Siłownia

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Aktualizacja:

Przez 4 dni nie byłem na siłowni z powodu choroby ale nie zauważyłem jakiś spadków, a wręcz przeciwnie - chyba trochę siły mi przybyło. W sobotę sprawdzam się ponownie z 112 kg i jeśli pójdzie gładko to podejście pod 115 kg. I za 3 tygodnie planowane 120 :D Pozdrawiam


edit: dodatkowym celem jest zejście do wagi 65 kg.
No pain, no gain

Awatar użytkownika
oswarek
Gaduła
Gaduła
Posty: 202
Rejestracja: 15 mar 2013, 11:09

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: oswarek »

to 112kg to chyba na maszynie i to z kolga wyciskasz:D:D:D czlowieku ja mam w klacie jakies 110cm a bicku jakies 38cm a na klate to max 82kg 6 razy wiec moze setka raz by poszla.... farmazony ladneie cisniesz... w zyciu nie lezales na laweczce i widac ze nie masz rozeznania w ciezarach:D:D:D ciekawe czy twoje posty o tradingu sa prawdziwe bo o silowni to napewno nie:D:D:D

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

oswarek pisze:czlowieku ja mam w klacie jakies 110cm a bicku jakies 38cm a na klate to max 82kg 6 razy wiec moze setka raz by poszla....
Przykro mi :)
oswarek pisze:to 112kg to chyba na maszynie i to z kolga wyciskasz:D:D:D
Nigdy nie ćwiczyłem na maszynie. Ćwiczę sam, a asystuje mi czasami narzeczona :)
oswarek pisze:w zyciu nie lezales na laweczce i widac ze nie masz rozeznania w ciezarach:D:D:D
Tak się składa, że do ćwiczeń mam tylko ławeczkę. Możliwe, że ciężarki są oszukane ale chyba wszyscy co na nich ćwiczą by się nie oszukiwali? U was tak jest?
oswarek pisze:ciekawe czy twoje posty o tradingu sa prawdziwe bo o silowni to napewno nie:D:D:D
Nie wstydzę się tego, że jestem jeszcze leszczem w tradingu i odpowiadam TAK są jak najbardziej prawdziwe :)

Pozdro! :564:
No pain, no gain

Awatar użytkownika
oswarek
Gaduła
Gaduła
Posty: 202
Rejestracja: 15 mar 2013, 11:09

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: oswarek »

przeczytałem cały wątek i powiem ci ze uśmiałem się:D:D:D po 2 miechach 150% swojej wagi na płaskiej bez mostkowania:D:D:D takie małe obwody a takie wyniki:D:D:D a na koniec asystująca narzeczona:D:D:D ja myślałem ze informatycy to ścisłe umysły które nie pozwalają sobie na takie fantazje:D:D:D pozdrawiam kolegę i życzę dalszych "sukcesów":):):)

aha ale temat fajny może ktoś się pochwali swoimi wynikami? tylko bez fantazji:) ja trenuje 2 lata z krótkimi przerwami i najwiecej wycislem 82kg 6 razy nie znam rekordu bo trenuje sam (asysta mojej narzeczonej nie jest dobrym pomysłem od 30kg w góre:D:D:D)... na bicka na kolanie 20kg w seriach po 8 powt. na trica (francuskie wyciskanie hantla zza głowy) 17kg w seriach po ok 8 powt. MC cwicze 100kg bo nie mam jak dobrac wiecej obciazenia...trenuje przez wiekszosc czasu splitem przez chwile FBW(moim zdaniem FBW to strata czasu albo dobre na redukcje)... wzrost 177 waga 82kg

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

oswarek pisze:przeczytałem cały wątek i powiem ci ze uśmiałem się:D:D:D po 2 miechach 150% swojej wagi na płaskiej bez mostkowania:D:D:D takie małe obwody a takie wyniki:D:D:D a na koniec asystująca narzeczona:D:D:D ja myślałem ze informatycy to ścisłe umysły które nie pozwalają sobie na takie fantazje:D:D:D pozdrawiam kolegę i życzę dalszych "sukcesów":):):)

aha ale temat fajny może ktoś się pochwali swoimi wynikami? tylko bez fantazji:) ja trenuje 2 lata z krótkimi przerwami i najwiecej wycislem 82kg 6 razy nie znam rekordu bo trenuje sam (asysta mojej narzeczonej nie jest dobrym pomysłem od 30kg w góre:D:D:D)... na bicka na kolanie 20kg w seriach po 8 powt. na trica (francuskie wyciskanie hantla zza głowy) 17kg w seriach po ok 8 powt. MC cwicze 100kg bo nie mam jak dobrac wiecej obciazenia...trenuje przez wiekszosc czasu splitem przez chwile FBW(moim zdaniem FBW to strata czasu albo dobre na redukcje)... wzrost 177 waga 82kg
Narzeczona asystuje mi przy ostatniej serii na klatę >80 kg i jak ćwiczysz to chyba wiesz, że pomoc samym palcem jest wystarczająca. Wyciskanie fracuskie na gryfie wychodzi 25kg. Pozdro :564:

-- Dodano: 16 lut 2014, 20:49 --

@oswarek chciałem jeszcze dodać, że jeśli Ty nie bierzesz tyle to nie oznacza, że ktoś inny tyle nie weźmie :)

I foto przed i aktualnie (z prawej to teraz xD )

Obrazek
No pain, no gain

Noob
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 397
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:39

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Noob »

Lucek, w grzeczniejszy niż kolega mówiłem Ci, że wyniki są raczej niewiarygodne. Na Twoim miejscu ze zwykłej ciekawości wykupiłbym sobie jedno wejście na jakąś normalną sieciową siłownię, poprosił kogoś, żeby Ci asystował i sprawdził jakie wyniki wejdą.

Ja trenuję z przerwami 9 lat, ale czysto siłowy trening pod trójbój od niedawna, niestety przez lata popełniane popularne błędy. W tej chwili mam wyniki: 130 kg wyciskanie leżąc, 150 kg przysiad, 200 kg martwy ciąg, planuję w tym roku dojść/przekroczyć 500 kg na wzrostach w siadzie i ciągu, bo na wyciskaniu już raczej więcej nie pójdzie.
Waga 105 kg/ 190 cm wzrostu.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

W weekend zamierzam iść się sprawdzić na jakąś siłownie we Wrocławiu. Jest jakaś na brochowie? tarnogaju?
Jeśli nie to proszę o jakieś namiary na inną siłownie. Jeśli ma ktoś ochotę iść ze mną to zapraszam :D

Pozdro
No pain, no gain

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Tak z ciekawości, czym się różnią te dwa zdjęcia o góry?

Bo jedyna różnica jaką widzę to inne spodenki.;)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

jasonbourne pisze:Tak z ciekawości, czym się różnią te dwa zdjęcia o góry?

Bo jedyna różnica jaką widzę to inne spodenki.;)
Obręcze barkowa , łapy
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Siłownia

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Adrianoforex pisze:
jasonbourne pisze:Tak z ciekawości, czym się różnią te dwa zdjęcia o góry?

Bo jedyna różnica jaką widzę to inne spodenki.;)
Obręcze barkowa , łapy
:564:
No pain, no gain

ODPOWIEDZ