Reklamy brokerów

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy reklamy mogą mieć wpływ na twoją decyzję ?

tak
33
28%
nie
75
63%
nie wiem
12
10%
 
Liczba głosów: 120

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »


Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Jeśli już patrzeć na reklamy sektora fin to prosty przykład manipulacji przy przedstawianiu swojej pozycji prze OFE. Wychodzi na to że każde OFE jest najlepsze. Reklama (ranking) jest dobierany tak (na taki okres w ciągu roku) aby pokazać że dany fundusz jest najlepszy..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

http://rankingofe.knuife.pl/

wg niego to OFE PZU:
przez 3 lata zarobiło aż.. UWAGA... 2,87% od początku swojej działalności aż: 133.84% a nie 150% jak podają na reklamie,

a teraz kolejna rzecz, wg KNF stopa zwrotu wyniosła w ciągu 3 lat aż -2,9111% (KNF od 31.03.2006 do 31.03.2009 roku)
nic tylko wpłacać i wybierać..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

PS: Co do Coca-Coli, to wiem, że wyprodukowanie butelki tegoż napoju kosztuje aż 6 groszy ;) Ot taka ciekawostka.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Nie mogłem się powstrzymać kiedy zobaczyłem słowo "wspaniała" :lol:

Obrazek

Dodano po 46 sekundach:
PS: Co do Coca-Coli, to wiem, że wyprodukowanie butelki tegoż napoju kosztuje aż 6 groszy Wink Ot taka ciekawostka.
z zatyczką do butelki? :roll: :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
FiXator
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 21 cze 2008, 07:46

Miało być o reklamach brokerów

Nieprzeczytany post autor: FiXator »

Miało być o reklamach brokerów a nie coca coli.

Mimo iż jestem IB FX Clearing na Japonię i polecam tego brokera, to nie znaczy że zawsze go będę bronił, albo nie najeżdżał na niego, gdy zasługuje.

Akurat sam uważam że FX jest lepszy od akcji, bo można zarobić zarówno na spadkach jak i górkach, a na akcjach tylko raczej jak idą w górę.
Na akcjach sporo straciłem i nie wiem co by tu wymyśleć, to się nie odegram. A na forexie się odgrywam, czasem szybciej, czasem wolniej.

Ale nie o to chodzi. Ludzie co układają reklamy piszą właśnie my jesteśmy najlepsi, mamy najlepsze warunki, itp. Takich się używa słów. Mało kto lub prawie nikt nie pisze: Mamy dobrą platformę, tylko mamy bardzo dobrą, najlepszą, najszybszą, itp. tak to już jest.

A jeśli chodzi o forex, ty czy koledzy nie uważają, że jest dużo lepszy od akcji? Jeśli nie, to po co siedzą na tym forum.

A na forexie można zarabiać na skalpowaniu, wiadomościach, itp. czego na akcjach nie można. Powiadam MOŻNA, co nie znaczy że się zawsze wygrywa.

A że dużo ludzi przegrywa, to inna sprawa. W totolotka, w ruletkę, itp. też większość przegrywa, a wygrywają nieliczni. Tak to już jest.

Gdyby nie było reklam, to niektóre produkty by nie wypłynęły, bo jak? Jak ludzie mają sobie o nich opowiadać i polecać, jak nikt ich nie zna?
Ludzie z agencji reklamowych by nic nie zarobili. A to super biznes.

Może i forexu by nie było w takiej postaci bez reklam typu "Można zarobić krocie". Dzięki takim reklamom dużo naiwnych i coraz więcej pcha się do forexu i dobrze. Pieniądze się przydadzą.

Przecież w kasynach setki tysięcy ludzi przegrywa kupę kasy, emerytury, pieniądze na edukacje dzieci, itp. I jakoś dobrze. Nie widziałem reklam kasyn na internecie, tylko tych kasyn internetowych, a nie tych prawdziwych w Las Vegas.
FX CLEARING - 1 pip spreadu, depozyt $1, mini 0.1, mikro 0.01 i nanoloty 0.0001, polska obsluga, konta w PLN, dzwignia 1:500, Moneybookers, PayPal.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Zdenerwowałem się :evil:
Dalszy ciąg przemyśleń nastąpi ....

Bronmy forum przed naplywem padaki

FiXator pisze:_________________
Polecam:
===================
Nie tylko dla poczatkujacych: SWAP system, latwy system, pewny staly zarobek, ok. 50% i wiecej rocznie. Zobacz watek:
www.forex.nawigator.biz/dyskusje/viewtopic.php?t=7373
Najlepszy broker, ktorego polecam to FX Clearing.
Przypomne że przed interwencją Nievinnego twoja stopka FiXator miała kilometr reklamy...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

xtb wierzy

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Wczorajszy flash spot od xtb na nawigatorze :lol:

Obrazek

My w xtb też nie wierzymy :cry: :D .. a gdyby tak pomyśleli o ECN dla VIP czy cuś
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
pioun
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 13 sty 2008, 17:54

Nieprzeczytany post autor: pioun »

Fixator a kto Ci powiedział, że na akcjach nie można skalpować?? Może na polskich nie można, chociaż tego nie wiem na 100% ale na niemieckich, angielskich czy amerykańskich skalpowanie jest bardzo korzystne (warunki) i nie ma w ogóle z tym problemu. Wręcz przeciwnie.

ODPOWIEDZ