Rzeczywistość

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Rzeczywistość

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

nemezzis pisze:Uwazam ze to prawda co mowia, tylko ze nie sa pierwsi
ok, ale jednak nie wszyscy to znaja. jak dla mnie klania sie postawa zgodna z tzw. prawem przyciagania. chocby cytat z tego filmu: :BĘDZIESZ MIAŁ TO NA CO NASTAWIASZ SWOJĄ MYŚL. – STAJEMY SIĘ TYM, O CZYM MYŚLIMY."

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Re: Rzeczywistość

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Jakoś te nakierowanie myśli nie pozwoliło wygrać ludziom w totolotka przy ostatniej kumulacji. Same ukierunkowanie (pozytywne myślenie) jest jak najbardziej początkiem dojścia do celu, ale wcale to nie oznacza że cel zostanie zrealizowany. Z samym odpowiednim nastawieniem prawdopodobieństwo jednak wzrasta.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: Rzeczywistość

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Aż tak łatwe to to nie jest, bo kto by sobie co pomyślał to by miał.
Z totolotkiem to pojawiają się właśnie te liczby o których myślę, jednak ilość kombinacji, które można z nich ułożyć jest na tyle duża iż na pewno za 5 tys. bym ich wszystkich nie obstawił a do tego dochodzą daty, w których nie zawsze moje myśli okazują się najsilniejsze.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Thor89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 25 wrz 2008, 12:46

Re: Rzeczywistość

Nieprzeczytany post autor: Thor89 »

bartek1916 pisze:
nemezzis pisze:Uwazam ze to prawda co mowia, tylko ze nie sa pierwsi
ok, ale jednak nie wszyscy to znaja. jak dla mnie klania sie postawa zgodna z tzw. prawem przyciagania. chocby cytat z tego filmu: :BĘDZIESZ MIAŁ TO NA CO NASTAWIASZ SWOJĄ MYŚL. – STAJEMY SIĘ TYM, O CZYM MYŚLIMY."
Oj to głodujące dzieci w Afryce czy małe dziewczynki gwałcone w krajach Arabskich mocno napsociły swoim myśleniem podczas bycia płodem skoro przyciągnęły do siebie taki los. Usain Bolt też swój sukces sportowy przyciągnął 'myślą' a nie rewelacyjnymi warunkami fizycznymi (które zawdzięcza takiemu a nie innemu łańcuchowi DNA). Karzeł który odpowiednio ukierunkowywałby swoje myśli, mógłby mieć takie samie wyniki jak ten sprinter.

Nie ma żadnego prawa przyciągania. Ta paplanina to naciąganie frajerów na kupowanie książek czy uczestnictwo w szkoleniach dotyczących tego pseudonaukowego zjawiska. Ja jestem ciekawy dlaczego ci wszyscy guru przyciągania nie przyciągnęli do siebie sukcesu finansowego w postaci udanych inwestycji giełdowych czy posiadania świetnie prosperującego przedsiębiorstwa, a wyłącznie na rozgłaszaniu innym że mogą to i to osiągnąć, poprzez UWAGA! - odpowiednie myślenie.

klakier33
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 24 gru 2012, 16:36

Re: Rzeczywistość

Nieprzeczytany post autor: klakier33 »

Faktycznie dobry biznes z tego wszystkiego... ;) Tak naprawdę nie wiemy, w co można wierzyć, a w co nie - ludzie nie poznali jeszcze wszystkiego - powiedziałbym nawet, że poznaliśmy niewielką część...

ODPOWIEDZ