REUTERS

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Czy miałeś styczność z platformą od Reuters ?

tak - korzystam
1
3%
tak - ale nie korzystam
5
14%
nie - ale chciałbym :)
17
46%
nie - i nie interesuje mnie ten temat :)
14
38%
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Re: Reuters manual

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

reptile pisze:crocopip masz manuala do tej platformy ? Może mógłbyś gdzieś wrzucić na serwer o ile jest ciekawy... zawsze to jakieś info - może kogoś zaciekawi :roll:
O ile pamiętam na stronie nie ma .. trzeba się rejestrować i tylko wtedy jest support.
crocopip pisze:chyba nic na tym scr nie widać.
kiepski ... :roll: Dodawanie obrazu obrazków
hej, nie mam manual ale popatrzę skąd go ściągnąć w wolnej chwili.
ja już korzystałem z reutersa więc się tym nie interesowałem. Wiem że chyba w najbliższym tygodniu jest szkolenie z obsługi w Warszawie bo dostałem maila z takim info.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

dostęp ma online nonstop

Dodano po 11 minutach:

co do interbanku
Piękna sprawa moje marzenie............. :P .
Niestety nie jest to takie proste jak piszesz. jak ja się tym interesowałem to załatwiało się to przez REUTERSa oddział Wiedeń.Prawadą jest to co piszesz z tą platformą i abonamentem tylko sprawa na tym się nie kończy.Aby działać realnie na interbanku to niestety poza platformą musisz się postarać o gwarancję jednego z 22 największych banków świata procedura trwa ok. pół roku jeżeli to pozałatwiasz dopiero możesz działać bezpośrednio na interbanku..Jeżeli coś w tym temacie się zmieniło na korzyść to wrzucaj tutaj a na pewno forumowicze będą Tobie zobowiązani.


Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

zz pisze:
dostęp ma online nonstop

Dodano po 11 minutach:

co do interbanku
Piękna sprawa moje marzenie............. :P .
Niestety nie jest to takie proste jak piszesz. jak ja się tym interesowałem to załatwiało się to przez REUTERSa oddział Wiedeń.Prawadą jest to co piszesz z tą platformą i abonamentem tylko sprawa na tym się nie kończy.Aby działać realnie na interbanku to niestety poza platformą musisz się postarać o gwarancję jednego z 22 największych banków świata procedura trwa ok. pół roku jeżeli to pozałatwiasz dopiero możesz działać bezpośrednio na interbanku..Jeżeli coś w tym temacie się zmieniło na korzyść to wrzucaj tutaj a na pewno forumowicze będą Tobie zobowiązani.


Pozdrawiam.
hej,

realnie gram w dukascopy, a reuters to jedynie narzędzie do AT, newsów, makro oraz historycznych danych. swoją drogą przynajmniej mi do pracy z fx najlepsze narzędzie. choć realny wykres po prawdziwych transakcjach wchodzi jedynie w sytuacji gdy używa się Reutersa jako terminalu transakcyjnego.
W każdym razie porównywałem dane które mam do danych z CQG i praktycznie się nie różnią (mam na mysli High/Low itd)

widziałem i grałem na lajfie przez Reutersa ale nigdy nie interesowałem się jak wygląda podłączenie się do interbanku. popytam sie znajomych i coś napiszę.

a co do kontaktu z firmą to ja utrzymuję go z Wiedniem i Genewą.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Reuters - materiały szkoleniowe

Nieprzeczytany post autor: reptile »

crocopip pisze:hej, nie mam manual ale popatrzę skąd go ściągnąć w wolnej chwili.
Pewnie są jakieś, w folderze gdzie zainstalowana jest aplikacja...

Podbijam temat ... kilkoma ciekawostkami

http://www.reuters.pl/reuterspl/about/m ... eniowe.jsp - są "jakieś" pliki
http://spotlight.reuters.com

O tym jak wygląda kawałek tematu można przeczytać na blogu.. (pozwolę sobie zalinkować)
http://blog.viixpublish.info/2010/03/21 ... ego-etapu/
http://blog.viixpublish.info/2010/05/14 ... 3-ii-etap/
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

ODPOWIEDZ