REUTERS

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Czy miałeś styczność z platformą od Reuters ?

tak - korzystam
1
3%
tak - ale nie korzystam
5
14%
nie - ale chciałbym :)
17
46%
nie - i nie interesuje mnie ten temat :)
14
38%
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

REUTERS

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Witam

Otwieram oto taki temat: Reuters

http://www.thomsonreuters.com/products_ ... _exchange/

Czy ten temat jest w zasięgu home trading ? :roll:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Brawo bardzo ważny temat.Ważna informacja dla forumowiczów Reuters Polska jest w likwidacji.Jego obowiązki przejmuje Reuters z Wiednia.Oczywiście wiąże się to z istotną podwyżką abonamentu do 320Euro m-c.

Pozdro.

Dodano po 5 minutach:



Ps. prośba do moderatora aby zlikwidował tę ankietę ponieważ jak ktoś normalny to będzie czytał to na palantów wyjdziemy.

Dodano po 1 godzinach 8 minutach:

Ps. sorry proszę nie brać pod uwagę mojej prośby przecież wszyscy się uczymy i mamy prawo zadawać takie a nie inne pytania...............
Pozdro.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

zz pisze:Ps. prośba do moderatora aby zlikwidował tę ankietę ponieważ jak ktoś normalny to będzie czytał to na palantów wyjdziemy.
nie zawsze moje ankiety to 100% natchnienia :lol:
zz pisze:Ps. sorry proszę nie brać pod uwagę mojej prośby przecież wszyscy się uczymy i mamy prawo zadawać takie a nie inne pytania...............
Pozdro.
ja jestem uczący się :mrgreen:
zz pisze:abonamentu do 320Euro m-c.
co fajnego mamy w tej cenie ? :roll:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

reptile pisze:co fajnego mamy w tej cenie ?
Dostęp do bieżących notowań z interbanku.Wiesz dla dużych inwestorów to jest nieoceniony majątek i najważniejsza sprawa.

Pozdro.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
xamael
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 09 cze 2009, 14:54

Nieprzeczytany post autor: xamael »

zz a jak wyglada spread etc?
Trzymając się systemu: 82% skuteczności || Grając wbrew systemowi: 8% skuteczności. Dyscyplina jest autorem większości zwycięstw.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

xamael pisze:zz a jak wyglada spread etc?
Sorry wynikło nieporozumienie.Reuters zapewnia tylko rzetelną informację.To nie jest platforma.Z tego co udało mi się podpatrzyć w profesjonalnych instytucjach to Reuters + Metastokc to podstawa ich pracy .Wynika to z tego że broker może różne numery robić sam byłem świadkiem że po zamknięciu świecy póżniej zmieniał się wskażnik szok.Profesjonaliści na to nie mogą sobie pozwolić.Dlaczego u nas nie ma profesjonalistów? odpowiedż jest prosta ponieważ było to karane prawnie a dlaczego było to karane prawnie?
tutaj niestety każdy musi sobie sam odpowiedzieć......................

Pozdro
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

reptile
nie kumam tego.czyżby to oznaczło że Reuters też od lutego tego roku obsługuje cały interbank?.Jeżeli jest to prawdą to jest fantastyczna informacja dla nas.Uważam że to jest kwestią czasu jak cały interbank będzie dostępny dla normalnych ludzi/

Pozdro.
Ps, jak możecie to przetłumaczcie to czy ja to dobrze interpretuje.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

zz pisze:nie kumam tego.czyżby to oznaczło że Reuters też od lutego tego roku obsługuje cały interbank?
To jest lista instytucji podpiętych pod RTEx
http://online.thomsonreuters.com/RTEx/
https://dxtrapub.markets.reuters.com/do ... e_Book.pdf
http://www.thomsonreuters.com/content/P ... atsnew.pdf
zz pisze:Jeżeli jest to prawdą to jest fantastyczna informacja dla nas.Uważam że to jest kwestią czasu jak cały interbank będzie dostępny dla normalnych ludzi/
A kim są normalni ludzie ? :roll: Ktoś kto ma "luźne" 100M $ :twisted:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

reptile pisze:A kim są normalni ludzie ? Ktoś kto ma "luźne" 100M $
Żebyśmy się rozumieli jasno.Jeszcze 10 lat temu polskie banki były za cienkie na te klocki zresztą dalej są.Jeżeli prawdziwy interbak przez Reuters
był dostępny od............5-10-100 tyś zielonych to uważam że powinniśmy uszami klaskać.

Pozdro.
Ps. reptile nie odpowiedziałeś czy ja to dobrze interrpretuje.

Dodano po 15 godzinach 26 minutach:


Ps. wstępnie udało mi się ustalić że jest taka oferta niestety tylko dla firm licencjonowanych.Jak wiecie więcej to wrzucajcie.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

ODPOWIEDZ