110 na klate w kilka miesiecy, dlatego pewnie cwiczy w domu bo gdyby w grupie gdzies na osiedlowej silce takie bajki opowiadal to faceci popadaliby ze smiechu


A ty wogóle kiedyś ciężko trenowałeś ten sport, czy tylko jako widz się odzywasz? Wiem, wiem, że tac y jak ty to przed ćwiczeniem najpierw sie nałykają, naszprycuja a potem płacz, że kontuzja, że krosty na plecach, że po 2 miesiącach wakacji wszystko wisi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: W końcu ujawnił się forumowy koksiarz. Ale ty o ciężkim treningu wiesz pewnie tyle samo co o tradingu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

-- Dodano: 01 mar 2014, 14:21 --
TMD pisze:To ja się nawet nie chwalę wynikami :p za to jedziemy z offtopic'iem:
http://www.youtube.com/watch?v=TBvHbnhl ... LzFK0KJOqQ


Wynik jak wynik. Wiele zależy od predyspozycji. Możesz wyglądać jak sureshot czyli pryszczaty gościu zza komputera to dla niego jedna seria po 8 razy 100 może być jak odległy kosmoś a dla innego będzie to rozgrzewka. Liczy sie ten pot, to zmęczenia a potem radocha. :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

sam nie wiem czy to mozliwe ze po kilku latach na nawigatorze coraz mniej chce mi sie wchodzic w dyskusje z przyglupami, nawet tylko dla zabawy, dla poprawy humoru, chyba dopada mnie starosc, a co do tekstow mitomana, to kazdy moze je zweryfikowac sam nie ryzkujac straty pieniedzy a zyskujac zdrowie i lepsze samopoczucie, chodzac na silke, laczac przyjemne z pozytecznym, a jak bedzie chcial byc lokalna "gwiazda", to gdy pozna tam kogos kto ma na sztandze powyzej tych skromnych 110 moze mowic, ze jego znajomy wazac 75 kg, najpierw wyciskal 100 a miesiac pozniej 110, a inny ciska 170 na sucho bo ma talent...

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Właśnie wróciłem z siłowni profesionalnej tak jak radziliście i też zapraszałem innych aby dołączyli do mnie ale nikt chętny się nie znalazł, a na pewno ktoś we Wro mieszka :)

Nowa życiówka 114 kg
Biceps: 37 cm
Waga: 70-73 kg

I tak ćwiczę na siłowni którą przedstawiłem na zdjęciu :)

Adrian :564:
No pain, no gain

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

sureshot pisze:sam nie wiem czy to mozliwe ze po kilku latach na nawigatorze coraz mniej chce mi sie wchodzic w dyskusje z przyglupami, nawet tylko dla zabawy, dla poprawy humoru, chyba dopada mnie starosc, a co do tekstow mitomana, to kazdy moze je zweryfikowac sam nie ryzkujac straty pieniedzy a zyskujac zdrowie i lepsze samopoczucie, chodzac na silke, laczac przyjemne z pozytecznym, a jak bedzie chcial byc lokalna "gwiazda", to gdy pozna tam kogos kto ma na sztandze powyzej tych skromnych 110 moze mowic, ze jego znajomy wazac 75 kg, najpierw wyciskal 100 a miesiac pozniej 110, a inny ciska 170 na sucho bo ma talent...


Nie musisz o sobie pisac i będzie po kłopocie. :mrgreen: Jak możesz się wypowiadać o sporcie, którego nigdy nie uprawiałeś. Podobnie z tradingiem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

-- Dodano: 01 mar 2014, 15:24 --
lucek pisze:Właśnie wróciłem z siłowni profesionalnej tak jak radziliście i też zapraszałem innych aby dołączyli do mnie ale nikt chętny się nie znalazł, a na pewno ktoś we Wro mieszka :)

Nowa życiówka 114 kg
Biceps: 37 cm
Waga: 70-73 kg

I tak ćwiczę na siłowni którą przedstawiłem na zdjęciu :)

Adrian :564:

Z czasem dojść do 85-90 kg i wskoczyć na poziom pow. 150 kg. Powodzenia. Widzisz sureshot sam pobyt przed komputerem nic ci nie da poza okularami. Wynik 114 kg przy takiej wadze to już bardzo ładny wynik. Do 130 kg droga otwarta.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Adrianoforex pisze:Z czasem dojść do 85-90 kg i wskoczyć na poziom pow. 150 kg. Powodzenia. Widzisz sureshot sam pobyt przed komputerem nic ci nie da poza okularami. Wynik 114 kg przy takiej wadze to już bardzo ładny wynik. Do 130 kg droga otwarta.
Ja chcę schudnąć do 68 kg. A do 130 kg to daleko, jeśli wgl. możliwe bez żadnych odżywek itp. i przy mojej wadzę. Ale zobaczymy, najpierw niech wskoczy 120 kg :D
No pain, no gain

ODPOWIEDZ