Robi wrażenie

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
waz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2007, 22:52

Re: Robi wrażenie

Nieprzeczytany post autor: waz »

Cblondyn pisze:
Brunon79 pisze: To na pocieszenie powiem ci, że Buffet przez te wszystkie lata miał stope zwrotu z inwestycji na poziomie 25-30% średnio w rok. I do majątku dochodził latami. Idź do banku i spytaj ludzi trzymających kase na lokatach, czy 36%/rok to dużo czy mało :)

Procent procentem, ale wszystko zaczyna się od kwoty z ktorej wyliczamy owe 36%. Dla 100kPLN, to przyzwoity dodatkowy roczny zarobek. Natomiast dla 10kPLN, nie wiem czy warto, chyba tylko hobbystycznie.

Awatar użytkownika
RoLudlum
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 14 kwie 2011, 09:55

Re: Robi wrażenie

Nieprzeczytany post autor: RoLudlum »

Songo89K pisze:......
Wszystko zaczyna się na samym początku, wchodzisz w temat i zaczynasz czytać "strategia oparta na price action", "system oparty na średnich", "gdy oscylator na tych ustawieniach przyjmie wartości powyżej oznacza to wykupienie rynku" itd. Wszystko to jest próbą opisania działania rynku podczas gdy strategia tak naprawdę powina opisywać moje działanie.

Wszystkie rynki działają w taki sam sposób mimo to co jakiś czas można spotkać się ze zdaniem w stylu "moja strategia może u ciebie nie działać" no właśnie dlatego że opisuje sposób mojego działania nie rynku.

Pozdrawiam
"Unia Europejska uznała apokalipsę 21.12.2012 za niezgodną z dyrektywą Parlamentu Europejskiego."
Deklaracja Niepodległości USA - 1337słów.
Dyrektywa UE o przewozie cukierków karmelkowych 25911 słów

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Robi wrażenie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

waz pisze:
Cblondyn pisze:
Brunon79 pisze: To na pocieszenie powiem ci, że Buffet przez te wszystkie lata miał stope zwrotu z inwestycji na poziomie 25-30% średnio w rok. I do majątku dochodził latami. Idź do banku i spytaj ludzi trzymających kase na lokatach, czy 36%/rok to dużo czy mało :)

Procent procentem, ale wszystko zaczyna się od kwoty z ktorej wyliczamy owe 36%. Dla 100kPLN, to przyzwoity dodatkowy roczny zarobek. Natomiast dla 10kPLN, nie wiem czy warto, chyba tylko hobbystycznie.
Przy średnio 36%/rok po 10 latach masz ok. 160k z tych 10k. Czy warto? Ja uważam, że jak najbardziej.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Robi wrażenie

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

DavidFx pisze:watpie zeby to brok wyplacil tym bardziej ze to mm z cypru szanse zadne
a co Ty wiesz o wypłacaniu pieniedzy od broka?
:D

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Robi wrażenie

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

No, no, no. XM to musiało zaboleć. Wynik super biorąc pod uwagę zainwestowaną kwotę i ryzyko. Nie ma co narzekać. Wcześniejsza strata odrobiona z sowitą nawiązką. Andrzej jak tam się dostać do waszej gruby na fejsie?

ODPOWIEDZ