samochodziki

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
MaNoCBR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 22 lut 2010, 18:21

Nieprzeczytany post autor: MaNoCBR »

Z kącików uśmiechu można obliczyć rozpiętość wolności [WOLF 1982-2007]

Adrenalina uzależnia ;-)

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Obliczałem kiedyś koszta podróży camperem po europie. Lepiej nie gadać...

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

ridera ;D spedzam praktycznie 10h dzienine przed kompem i wykresami ;P 8h w pracy w ktorej tez zajrze na forum i infa ;D potem tylko 6h snu i jazda dalej ;] i tak juz od miesiaca ;)
btw. tez obliczalem jazde camperem po europie ;D bardziej sie oplaca przygotowac swoją osobówke do czegos takiego ;) tylko ze nabijesz sporo na licznik ;D

Piotrek91
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 11 lip 2011, 14:33

Nieprzeczytany post autor: Piotrek91 »

Ja tam wolę zbierać na kupno jakiś nieruchomości pod wynajem, nie chcę uzależniać swojego życia tylko od forexu :P

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Dzisiaj taki "interes" już nie opłaca się tak jak jeszcze kilka lat temu, kiedy ceny m2 w większych miastach szły w górę jak szalone. Dzisiaj kiedy jest pełno pustych mieszkań o dobre pieniądze z wynajmu jednego mieszkania jest znacznie ciężej niż kiedyś. Przykładowo w tym roku kiedy szukałem mieszkania na studia pod wynajem niektóre oferty na serwisach z ogłoszeniami wisiały nawet po kilka miesięcy. Jeśli mieszkanie nie było blisko uczelni / kampusu akademickiego lub przystanku autobusowego to właściciele byli skłonni zejść z ceną wynajmu nawet o kilkaset złotych miesięcznie w stosunku do swoich pierwotnych oczekiwań ponieważ obawiali się że w październiku zostaną z pustymi mieszkaniami. Teraz jako że studentów z roku na rok będzie coraz mniej (demografia) wydaje mi się że wcale nie jest to taka "złota" inwestycja. Serio już lepiej jest wpłacić pieniądze na lokatę :wink:
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
Yawlarutan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 05 gru 2011, 08:25

Nieprzeczytany post autor: Yawlarutan »

Good Will Hunting, święte słowa. Nie tylko ilość studentów jest istotna zresztą - ludzie kupują mieszkania, wyprowadzając się od rodziców, którzy też mieszkają w lokalach własnościowych. Rodzice, jak to niestety bywa, z czasem umierają, zostawiając puste mieszkania, a dzieci przecież mają już własne... Dzieci rodzi się coraz mniej -> coraz więcej pustych mieszkań i coraz mniej ludzi, którzy mieliby te mieszkania wynajmować. Inwestycja w nieruchomości z każdym rokiem opłaca się coraz mniej.
I żeby nie było zupełnie offtopowo:
http://bi.gazeta.pl/im/7/9248/z9248367X ... -2011-.jpg ;)
Keep it simple, stupid.

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

piekne szósteczka :D nawet kolor idealny :D

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Dodam cenna radę ,dla tych ,którzy marzą o samochodach luksusowych :) Wszystko jest fajnie ,tyle ,że jeśli chcemy dodatkowo wykupić polisę AC na porsche 911 jako nowy samochód miesięcznie wychodzi koło 3500zł :) Za samo OC nie zapłacimy więcej jak kilka stówek na miesiąc ,ale a pakiecie a AC to już koszt koło 3500zł co miesiąc :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Krzysiu89
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 08 gru 2011, 00:31

Nieprzeczytany post autor: Krzysiu89 »

ridera ;D psujesz nam marzenia ;D

Awatar użytkownika
Yawlarutan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 05 gru 2011, 08:25

Nieprzeczytany post autor: Yawlarutan »

E tam, nie psuje :). Jasnym raczej jest, że skoro chcesz kupować luksusowe auto, musi być Cię na nie STAĆ ;). Nie tylko na kupno, ale i na utrzymanie...
Keep it simple, stupid.

ODPOWIEDZ